REKLAMA

Strzelectwo: Brąz Bartnika w Grand Prix Pilzna

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Aleksandra Jarmolińska z Legii nie zdołała awansować do turnieju finałowego Pucharu Świata w Changwon w skeecie kobiet. Tymczasem inny zawodnik strzeleckiej Legii, Tomasz Bartnik rywalizował w Grand Prix Pilzna. W finale konkurencji karabin dowolny 3x40 strzałów, legionista był piąty. Brązowy medal wywalczył w drużynie w karabinie dowolnym 60 strzałów, wraz z Marcinem Majką oraz Bartoszem Jasieckim.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.