Arkadiusz Malarz - fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Wisłą Płock

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zdecydowanie najwyższą notę za środowy mecz z Wisłą Płock przyznaliście Arkadiuszowi Malarzowi. Występ bramkarza Legii oceniliście na 5,6 w skali 1-6. Bardzo dobre oceny uzyskali także Cafu, Kucharczyk i Szymański. Najsłabiej wypadli natomiast Mauricio i Eduardo. W sumie oceniało 1786 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,6.

Malarz 5,6
Cafu 4,6
Kucharczyk 4,5
Szymański 4,2
Vesović 3,9
Astiz 3,6
Remy 3,5
Philipps 3,4
Hlousek 3,3
Antolić 3,2
Broź 3,2
Pasquato 2,8
Eduardo 2,3
Mauricio 2,2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

gal anonim - 11.05.2018 09:22:29, *.centertel.pl

Redakcjo mały błąd wam się wkradł. Najniżej oceniani Mauricio i Cafu? Powinno być raczej Mauricio i Eduardo.Pozdrawiam

Redakcja (LL!): Dzięki, pozdrawiamy

ale - 11.05.2018 09:25:26, *.dynamic.chello.pl

A Kucharczyk dlaczego tak wysoko?

ja - 11.05.2018 09:32:36, *.dynamic.chello.pl

Vesovic to jest nawet niezły jak gra jako pomocnik.

Niestety jak gra na obronie to jest to tykająca bomba z powodu nonszalanckich podań, które kończą się stratą i groźnymi sytuacjami pod bramką.


Cafu gra przyzwoicie, a Mauricio tragicznie, a i tak go nie wykupimy.


Zatrudnić dobrego trenera, który przeprowadzi srogi okres przygotowawczy i może by z nich coś było.

KuchyKing - 11.05.2018 09:32:57, *.dynamic.gprs.plus.pl

KuchyKing!!! Najlepszy na boisku!

Genek Wołomin - 11.05.2018 09:33:54, *.dynamic.gprs.plus.pl

Edwardo i Maurycjo za wysoko!

Kamil do Ale - 11.05.2018 09:39:22, *.163

Nie zadawaj głupich pytań. Każdy wie, że jest ulubieńcem pomimo dużych braków.

@rek - 11.05.2018 09:45:54, *.dynamic.chello.pl

Witam braci po szalu... Tydzień mnie nie było w Europie, ale jak widzę mamy cenne 4 pkt i pewnym krokiem zmierzamy do MP 2018... Czy się jednak może mylę w temacie tegoż "pewnego kroku", bo szczerze się przyznam, iż tam gdzie byłem, miałem jedynie suchy dostęp do internetowych wieści, a dopiero dzisiaj obejrzę sobie powtórki obu meczów... Czy ktoś mnie oświeci w temacie "jakości gry" naszych grajków w obu meczach..? Będę wdzięczny...:)))

Osobne "pozdrowienia" przesyłam dla redakcji: "...Występ bramkarza Legii oceniliście na 5,6 w skali 1-6. Bardzo dobre oceny uzyskali także Cafu, Kucharczyk i Szymański. Najsłabiej wypadli natomiast Mauricio i Cafu..."...:))) Pozdro (L)

Redakcja (LL!): Już to poprawiliśmy.

WH - 11.05.2018 09:52:25, *.dynamic.chello.pl

Do błędu redakcji. Po prostu Cafu zagrał taki mecz, że gdyby się od niego ta piłka dwa razy nie odbiła to by miał niska ocenę. ;)

AAA - 11.05.2018 10:12:27, *.dynamic.gprs.plus.pl

Eduardo za wysoko.Ten tłusty brazylijczyk niby z Serie A też.

olew - 11.05.2018 11:27:16, *.warszawa.vectranet.pl

Mięliśmy dwu Grajków ! Malarza i Szymańskiego , to powinny być maksy ! Reszta dzielna , ale słaba...

