Radość legionistów po bramce na 2-1 w meczu z Górnikiem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia i Jagiellonia zrobią swoje?

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed nami decydujące dni w Ekstraklasie. W niedzielę legioniści zmierzą się przy Łazienkowskiej 3 z Górnikiem Zabrze. Zdaniem bukmacherów Fortuny Legia jest zdecydowanym faworytem tego starcia - kurs 1,66. Wszyscy jednak doskonale pamiętamy, że w tym sezonie z zabrzanami gra się bardzo ciężko - a Górnik jeszcze walczy o grę w europejskich pucharach. Interesujące nas mecze odbędą się także w Krakowie i Lubinie.


Bukmacherzy nie mają żadnego faworyta w starciu Wisły Kraków z Lechem Poznań. Kursy na wygrane obu drużyny są bardzo zbliżone i wynoszą ok. 2,5. Z kolei w meczu Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok bardziej prawdopodobna jest wygrana gości - kurs 2,05, przy kursie 3,5 na "Miedziowych".

Możesz zagrać Legia - Górnik na www.efortuna.pl!

Legioniści pozostają głównym faworytem do mistrzowskiego tytułu. Stawiając na Legię nie da się już zarobić, bo kurs wynosi zaledwie 1,25 (72% szans). Szanse Jagiellonii wynoszą 22% (kurs 4,1), a Lecha 6% (kurs 15.

Wyniki ostatnich meczów Legii z Górnikiem:
18.04.2018 - Legia 2-1 Górnik
03.04.2018 - Górnik 1-1 Legia
19.11.2017 - Legia 1-0 Górnik
15.07.2017 - Górnik 3-1 Legia
10.08.2016 - Górnik 3-2 Legia (Puchar Polski)
05.03.2016 - Legia 3-1 Górnik

Wybrane kursy na mecz Legia - Górnik

Legia 1,66 - remis 3,8 - Górnik 4,75

Legia wygra i padną co najmniej 2 bramki - 1,94

Legia wygra co najmniej 2 bramkami - 2,7

Cafu strzeli gola - 5,0

Sprawdź zakłady na Ekstraklasę u legalnego bukmachera!

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Legiunia23 - 13.05.2018 / 10:46, *..dynamic.gprs.plus.pl

W tych fartownych zielonych strojach powinni zagrać!!! Do boju Legiunia!!! Tylko 3 pkt

odpowiedz
kibic emeryt - 13.05.2018 / 09:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia już dzisiaj może świętować mistrzostwo pod dwoma warunkami . Trener Legi nie będzie kombinował ze składem i taktyką .Zagłębie potraktuje mecz poważnie i wystawi najsilniejszy skład ,mówiąc prościej nie podłoży się ,tłumacząc że daje szanse młodzieży itp.czego się osobiście bardzo boje !

odpowiedz
M3 - 13.05.2018 / 00:28, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Ja jestem optymistą i liczę na nasze zwycięstwo i remisik jagi. Jutro mamy mistrza :D

odpowiedz
2ba - 12.05.2018 / 21:02, *..3-2.cable.virginm.net

Prawie 1.7 na gospodarza to nie kurs na "zdecydowanego faworyta..." powinno byc okolo 1.3.... Trzeva wygrac 2 mecze, innej opcji (wpadki Jagii) nie widze (L)

odpowiedz
Bear - 12.05.2018 / 20:36, *..210.ipv4.supernova.orange.pl

Osobiście uważam ze wszystko roztrzygnie się w Poznaniu.
Ale obyśmy już jutro mogli świętować..
do boju Legio !

odpowiedz
LW1916 - 12.05.2018 / 19:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Niestety ale na jutro pewna jest tylko dwójka na biełystok.

odpowiedz
- 12.05.2018 / 19:31, *..centertel.pl

Ku...a przeczytałem zarobią...

odpowiedz
Misiek - 12.05.2018 / 17:30, *..85.ipv4.supernova.orange.pl

Mecz lech legia rozegrać na ł3 ze względów bezpieczeństwa na wyraźną prośbę kolejarza

odpowiedz
wawa - 12.05.2018 / 15:45, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Legia - żaby 2:2
Lubin -ruskie 1:1
wisła-łach 0:0

odpowiedz
NEO - 12.05.2018 / 15:26, *..centertel.pl

Widzę to tak. Mamy mistrza już w tej kolejce. W takim razie jest przemarsz na starówke z piłkarzami po meczu czy dopiero po Lechu?

odpowiedz
jo - 12.05.2018 / 14:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

I właśnie teraz wychodzą pasztety w postaci straty punktów z dziadami jak Sandecja czy Bruk Bet... Takie mecze trzeba wygrywać u siebie i na wyjeździe. Wtedy żadna matematyka jak teraz nie będzie na koniec potrzebna.
A tak to na razie nie ma co się puszyć bo "Pycha kroczy przed upadkiem". Róbmy więc swoje.

odpowiedz
marek bidula - 12.05.2018 / 14:14, *..1

mistrz dla s p krzyska giganta oraz co wczesniej odeszli

odpowiedz
Mlbets - 12.05.2018 / 13:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kurs 1.25 to nie jest 72% szans :)

odpowiedz
t - 12.05.2018 / 13:26, *..mac.edu.pl

oby swoje zrobiły Legia i .... Zagłębie :)

odpowiedz
Ge(L)senpawer - 12.05.2018 / 13:15, *..dyn.telefonica.de

Legia wygra dwoma brameczkami
Jaga też a Leszekb2,5 gola...50Pln i do przodu

odpowiedz
antyk - 12.05.2018 / 13:11, *..84.ipv4.supernova.orange.pl

no panowie trzeba teraz spiąć poślady i wygrać te 2 mecze,jakos o lecha to jestem spokojny ale z górnikiem to cytując klasyka będzie bardzo trudny mecz

odpowiedz
Kris - 12.05.2018 / 12:24, *..centertel.pl

C, A poprawka.

odpowiedz