Sebastian Szymański - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

19. urodziny Szymańskiego

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dzisiaj 19. urodziny świętuje Sebastian Szymański. "Szymi" przyszedł na świat w Białej Podlaskiej, gdzie stawiał swoje piłkarskie kroki. Wiosną 2013 roku przeniósł się na Łazienkowską, żeby po pokonaniu szczebli juniorskich zadebiutować w pierwszym zespole 7 lipca 2016r. Obecnie ma na koncie 42 występy. Ponadto cieszył się ze zdobycia mistrza kraju oraz Pucharu Polski.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy solenizantowi przede wszystkim zdrowia, a także dalszych sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
PawelS76 - 11.05.2018 / 15:41, *..kampinostelco.pl

100 lat!

odpowiedz
MC - 10.05.2018 / 21:57, *..dynamic.chello.pl

Sto goli ;)

odpowiedz
Wolfik - 10.05.2018 / 17:07, *..dynamic.mm.pl

Życzę, by w przyszłym sezonie wspólnie z Michalakiem zawojowali tą ligę, by stali się naszym motorem napędowym. Najlepszego Seba!!!

odpowiedz
Ełk&kleve - 10.05.2018 / 15:04, *..138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sto Latek Małolat:)

odpowiedz
ZSH - 10.05.2018 / 13:20, *..52

Najlepszego od zagłębia młoda mordko

odpowiedz
m4 - 10.05.2018 / 10:47, *..162

idz do zagarnicznej ligi to zrobisz kariere tu Cie zajada jak psa pseudo szkoleniowcy..

odpowiedz
Int - 10.05.2018 / 10:47, *..ignite.net

Niechaj drzewa na jego trumnę rosną jak najdłużej.

odpowiedz
rob bandit - 10.05.2018 / 09:11, *..satfilm.com.pl

Najlepszego Mordko!!!FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
koles - 10.05.2018 / 08:06, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

ma tylko 19 lat, a po boisku pomyka jak ograny kot, wielki talent, jak Kapustka poszedł za 5 mln to Szymański jest wart tego trzy razy tyle

odpowiedz
Jozak z Bazin - 10.05.2018 / 07:54, *..play-internet.pl

Największą zasługa Jozak to ta że nie bał się postawić na Niezgode i Szymańskiego. 150lat

odpowiedz
stoLica - 10.05.2018 / 07:30, *..wroclaw.dialog.net.pl

Życzę łaski Bożej, po za tym dobrej gry i fety na starówce!

odpowiedz
Po(L)noc - 10.05.2018 / 07:18, *..156

Kurde, muszę przyznać, że jak niedawno zarówno prezes jak i poprzedni trener co chwila mówili że Szymański niedługo będzie wart kilka/kilkanaście milionów to traktowałem to bardziej jako chwyt pod publiczkę, że niby mamy dobrą młodzież...
Po tym co ostatnio pokazuje i po niesamowitym progresie jaki u niego widać, zaczynam powoli w to wierzyć!
Oby go tylko nie oddali przy pierwszej lepszej ofercie, bo końcówka sezonu pokazuje że to głównie Polakom możemy zawdzięczać mistrzostwo i mam nadzieję że letnie okienko też pójdzie w tym właśnie kierunku.
Wszystkiego najlepszego Sebastian, unikaj kontuzji, a dojdziesz daleko...oby jak najdłużej z nami :)

odpowiedz
Tommy83 - 10.05.2018 / 07:17, *..dynamic.chello.pl

Najlepszego Szymi,auto juz gotowe do odbioru:)

odpowiedz
Sledziu - 10.05.2018 / 06:10, *..dynamic.chello.pl

100 lat w Legiunii.....zdrowia i jak najmniej Piesiów na swojej drodze....

odpowiedz
k-i-b-i-c - 10.05.2018 / 06:05, *..w-b.pl

W młodości siła 100 lat Sebastian!!!

odpowiedz
krys008 - 10.05.2018 / 05:25, *..serv-net.pl

Najlepszego! Sukcesów z Legią.

odpowiedz
Garrincha - 10.05.2018 / 05:20, *..dynamic.chello.pl

Jubilatowi a nie solenizantowi ;)

Redakcja (LL!): Wedle poradni językowej PWN "Solenizant to ktoś, kto ma danego dnia imieniny lub urodziny. Jubilat to ktoś, kto obchodzi jubileusz". Miłego :)

odpowiedz
1909 - 10.05.2018 / 04:27, *..promax.media.pl

Ja Ci zycze wygranej w euro jeckpot zebys nie musiał z Legii gdzies isc za chlebem tradycyjnie kubeł zimnej wody bo to zawsze sie przydaje oraz sukcesow w pracy i prywatnie:) gdzie melanż? tylko nie w szatni :p

odpowiedz
Mamut - 10.05.2018 / 00:53, *..250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszystkiego naj,naj,naj,ale przede wszystkim zdrowia.Wielka nadzieja w tym chłopaku

odpowiedz
olew - 10.05.2018 / 00:06, *..dynamic-ra-12.vectranet.pl

Wszystkiego dobrego. Grajek !

odpowiedz
Koledzy z ALO`nu - 10.05.2018 / 00:06, *..centertel.pl

Mordo, najlepszego!!
Szczęścia, zdrowia, Mistrza z Legią !!!
Dawaj, jakieś melo kręć , dzwon i zapraszaj .

odpowiedz
Adam Van Bert - 10.05.2018 / 00:03, *..static.chello.pl

No nadzieja w nim jest.
Chłopak jeszcze młody a zaczyna wyglądać coraz lepiej.

odpowiedz