REKLAMA

Dobrzy Ludzie odnowili kolejne sale CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa Dobrzy Ludzie nie ustaje w odnawianiu Centrum Zdrowia Dziecka. W ostatnich dniach legioniści odmalowali stołówkę oraz dwie sale na wieloprofilowym oddziale pediatrycznym. Dobrzy Ludzie wykonali także nowe oznaczenia rezonansów magnetycznych, malując Myszkę Miki i Kaczora Donalda, oczywiście z legijnymi akcentami. Ponadto kolejny raz fani Legii przekazali kolejną partię "pocieszycieli" do gabinetów zabiegowych dla pacjentów CZD.











przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

Adam Wlochy - 26.04.2018 10:54:07, *.9.245.47

SUPER! BRAWO! Pokazali to w TV?

Olo - 26.04.2018 11:25:53, *.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szacunek z to co robicie!

Marian - 26.04.2018 12:17:03, *.centertel.pl

tak na tvn i tvn24 jako pierwsze fakty dnia

BieLanusz - 26.04.2018 13:11:52, *.internetdsl.tpnet.pl

Jestescie WIELCY!!!

oLaf - 26.04.2018 14:20:03, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

do Adam: w TV tego nigdzie nie pokażą, bo nie ma mordu/przemocy/krwi/wybuchów etc.

Świetna akcja!!

Żeby piłkarzom się chciało tak pracować jak tutaj....

LI - 26.04.2018 14:29:46, *.132

Staram się zawsze wspierać różnego rodzaju akcje dobroczynne kibiców Legii, zawsze wrzucę parę groszy do puszek przed wejściem na żyletę, oddawałem też krew w akcjach organizowanych przez Krewskich Legionistów. Przynosiłem karmy dla psów,czy zabawki dla dzieciaków. Ale to co Wy robicie to jest dla mnie rzeczą WIELKĄ ! Poświęcacie swój wolny czas i mnóstwo pracy dla pacjentów CZD. Dla mnie jesteście wielcy, życzę Wam wytrwałości i dużo siły do dalszego działania. Zawsze z zaciekawieniem przyglądam się waszym pracom i różnym akcją. Jestem pod dużym wrażeniem. Dziękuję za to co robicie i serdecznie pozdrawiam.

FiroZS - 26.04.2018 15:35:09, *.as13285.net

WIELCY Dobrzy Ludzie

do LI - 26.04.2018 17:49:50, *.dynamic-ra-11.vectranet.pl

...Krewkich Legionistów...

kokojambo - 26.04.2018 18:22:03, *.213.ipv4.supernova.orange.pl

Następny news będzie miał tytuł "Dobrzy Ludzie dobudowali piętro" albo "Dobrzy Ludzie kupili helikopter dla CZD".
Przeogromny szacun dla was!

- 26.04.2018 19:31:56, *.centertel.pl