Dean Klafurić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Klafurić: Do bramki wróci Malarz

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Krzysztof Mączyński nie jest gotowy do gry, występy Eduardo i Miroslava Radovicia stoją pod znakiem zapytania. Brian Iloski, Michał Kopczyński i Łukasz Turzyniecki mają urazy - mówi przed niedzielnym meczem z Wisłą Kraków trener Legii Dean Klafurić. - Wiadomo, że takie zwycięstwa jak z Górnikiem Zabrze mają dla piłkarzy wyjątkowy smak. To jednak już za nami.
Teraz przygotowujemy się do niedzielnego meczu z Wisłą Kraków. Tylko na tym się teraz koncentrujemy. Nie interesują nas poprzednie spotkania w Krakowie. To już historia i nie ma co do niej wracać. Najważniejsze jest to co tu i teraz. Nie zdradzę naszego planu na ten mecz, żeby nie ułatwiać sprawy rywalom. Niech to będzie niespodzianka. Na pewno będzie jedna zmiana w składzie - wróci Arkadiusz Malarz. Wielkie kluby, a takim jest też Legia, mają dwóch równorzędnych bramkarzy. Jeden gra w lidze, a drugi w meczach pucharowych. Radek zasłużył, żeby grać w spotkaniach o Puchar Polski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.