REKLAMA

Szermierka: Mazur brązowym medalistą mistrzostw Warszawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W zakończonych szermierczych mistrzostwach Warszawy, brązowy medal w kategorii dzieci, wywalczył szpadzista Legii, Franciszek Mazur. Wśród młodzików najwyżej sklasyfikowany został Miłosz Głogowski, który był piąty. Kolejne lokaty zajęli: 9. Wojciech Krasnowski, 9. Aleksandra Podwysocka, 12. Maksymilian Stocki oraz 18. Franciszek Chwedorczuk.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.