Sebastian Szymański najlepszy w meczu z Górnikiem - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Górnikiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za niedzielny mecz z Górnikiem Zabrze przyznaliście Sebastianowi Szymańskiemu. Występ młodego pomocnika Legii oceniliście na 5,2 w skali 1-6. Bardzo dobre noty uzyskali także Malarz, Pazdan i Vesović. Najniższa ocena przypadła Łukaszowi Broziowi (3,1). W sumie oceniało 1514 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 4,0.

Szymański 5,2
Malarz 4,8
Pazdan 4,7
Vesović 4,5
Kucharczyk 4,1
Cafu 4,0
Astiz 4,0
Philipps 3,9
Jędrzejczyk 3,6
Antolić 3,6
Radović 3,4
Remy 3,4
Hamalainen 3,2
Broź 3,1

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
transfery - 16.05.2018 / 16:07, *..dynamic.mm.pl

przyjdzie odkupiony wieteska, bo legia zawarla takie cos w kontrakcie, tylko fakt sprzedania go gdzies za granice spowodowalby ze wybralby inny klub

brac wieteske i helika i na co nam napastnicy jak we 2 strzelili tyle co Carlitos praktycznie :D

odpowiedz
do Matt - 16.05.2018 / 16:02, *..dynamic.mm.pl

@Matt oczywiscie kuchy w strzale glowa nic wiecej nie mogl zrobic, ale gdyby z polwoleja probowal to by byla bramka, pilka byla na wysokosci pepka

odpowiedz
ostet - 15.05.2018 / 22:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Za Fatalnego i tak nie będzie żadnej oferty bo każdy widzi jaki jest fatalny , drewniak nawet piłki nie umie przyjąć i dlatego musi zmienić zawód i posada ciecia będzie dla niego odpowiednia

odpowiedz
Arek - 15.05.2018 / 17:42, *..centertel.pl

Ciec to wystrugał osteta przypadkiem.

odpowiedz
Matt - 15.05.2018 / 15:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

do odpowiadam:
Adam Hlousek, bo mam nadzieję, że to on zagra na lewej w ostatniej kolejce :)

odpowiedz
@rek do odpowiadam - 15.05.2018 / 14:14, *..dynamic.chello.pl

Podaję za Wikisłownikiem...:)))

harmonista (język polski), rzeczownik, rodzaj męskoosobowy

wymowa:
IPA: [ˌxarmɔ̃ˈɲista], AS: [χarmõńista], zjawiska fonetyczne: zmięk.• nazal.• akc. pob.

znaczenia:

(1.1) muzyk, który gra na harmonii

odmiana:
(1.1)

przypadek liczba pojedyncza liczba mnoga
mianownik harmonista harmoniści
dopełniacz harmonisty harmonistów
celownik harmoniście harmonistom
biernik harmonistę harmonistów
narzędnik harmonistą harmonistami
miejscownik harmoniście harmonistach
wołacz harmonisto harmoniści

synonimy:
(1.1) akordeonista

hiperonimy:
(1.1) instrumentalista, muzykant

odpowiedz
odpowiadam - 15.05.2018 / 12:57, *..centertel.pl

@matt
Jaki adam?
Jedzybsie kontrakt chyba konczy. Cale szczescie bo potrzebny jak dziura w moscie.
Bardziej licze ze DM przedluzy kontrakt z Arkiem bo on ma tylko do lonca sezonu.

@rek, nie harmonista a akordeonista. Jesli mowimy o tym samym gosciu. Witek się nazywa na yt ma kanal. I jesli sie nie myle to on po finale PP byl na murawie. Ale co on tam robil i po co? Co on ma wspolnego z Legia?

odpowiedz
łysy - 15.05.2018 / 12:05, *..adsl.inetia.pl

Oset ! Zatkaj się już debilu.To właśnie ty pajacu jesteś największym cieciem na tym forum !

odpowiedz
Do @rek - 15.05.2018 / 12:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No co ty zabierz Lewego i po wynikach ;)

odpowiedz
@rek do do... - 15.05.2018 / 11:46, *..dynamic.chello.pl

No wiesz, w kadrze Nawałki grają sami Polacy i jakoś "zawojowaliśmy" cały Świat... Nowy Świat...:))))))))))) Pozdro (L)

odpowiedz
LLL do rek - 15.05.2018 / 11:45, *..79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Michalak najszybciej bo on jest nasz...
Kapustke i Kurzawe to my chcemy wogole?
Z VOO sa rozmowy i mamy szanse??
Cibicki pidibno byl na meczu tylko dlategi ze zaczal juz wakacje, czytalem gdzies jego wypowiedzi i jego menago...
Na Carlitosa to nas nie stac chyba???

