fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Koroną Kielce

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

W meczu z kielczanami legioniści byli w posiadaniu piłki przez 64% czasu gry, ale liczba celnych strzałów rozłożyła się po równo. Podopieczni Deana Klafuricia byli skuteczniejsi nie tylko w trafianiu do siatki rywala, ale także w pojedynkach z rywalami. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku
fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
blabla - 28.04.2018 / 22:38, *..dynamic.mm.pl

gdzie sa kilometry? bo chyba legia znow z 5km mniej, tylko tego brakuje bym po takim meczu przyklasnal bo korona miala swoje akcje i tylko szczescie po stronie legii i malarza ze tylko 1 stracila

odpowiedz
Adisiak - 28.04.2018 / 12:49, *..bb.sky.com

Podobno wraca Jedzą więc skrzydła będą w najlepszej dostępnej obsadzie !( Szkoda tylko że żaden z wymienionych nie ma pojęcia jak dokładnie dośrodkować !

odpowiedz
Adisiak - 28.04.2018 / 12:29, *..bb.sky.com

Do taktyk
Dont worry

odpowiedz
taktyk - 28.04.2018 / 12:23, *..net-serwis.pl

ktoś nauczy Vesović-a dośrodkowywać? wczoraj i w Krakowie to dramat

odpowiedz
Adisiak - 28.04.2018 / 11:56, *..bb.sky.com

Panowie wszystko ładnie pięknie czesząc się nie zapominajmy gdzie jest problem bo on nie znikł ! Jaki problem a no taki że nasze gwiazdy nie umieją wyprowadzać piłki a gdy ktoś jeszcze gra na nas pressingiem to jest ..no właśnie ( strata piłki zagwarantowana ) tak grała przecież jaga tak grał lech i tak grała arka przeciwko naszej Legii gdy przegrywaliśmy i tak przez pierwsze minuty grała korona wczoraj . Pracować panowie pracować

odpowiedz
poker face - 28.04.2018 / 11:40, *..play-internet.pl

Jozak po meczu z Amicą stwierdził że piłkarze grali jak panienki, wystarczy trener który prowadził kobiece drużyny i od razu są efekty

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.