Legia w Krakowie jesienią 2016 r. - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na oprawy i zapisy na Wisłę

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed meczem z Górnikiem Zabrze Nieznani Sprawcy przeprowadzą kolejną zbiórkę pieniędzy na oprawy. Przypominamy także, że w godzinach 18:00-20:20 w Sports Barze Ł3 prowadzone będą zapisy na jedno z najciekawszych spotkań w ekstraklasie pomiędzy Wisłą i Legią, które odbędzie się w niedzielę. Jesienią legioniści do Krakowa pojechać nie mogli ze względu na zakaz.

Aktualizacja: Informujemy, że w tym samym czasie (18:00-20:20) będą mogli odbierać bilety na mecz w Krakowie ci, którzy zapisywali się w pierwszym terminie.

Cena za przejazd w obie strony pociągiem specjalnym oraz bilet na mecz to 120 złotych. Niezbędne dane: imię, nazwisko i PESEL.

"Dziś krótko, zwięźle i na temat:
- to my mamy wywalczyć ten finał! Dajemy z siebie absolutne 100% od początku do samego końca!
- lecimy ze zbiórką na finałową oprawę i końcówkę sezonu, po raz kolejny liczymy na Wasze wsparcie
- przypominamy o zapisach na wyjazd do Krakowa, które odbędą się przed meczem w Sports Barze. Jeśli ktoś jeszcze nie jest zapisany, to najwyższy czas to zrobić, zostały nam w tej rundzie tylko trzy mecze wyjazdowe" - informują Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.