odpowiedz
@arek - 15.05.2018 / 11:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mi akurat jest obojętne czy gra więcej Polaków czy innych mają być dobrzy i tyle :) Bo jak zaczniemy iść w tym kierunku to my Europy nie zwojujemy samymi Polakami :)

odpowiedz
@rek do... - 15.05.2018 / 11:26, *..dynamic.chello.pl

Jak ostatnio głośno stwierdził na jednym ze spotkań Ivan Kepcija, (L)egia Warszawa prowadzi rozmowy z aż czterema polskimi piłkarzami... Ma być w kolejnym sezonie lepiej %-owo zbilansowany skład zespołu: Polacy/piłkarze zagraniczni... Pozdro (L)

odpowiedz
Do @rek - 15.05.2018 / 11:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

ale nie gorąco? :)

odpowiedz
@rek do Do... - 15.05.2018 / 11:16, *..dynamic.chello.pl

Ciepło, ciepło...:))) Pozdro (L)

odpowiedz
Do @arek - 15.05.2018 / 11:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Obstawiam Kurzawę nie bil stałych fragmentów z nami przypadek? :)

odpowiedz
Dickson Chotowski - 15.05.2018 / 11:12, *..range86-162.btcentralplus.com

Szanuje Nawalke ale jezeli na Mundial pojedzie Peszko a nie Szymek no to zaczne sie powaznie martwic. NO SZYMEK, NO PARTY !!

odpowiedz
Wredny sku...ol - 15.05.2018 / 11:03, *..104

Radovic zdecydowanie za wysoko

odpowiedz
@rek - 15.05.2018 / 10:55, *..dynamic.chello.pl

Wakacje tuż tuż, więc transferową ruletkę najwyższy czas zacząć... Kto Waszym zadaniem trafi najszybciej na Ł3: Konrad Michalak, Bartosz Kapustka, VOO, Ivan Balliu, Pawel Cibicki, Azir Muminovic czy może Rafał Kurzawa lub Carlitos...??? To pierwsze z moich podpowiedzi...:))) Pozdro (L)

odpowiedz
tomekc - 15.05.2018 / 10:54, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do @rek
Czy coś wiesz na temat ewentualnych transferów oraz oczywiście trenera?

odpowiedz
Do @rek - 15.05.2018 / 10:51, *..play-internet.pl

Wreszcie napisales cos co ma sens

odpowiedz
ostet - 15.05.2018 / 10:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Po sezonie będzie trzeba pożegnać takich panów jak Rado- skaut na bałkanach, Jędza- rezerwy lub jakiś Piast Gliwice, Fatalczyk- cieć gdzieś na budowie bo piłkarza to z niego już nie będzie i Hamalainen- trzy dobrem mecze na rok to za mało i czas się go pozbyć...

odpowiedz
@rek do Kedar - 15.05.2018 / 10:42, *..dynamic.chello.pl

Ja na miejscu DM puściłbym na stadionowych telebimach mecz live, a potem jakieś powtórki pozostałych meczy i coś muzycznego - np. występ na żywo tego ulicznego grajka/harmonisty, tak w oczekiwaniu na przylot piłkarzy i ich przyjazd na stadion... Potem fajerwerki i feta na murawie na maksa... Po wszystkim późno wieczorny przemarsz na Starówkę... A co tam, jak szaleć to szaleć... Tak się bawi, tak się bawi Stolica...:))) Pozdro (L)

odpowiedz
Matt - 15.05.2018 / 10:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kuchy - w strzale główką moim zdaniem nic lepszego nie mógł zrobić. Bramkarz obronił i tyle. Sytuacja w żadnym wypadku nie była prosta. Cały mecz odwalał kupę dobrej roboty, nota na pewno nie jest zawyżona.
Hama - zmarnował jedną setkę, nie dwie. Fatalnie przestrzelił po podaniu Vesovica. Ta wcześniejsza sytuacja z pierwszej piłki - na pewno dałoby się strzelić, ale tak jak z główką Kucharczyka 100% to nie było.
Rado - gorszy nawet od pudłującego w tym meczu Hamy, ale jak widać nasza sympatia pozwala mu nie być w ogonie. Bardzo dobry miał strzał po krótkim i to tyle.
Jędza - jak na siebie, to zagrał wyśmienicie. Nie dał się ograć jak dzieciak. Mam też nadzieję, że Adam na koniec sezonu pokaże swoją wysoką klasę.
Vesovic - nie mogę się doczekać jak zobaczę go w Legii po dobrze przepracowanej przerwie. Z meczu na mecz zaczynamy zauważać po co przyszedł. Prawdziwy skrzydłowy.
Cafu - przez pół rundy gościa nie widzieliśmy na oczy, a teraz podstawowy zawodnik i daje radę. Tak samo jestem ciekaw czy jeszcze wejdzie na wyższy poziom czy po prostu teraz wyróżnia się na tle bardzo średniej Legii.

