Inaki Astiz w ostatniej chwili wybija piłkę Romanowi Bezjakowi - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Jagiellonią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

Jeden strzał, zero celnych, tylko 39% posiadania piłki - tak grającej Legii nie chcemy oglądać. W Białymstoku legioniści zawiedli na całej linii, ale gospodarze nie potrafili tego wykorzystać i ostatecznie do Warszawy mistrzowie Polski wrócili z jednym punktem. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.
fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Pepe - 07.05.2018 / 23:25, *..dynamic.mm.pl

ile kilometrów przebiegła Legia

odpowiedz
Zdzisław​ - 07.05.2018 / 21:48, *..play-internet.pl

Młodsi jesteście, powiedzcie mi co to za mistrz co przez cały mecz oddał jeden strzał na bramkę i to w dodatku niecelny. Jak to nazwać?

odpowiedz
Wolfik - 07.05.2018 / 21:39, *..dynamic.mm.pl

Klub z budżetem sięgającym ~150mln ma w szeregach zawodników którzy w ciągu 90 minut potrafili oddać JEDEN strzał w stronę bramki rywali.

To mój cały komentarz do spotkania w Białymstoku.

odpowiedz
mG do mangoo - 07.05.2018 / 12:56, *..17

bracie, chodziło o to że Wisła Płocki i Górnik będą walczyć o europejskie puchary ;) więc nie odstawią nogi w meczach z nami (plus standardowa spinka na Legię ).

Serce legijne , wierzy w tego Mistrza ...czeka...
Ale tą ekstraklapę , to powinniśmy wygrywać na 3-4 kolejki przed końcem , a nie drżenie do ostatnich sekund(jak rok temu) na pozytywne zakończenie.
Może dożyjemy, Legii która tak będzie grała i jechała z resztą stawki.
Oby..

odpowiedz
brasu - 07.05.2018 / 12:18, *..unknown.vectranet.pl

do magoo
mG napisał wyraznie, ze o puchary walczy wisla i gornik... dlatego wcale nie bedzie łatwo
...czytamy ze zrozumieniem

odpowiedz
ludzik - 07.05.2018 / 11:58, *..dynamic.chello.pl

Alez ten kucharczyk jest rewelacyjny.
3/15 wygranych pojedynkow ale czego sie spodziewac po takim grajku jak on nawer celnie nie potrafi podac... brawo KUCHYkebabKING

odpowiedz
Otto - 07.05.2018 / 11:56, *..2

Ładnie to nie wyglądało, ale wynik minimum osiągnięty. Natomiast nie rozumiem fenomenu Hamalainena - ten zawodnik kolejny raz gra piach. Jest wolny, wolno myśli, wolno pozbywa się piłki, albo w ogóle nie ma pomysłu co z nią zrobić i w ogóle nie walczy. Czemu to żelazny zawodnik pierwszego składu??? Pasquato lub Cafu na pewno nie byliby gorsi. A Radovic i Eduardo nie powinni być wystawiani w ważnych meczach, bo to tak, jakby grać bez jednego zawodnika

odpowiedz
magoo - 07.05.2018 / 11:51, *..centertel.pl

do mG,
O puchary nie muszą już walczyć, bo jest PP, więc albo o Mistrza, albo o pietruchę grają...

odpowiedz
Viks - 07.05.2018 / 11:19, *..play-internet.pl

Gdyby tak zawiedli w 11 przegranych meczach to już byśmy byli mistrzem. Piłka to też taktyka i wyrachowanie oraz ocena możliwości. Mogło się skończyć z 68% posiadania piłki i dwoma straconymi bramkami. W końcu mamy jakiś plan.

odpowiedz
xman - 07.05.2018 / 11:07, *..play-internet.pl

Eduardo i Radović tragedia, powinni zmienić dyscypline.

odpowiedz
mG - 07.05.2018 / 10:46, *..17

Zawiedli... niestety ale grali piach....pełno niedokładnych podań, strat...bez ładu i składu....

Nie dopisywałbym też od razu 6 punktów za mecze z Wisłą Płock i Górnikiem...będą walczyć o europejskie puchary ...a my nie jesteśmy w żadnej mega formie...

Na pewno musi to lepiej wyglądać niż w meczu z Jagą...bo oczy bolały i krwawiły od oglądania tego widowiska.

odpowiedz
Biolyrks - 07.05.2018 / 10:21, *..dynamic.dsl.as9105.com

Czy zawiedli na calej linii, to bym sie spieral.
Mieli osiagnac korzystny wynik i to zrobili. Teraz 2 zwyciestwa u siebie i do poznania jedziemy jako mistrzowie polski !

odpowiedz