W ostatnim meczu wiślacy tryumfowali w stolicy - fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com
REKLAMA

Legia na musiku

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Nie ma się co oszukiwać: jeżeli Legia chce jeszcze być poważnym kandydatem do tytułu mistrzowskiego to, po piątkowej wygranej Lecha w Lubinie, musi wywalczyć w Krakowie trzy punkty. W innym wypadku straty do poznaniaków nie da się odrobić jednym spotkaniem. Bukmacherzy Fortuny dają legionistom ok. 39% szans na wygraną z Wisłą - kurs 2,42.

Sprawdź zakłady na mecz Legii z Wisłą

Dodatkowego smaczku niedzielnemu spotkaniu dodaje fakt, ze miesiąc temu "Biała Gwiazda" wygrała pewnie w Warszawie 2-0. Pora na rewanż!

Wyniki ostatnich ligowych meczów Legii z Wisłą:
18.03.2018 - Legia 0-2 Wisła
22.10.2017 - Wisła 0-1 Legia
30.04.2017 - Legia 1-1 Wisła
12.03.2017 - Legia 1-0 Wisła
23.09.2016 - Wisła 0-0 Legia


Wybrane kursy na mecz Wisła - Legia

Wisła 3 - remis 3,2 - Legia 2,42

Legia zdobędzie więcej niż jednego gola - 2,21

Sędzia podyktuje rzut karny - 2,75


Możesz zagrać Ekstraklasę na www.efortuna.pl – u legalnego bukmachera!

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Zlb - 22.04.2018 / 08:52, *..215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Także jestem fanem już kilkadziesiąt wiosen i widzę to samo, głowa mówi ze mistrza nie będzie! Ale serce rwie się do przodu krzycząc MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ! I pewnie wygra zdrowy rozsądek!

odpowiedz
kot - 22.04.2018 / 07:55, *..range81-135.btcentralplus.com

Panowie remis to max co może być w Krakowie,jeśli się uda wygrać to przez jakiś przypadek po prostu,tak jak ktoś napisał wyżej,micha jest nie dla nas w tym roku nie z taką grą,jedyne co możemy zdobyć to puchar i oby tak się stało!

odpowiedz
lw73 - 21.04.2018 / 22:13, *..jmdi.pl

Proste jak Legia jutro przegra to skupić się na pucharze i na urlop, a prezes niech szuka trenera z prawdziwego zdarzenia a nie coś treneropodobnego bo sięgając pamięcią nie przypominam sobie by Legia w tym sezonie zagrała dobre spotkanie

odpowiedz
RMFC - 21.04.2018 / 22:05, *..play-internet.pl

Jutro musi być zwycięstwo w Krakowie o pyry wygrały a białorusini też prowadzą w Kielcach. Chcemy mistrza to trzeba wygrywać

odpowiedz
PAPECKIS ZAWSZE Z LEGIA!!! - 21.04.2018 / 22:03, *..bb.sky.com

Jestem zainteresowany prowadzeniem drużyny za darmo.

odpowiedz
bogdancena - 21.04.2018 / 21:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pierwszy tu raz pisze
Pierwszy raz byłem na Legii w 1986 Legia-górnik 4-1 ( Wdowczyk strzelił karnego w słupek ) potem Videoton...obserwuje to forum od lat... nigdy nie pisałem
Siedzę na 219 od początku -
Nie ufam w mistrza... nie gramy na mistrza od 2 lat....ale rok temu był Vadiz i to nas ratowało
Dla nas tylko puchar.... pyry za mocne ....nie stracą pkt

odpowiedz
(L)istek - 21.04.2018 / 21:17, *..play-internet.pl

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham(nie najemników)cię w moim sercu Legia i na dobre i na złe.

odpowiedz
Mr T - 21.04.2018 / 20:16, *..dynamic.mm.pl

Mam nadzieję, że Rosji na mistrzostwach się nie powiedzie i uda się przejąć Stanisława C. Wtedy będę spokojny o mistrzostwo.

odpowiedz
Redi - 21.04.2018 / 18:15, *..centertel.pl

Mistrza wg mnie nie będzie i może lepiej żeby nie było w tym sezonie. Może wtedy dojdzie do przewietrzenia kadry, do konkretnych roszad w sztabie. Może uda się zrównoważyć kadrę polskimi zawodnikami. Może uda się pozbyć trutniòw którzy przyszli tu tylko odcinać kupony. Tak, to wszystko "może", ale wg mnie wygrane i ewentualne MP zamydli oczy właścicielowi i jeszcze zostawi to co jest

odpowiedz
JIM DO MRDICK - 21.04.2018 / 17:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Sędzia nie będzie musiał wam pomagac bo niestety Legia na wiosnę gra słabiuteńko i obiektywnie mówiąc raczej u was w Krakowie nie wygra.