pozdrowienia

odpowiedz
Do Redakcji - 15.05.2018 / 10:23, *..4.fmbank.pl

Do Redakcji

O której godzinie jest przewidziany przyjazd Piłkarzy po meczu z lechem ?
Trzeba będzie ich godnie przywitać !

odpowiedz
@kedar - 15.05.2018 / 10:07, *..centertel.pl

Tzw strefa kibica

odpowiedz
Kedar - 15.05.2018 / 09:48, *..a2mobile.pl

Nie wiem czy nie padł taki pomysł ale może uda się zorganizować telebim z meczu w niedzielę na Legii lub na Placu Zamkowym?

odpowiedz
m4pierwszy - 15.05.2018 / 09:46, *..242.atman.pl

proszę, błagam, kajam się, dodajmy możliwość oceny trenera

odpowiedz
b - 15.05.2018 / 09:31, *..16-1.cable.virginm.net

Kuchy i Hama slabszy wystep, fajerwerki zachowali na Poznan. 0:2 K&H dadza nam nie zapomniane chwile na stadionie Lecha.

odpowiedz
ludzik - 15.05.2018 / 09:24, *..centertel.pl

@t
Z t ym ze Kucharczyk walczyl i odbieral pilki to bym nie przesadzal bo wg statystyk to mial 16 strat gdzie nastepna osoba ltora tez przegrala 90minut miala tych strat 5, przez caly mecz oddal jeden strzal to troche nalo zeby stworzyc zagrozenie. Na 31 podac tylko 19 celnych i 8 wygranych pojedynkow na 26 to tez wg mnie dramat a do tego tylko jeden udany zwod na 6... liczby mowia same za siebie

odpowiedz
T45 - 15.05.2018 / 09:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Broź i Jędza to tykające bomby :) Mam nadzieję, że jeden z nich nie zagra bo kartki mórowane.

odpowiedz
warszawiak42 - 15.05.2018 / 09:16, *..dynamic.chello.pl

Paradoksalnie. Najmłodszy i nastarszy są najlepsi.

odpowiedz
@rek - 15.05.2018 / 09:14, *..dynamic.chello.pl

Zawodnikami meczu: Vesović i Szymański... Rado kapkę za wysoko... Antolić kapkę za nisko... Pozostałe oceny raczej sprawiedliwe... Kadra (L)egii zaczyna być zgrana... Jak dojdą posezonowe wzmocnienia (a kilku graczy jest mocno branych pod uwagę...), to powinniśmy powalczyć w pucharach... Pozdro (L)

odpowiedz
Całaprawda - 15.05.2018 / 09:04, *..dynamic.chello.pl

Szymański ciągnie całą Legię do mistrzostwa. Mam nadzieję że pojedzie na Mundial.

odpowiedz
Sied(L)ce - 15.05.2018 / 09:02, *..177

Dla mnie zawodnikiem meczu Vesovic ... Pazdan tez bardzo dobre spotkanie. Hama za te pudła dziś ode mnie nota 1.

odpowiedz
t do X - 15.05.2018 / 09:02, *..mac.edu.pl

Jestem często krytyczny wobec Kuchego, ale akurat w tej sytuacji miał trudną pozycję do strzału. A za cały mecz należy mu się wielki plus. Bardzo dużo walczył i wygrywał piłek, stwarzał zagrożenie dla przeciwnika

odpowiedz
EBR - 15.05.2018 / 09:01, *..dynamic.gprs.plus.pl

Mimo wszystko Pazdan był Najlepszy.

odpowiedz
t do Trener K - 15.05.2018 / 09:00, *..mac.edu.pl

był wolny, bał się grać do przodu, nawet z połowy boiska cofał często do bramkarza, spóźniał się ze wślizgami, bezproduktywny podczas stałych fragmentów gry
Wystarczy?

odpowiedz
X - 15.05.2018 / 08:54, *..play-internet.pl

Kuchy za ten strzał głową z pięciu metrów to powinien mocno po ocenie dostać

odpowiedz
Trener Klafurski - 15.05.2018 / 08:37, *..play-internet.pl

Do @t Dziękuję za merytoryczną wypowiedź, popartą argumentami. Wezmę ten krytyczny pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z kks pyrkowa ciuchcia

odpowiedz
t - 15.05.2018 / 08:27, *..mac.edu.pl

bez 2 zdań najgorszy na boisku był Jędza...

odpowiedz