REKLAMA

Granda Pro 6: Oficjalne ważenie przed meczem z Koroną

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed piątkowym meczem z Koroną w SportsBarze Ł3 odbędzie się prezentacja i ważenie wszystkich zawodników Grandy Pro 6. Początek ceremonii o godzinie 18:00, wstęp wolny. "Będziecie mogli osobiście poznać wszystkich zawodników, w tym fighterów walk wieczoru - Grzegorza Saneckiego (MMA) oraz Arka Wrzoska (K1). Zaraz po ważeniu wszyscy widzimy się na trybunach i mocno wspieramy Legię" - informują organizatorzy gali z Legia Fight Club.

Przypominamy, że gala odbędzie się w najbliższą sobotę, 28 kwietnia na warszawskim Ursynowie, w hali Arena Ursynów. Start o godzinie 20:00. Bilety cały czas nabywać można tutaj oraz w recepcji Legia Fight Club w cenie 60 i 80 złotych.
Sprzedaż biletów na Grandę prowadzona będzie także przed meczem w godzinach 17-19 w SportsBarze Ł3, a po godzinie 19:00 na stoisku przy sklepie Żyleta.

Wszystkich, którzy nie mogą osobiście być w tym dniu razem z nami, zapraszamy przed telewizory, transmisję gali przeprowadzi TV Republika. Stream będzie dostępny na www.grandapro.com, telewizajrepublika.pl oraz iforbet.pl. Do zobaczenia!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.