odpowiedz
scypion - 21.04.2018 / 17:42, *..dynamic.chello.pl

niech zdobeda puchar to bedzie git michy nie bedzie nie ma gry i9 walki

odpowiedz
tomekc - 21.04.2018 / 17:00, *..dynamic.gprs.plus.pl

Każdy mecz jest o wszystko. Tak jakby jutra nie było... dla kilku zawodników i trenera może po ewentualnej stracie jakichkolwiek punktów jutra nie być. Dlatego tylko 3 pkt. Nie ważne jak!!!

odpowiedz
MRDICK - 21.04.2018 / 16:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No spokojnie damy rade liczę na sędziego troszkę

odpowiedz
sek - 21.04.2018 / 16:42, *..play-internet.pl

Po Bukmacherze można wywnioskować, że Legia wywiezie trzy punkty z Krakowa. Kużwa! dlaczego ja nie gram?

odpowiedz
do Juri - 21.04.2018 / 16:16, *..188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

"takich jak Carlitos mamy kilku" człowieku jakich kilku ? Mamy samych ogórków, najlepsi strzelcy to Niezgoda i Hama, razem mają mniej strzelonych goli niż sam Carlitos. Trochę lodu na głowę.

odpowiedz
jasz - 21.04.2018 / 15:58, *..play-internet.pl

przykro pisać ale cienko to widze

odpowiedz
Maniek - 21.04.2018 / 15:47, *..centertel.pl

Ludzie kur.... przestańcie płakać! Jesteście kibicami największego i najespanialszego klubu w Polsce! Trzeba wierzyć i wspierać!


Mistrz mistrz!

odpowiedz
Dixie - 21.04.2018 / 15:37, *..play-internet.pl

Jak zagramy na remis i wykorzystamy kontry to będą jakieś punkty. Jak znów będzie 60% posiadania piłki to nici z mistrza.

odpowiedz
NIEdlaLOKÓW - 21.04.2018 / 14:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Niestety ale te panienki, które na skutek złych decyzji i splotów okoliczności nazywane są piłkarzami Legii, nie mają szans na zdobycie punktów w Krakowie... Są słabi i nie mają za grosz ambicji czy woli walki... I to wszystko ledwo ponad rok od gry w LM.

odpowiedz
andreas - 21.04.2018 / 14:51, *..dynamic.chello.pl

Módlmy się wygranie PP, bo dzisiejsza forma Legii nie powala. Grają wolno, niedokładnie i nieskutecznie. Jutro być może zapomnimy o tytule bo brakuje nam drużyny do walki poświęcenia a przede wszystkim umiejętności. PP powinniśmy załatwić w Zabrzu i co było drżenie do ostatniej minuty w Warszawie. Lubin też można było załatwić i co nie skorzystaliśmy.

odpowiedz
Tom - 21.04.2018 / 14:39, *..dynamic.mm.pl

Będzie pewne 2:0 dla Wisły a w finale Arka wygra 3:0 i tyle będzie z tego sezonu, zobaczycie.

odpowiedz
Juri - 21.04.2018 / 14:36, *..centertel.pl

Wygramy spokojnie,obrona Wisły osłabiona.
Takich jak Carlitos to mamy kilku.
3 pkt. Murowane.
Legia Pany.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 21.04.2018 / 14:13, *..dynamic.gprs.plus.pl

Tak sie składa ze bylem na 4 z 5 ostatnich meczów z wisla. W tym w krk (0-1). Niesposob nie drzeć o wynik. Ale....Legia ma #KuchyKing !!

odpowiedz
LEGIA - 21.04.2018 / 13:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj nie zesrajcie sie tylko wszystko przegramy i spadniemy z ligi. Hej Legio jazda z ku.wami!!!

odpowiedz
Lukasz Swiecie - 21.04.2018 / 12:28, *..235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jestem kibicem Legii dlugoletnin.
MISTRZA NIE BEDZIE !!!
PANIE MIODUSKI OBUDZ SIE PAN!!

odpowiedz
wawa - 21.04.2018 / 12:24, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Myślę, że po tym meczu już emocji nie będzie. Wisła na wypunktuje ze 3:0 i tyle. Gramy fatalnie i brak logicznego wyjaśnienia dlaczego mielibyśmy wygrać!

odpowiedz
L - 21.04.2018 / 11:44, *..96.threembb.co.uk

Nie ma innego wyjscia- trzeba wygrac. LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Hoffman - 21.04.2018 / 11:38, *..dynamic.gprs.plus.pl

Wisła - Legia 2-0; Carlitos x2... Tak będzie...

odpowiedz
Gienek - 21.04.2018 / 11:30, *..warszawa.vectranet.pl

Wygrana w Krakowie będzie dla Legii jak tlen, nic nie gwarantuje ale podtrzyma ją w walce o mistrza. Amica za tydzień gra z hanysami, którzy tradycyjnie szeroko rozłożą przed pyrami nogi. My gramy z Koroną i oby to był mecz jeszcze o dalsze pozostanie w grze.

odpowiedz