fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bukmacherzy: Faworyci nie zawiodą?

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Cztery pierwsze zespoły Ekstraklasy grają w ten weekend na własnych boiskach. Trzy z nich są zdecydowanymi faworytami w swoich meczach. W Fortunie kurs na zwycięstwo Legii wynosi 1,51, na Lecha 1,44, a na Jagiellonię 1,65. Czy podobnie jak w ostatniej kolejce wszyscy zainkasują komplet punktów, a może wszyscy stracą jak w 31. kolejce?

Możesz zagrać Ekstraklasę na www.efortuna.pl – u legalnego bukmachera!

Jeżeli główni kandydaci do mistrzostwa Polski nie zawiodą, to wspólny kurs na te 3 mecze wynosi 3,6, a więc można potroić postawioną kwotę. Gdyby to tego dodać wygraną Wisły Płock z Zagłębiem, to kurs skoczy do 7,28!

fot. Fortuna

Wyniki ostatnich ligowych meczów Legii z Koroną:
25.11.2017 - Korona 3-2 Legia
22.07.2017 - Legia 1-1 Korona
28.05.2017 - Korona 0-1 Legia
17.04.2017 - Legia 0-0 Korona
28.10.2016 - Korona 2-4 Legia


Wybrane kursy na mecz Legia - Korona

Legia 1,51 - remis 4,1 - Korona 6,5

Legia zdobędzie więcej niż dwa gole - 2,76

Legia wygra więcej niż jednym golem - 2,2

Sprawdź zakłady na mecz Legii z Koroną

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Deile - 26.04.2018 / 16:14, *..dynamic.chello.pl

Każdy debil snujacy teorię o spiskach sędziowskich powinien skoczyć do Wisły z kamykiem po ch... wctakim razie to oglądacie co kolwiek czytacie jak z góry jest wszystko ustawione?! wszexie sędziowie się mylą w różnych momentach meczu

odpowiedz
Jaca67 - 26.04.2018 / 13:51, *..13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Błędy. Stefański, zlotek, frankowski to jest ta nasza czarna elita a jeszcze mister Jakubiak

odpowiedz
Jaca67 - 26.04.2018 / 13:48, *..13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do gosc. Raczkowski nigdy nie sędziował meczów Legii bo jest z Warszawy i dopiero by Polska grzmiala. A tak w ogóle to jest jeden z mniej popełniających

odpowiedz
@BRACIA - 26.04.2018 / 13:39, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dziekowa stary! Wlasnie wyrwałem bilecik na sektor G20 za 40 zeta

odpowiedz
ludzik - 26.04.2018 / 13:21, *..centertel.pl

Obstawiac to bedzie mozna dopiero jak poznamy delikwentow ktorzy beda "sedziowac"

odpowiedz
Do gosc - 26.04.2018 / 13:18, *..208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Marciniak kontuzja.
W L Mistrzow tez nie sedziuje.
To co wyprawia z Legia Frankowski, a jeszcze ten Zlotek, to jest pilkarski poker.

odpowiedz
Gosc - 26.04.2018 / 13:13, *..play-internet.pl

Ale jednak. Od razu mówię, że nie jestem kibicem Legii ale to co się wyrabia w tym sezonie aż razi po oczach. Trochę tych sędziów jeszcze jest:-) wystarczy włączyć sobie mecz drużyn nie grających o mistrza. Jestem ciekawy co by było gdyby ktoś prześledził obsadę meczów Lecha. Tam non stop albo Raczkowski albo Frankowski i pomyłki na ich korzyść. W meczach Legii Ci sami panowie gwiżdżą wszystko w drugą stronę. O Złotki się nie ma co wypowiadać bo to jest ewidentny drukarz i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości.

odpowiedz
brasu - 26.04.2018 / 12:55, *..85

do Gosc.
marciniak kontuzjowany. a co do obsady sedziowskiej, to po wyeliminowaniu tych co wypisales nie wielu juz zostalo ;p

odpowiedz
BRACIA - 26.04.2018 / 12:54, *..dynamic.chello.pl

NA FINAŁ PUCHARU CO CHWILĘ ZWALNIAJĄ SIĘ POJEDYNCZE WEJŚCIÓWKI NA SEKTORY OBOK !!

odpowiedz
Janusz z Pakistanu - 26.04.2018 / 12:52, *..play-internet.pl

Marciniak ma kontuzje, nie sędziuje też rewanżów LM i LE, a był wyznaczony. Inna sprawa że wcześniej został zlinczowany medialnie za dobre decyzję, a innym po dużych błędach włos z głowy nie spadł.

odpowiedz
Gosc. - 26.04.2018 / 12:45, *..play-internet.pl

Niestety, Lech w tej kolejce wygra na pewno. Jeśli nie pomogą im sędziowie to na pewno Górnik odda im się bez walki. Szczerze powiedziawszy ciekawy jestem obsady sędziowskiej w tej kolejce. Jeśli w meczu Lecha i Legii sędziami głównymi lub Var będą: Frankowski, Raczkowski, stefanski, musiał lub Złotek to sprawa już powoli zakrawa o prokuraturę.

Ps. Ktoś wie dlaczego Marciniak ostatnio nie sędziuje? Kara za to że odważył się podyktować karnego przeciwko Lechowi w takich okolicznościach?

odpowiedz
AntyŁach - 26.04.2018 / 12:25, *..play-internet.pl

1.44 na łacha ? Przecież gurniczek rozłoży się im tak jak kiedyś i umorzy niby po meczu walki 0-1
Kurs powiem być 1.01 bo to pewne 3pkt

odpowiedz