Dean Klafurić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Klafurić: Z każdym dniem jesteśmy coraz lepsi

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dean Klafurić (trener Legii): Składam moim zawodnikom gratulacje za zwycięstwo i ich podejście do meczu. Pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną. Widzę pole do dalszej pracy, abyśmy grali jeszcze lepiej. Nie jestem zadowolony z pewnych rzeczy taktycznych. Stanęliśmy po trzecim golu i dlatego straciliśmy bramkę pod koniec meczu.

Cristian i Sebastian zdobyli ostatnio piękne bramki. Nie zwracamy szczególnej uwagi na strzały z dystansu. Trenujemy wiele rozwiązań i one są jednym z nich. Czy mam nadzieję na pracę w Legii po tym sezonie? Nie myślę o przyszłości, dla mnie najważniejszy jest każdy kolejny mecz. Za moment gramy przecież w finale Pucharu Polski, z czego bardzo się cieszymy. Muszę jednak powiedzieć, że Legia ma pole do dalszego rozwoju. Z każdym dniem się rozwijamy i zespół na pewno jest lepszy niż miesiąc temu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.