fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Piłkarze o meczu z Wisła - Legia

Woytek i Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Inaki Astiz: Wiedzieliśmy, że musimy wygrać, bo inaczej nasza sytuacja byłaby bardzo trudna. Byliśmy bardzo skoncentrowani od początku. Wiadomo, że każdy z nas chce grać, ale mamy szeroką kadrę. Do końca jest dużo spotkań i każdy jest potrzebny. Trener mówił, że będzie rotacja. Dzisiaj akurat ja zagrałem i cieszę się z tego.

Nie miało znaczenia, że Carlitos i Imaz to Hiszpanie. Wiemy, że to bardzo dobrzy zawodnicy. Musimy się koncertować na najbliższych rywalach, nie ma co patrzeć daleko w przyszłość. Musimy się przygotować jak najlepiej na najbliższy mecz. Najważniejsze było, aby Carlitos nie miał miejsca w polu karnym i to nam się udało.

Arkadiusz Malarz: Każde spotkanie jest ciężkie i każde jest inne. Korona przyjedzie na tak zwanym luzie i musimy się do tego spotkania dobrze przygotować. To nie było tak, że Wisła nie miał pomysłu na grę. To my dzisiaj dobrze odrobiliśmy lekcję i to był nasz bardzo dobry mecz. Chłopaki dali z siebie dzisiaj maksa, nabiegali się i tak ma być w każdym meczu.

Zdenek Ondrasek: Nie wiem czy Legia była dużo lepsza. To my nie zagraliśmy dzisiaj dobrze. Mieliśmy jakiś plan na ten mecz i może ta pierwsza kontuzja trochę nam w tym przeszkodziła. Mogliśmy powalczyć o jakieś fajne miejsce, ale teraz nie będę szukał wymówek. Dzisiaj Legia walczyła i grała dobrze taktycznie. Graliśmy dwoma napastnikami dlatego posyłaliśmy długie piłki w pole, aby tam powalczyć o bramkę. Przegrywamy na własnym stadionie, a nic z tym nie robimy. Gra na własnej połowie nic nam w takiej sytuacji nie da.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.