prg - 11.05.2018 11:37:13, *.dynamic.chello.pl

Dla mnie mauricio rozegrał niezły mecz dużo przecinal nieźle się ustawial a 2 żółta taka bardzo miękka raczej zwykły faul

łysy - 11.05.2018 15:39:57, *.adsl.inetia.pl

@ALE ! Tak wysoko, żebyś pajacu się pytał ? Nawet AAA wsadził " twarz " w kubeł :)

Kipkorir - 11.05.2018 15:47:10, *.dynamic.chello.pl

Eduardo aż 2,3? Oj, chyba wchodzą tu kibice naszych rywali i dają takim asom oceny 3 i więcej.

do @rek - 11.05.2018 19:00:16, *.7-1.cable.virginm.net

Jesli jeszcze nie ogladales, to sobie daruj. Cos strasznego po prostu. Nie umieja podac, wyjsc na pozycje, w obronie stoja i czekaja co sie stanie.

@rek do do... - 11.05.2018 19:56:47, *.dynamic.chello.pl

Obejrzałem po południu... Malarz grał b. dobrze... Vesović potem w pomocy też nieźle pogrywał... Obrona faktycznie słabo (oprócz Inakiego...), ale z tego co wiem, wraca Pazdek i razem z Inakim ogarną środek... Na bokach Broziu i Hlousek i w niedzielę powinno wystarczyć na żaboli... Pozdro (L)

jo to nie rozumim - 11.05.2018 23:38:22, *.dynamic.mm.pl

legia mogla za pol-darmo brozka wykupic i pewnie wiecej by dal niz eduardo, prognozowalem ze bedzie mial 2 bramki, pomylilem sie o 2 wiec wcale o nie tak duzo, Malarz pokazuje ze wiek na pozycji bramkarza nie gra az takiej roli, co innego wiek zawodnika w polu (patrz. Eduardo), co do Veso juz dawno prawilem ze to ofensywny skrzydlowy lub schodzacy napastnik, za jaka kare go ustawiaja na obronie, kiedy najlepiej gra jak sie go przesunie (po wejsciu brozia, ktory de facto nie rozegral dobrego meczu i ocenilbym go nizej niż Mauricio, 1min po wejsciu bedac "swiezym" przegral na 10m o jakies 5 metrow pojedynek biegowy z Recą, co skonczylo sie 2 groznymi strzalami i pozniej bramka z roznego)
finalnie chce stwierdzic ze widac jak bardzo niewypalily transfery praktycznie kazdy mecz to ten zaciag pilkarzy zagranicznych plasuje sie najslabiej a ci ktorzy w legii troche pograli duzo lepiej i nie sa to oceny z sympatii po prostu albo jestes dobry albo nie, Cafu i Remy maja duzo wiecej jakosci anizeli Antolic i Phillips jedyna przewage jaka ta dwojka ma to ze maja lepsze przyspieszenie od masywnie zbudowanych Cafu i Remiego, bo na dystansie to mysle ze byloby podobnie

Ja tez nie rozumiem - 12.05.2018 14:29:08, *.dynamic-ra-09.vectranet.pl

Z tym brożkiem to dziwny żart, nawet mnie to jakoś nie śmieszy ;) Co do Eduardo to niestety ten facet na boisku wygląda tragicznie, nie potrafi nic dać tej drużynie, ktoś tego gościa w ogóle oglądał przed transferem czy kupiono go tylko dlatego że chciał go Jozak? To jest istne nieporozumienie, nie chce się pastwić nad tym gościem bo wcale mi to frajdy nie sprawia ale serio nie jestem w stanie pojąć tego jak można być tak słabym... Czy jest to efekt źle przepracowanej przerwy zimowej (Niezbyt trafna decyzja z obozem w USA, kontuzja juz w pierwszym sparingu) czy ten facet poprostu pilkarsko jest juz na dnie?