Sebastian Szymański - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Mocne stłuczenie Szymańskiego

Woytek

W 63. minucie meczu z Górnikiem Zabrze boisko musiał opuścić Sebastian Szymański. Pomocnik Legii doznał urazu w starciu z rywalem, ale nie wykluczy on raczej go z mecz z Lechem. - Sebastian ma stłuczenie okolicy bocznej lewego kolana. Wszystko wskazuje na to, że powinien zagrać w niedzielę. W poniedziałek przejdzie dokładnie badania, by wykluczyć niespodzianki - poinformował dr Maciej Tabiszewski, lekarz pierwszej drużyny Legii.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
K (L)AKIER - 15.05.2018 / 11:18, *..dynamic.gprs.plus.pl

Seba jedzie na MŚ i zobaczycie, że będzie fruwac na skrzydle w meczach. Chłopak zrobił ogromny postęp i będzie dużym wzmocnieniem.

odpowiedz
@rek do kubaLLLL - 15.05.2018 / 09:34, *..dynamic.chello.pl

Hahahaaa..... DM ma ból głowy... Wychodzi słowiańska natura i romantyzm duszy... Bo z jednej strony DK osiągnął wiele w tak krótkim czasie, a z drugiej strony B.Heusler naciska DM na zatrudnienie Ursa Fischera...:)))

Nota bene ja także jestem za opcją zatrudnienia Szwajcara... Bardzo dobry i merytoryczny trener, 2 sezony w FC Basel, 2 x mistrz... I do tego mistrz z ogromną przewagą nad wicemistrzem: sezon 15/16 - 14 pkt przewagi, sezon 16/17 - 17 pkt. przewagi... Średnia punktów na Sankt Jakob Park to 2,19 pkt... Takiej dominacji u siebie i w lidze pragniemy MY wszyscy kibice (L)egii... Ale jak mawiam: pożyjemy zobaczymy... Pozdro (L)

odpowiedz
kubaLLLL - 15.05.2018 / 08:56, *..tktelekom.pl

Klaf nie bedzie trenerem L.Mioduski przeciez nie powie przed koncem ze nie rozwaza jego kandydatury.To czysta kurtuazja.Klaf jest posrednio odpowiedzialny za przygot druzyny do sezonu.Jedyne co zrobil to wrocil do starefgo ustawienia i analiz gry przeciwnika.Stosuje zasade Janasa "nie wpierd... sie".W tej szatni teraz to ogon kreci psem.Niech wygra MP i podziekowac.Dajcie luz z rym Klafem :)

odpowiedz
@rek - 15.05.2018 / 08:28, *..dynamic.chello.pl

do do @rel

Z bardzo wiarygodnego źródłą wiem, iż DM coraz bardziej przekonuje się do Deana Klafurića i nie wyklucza w przypadku zdobycia MP, iż DK zostanie na kolejny sezon... Ale w kontekście trenera na nowy sezon tym razem dużą rolę ma odegrać doradca Zarządu - B.Heusler... i to jego zdanie ma być tutaj ponoć kluczowe... Pozdro (L)

odpowiedz
do @rel - 15.05.2018 / 07:51, *..acuarius.pl

Jezeli rzeczywiscie nei zostawia Deana Klafurica to bedzie slabe...
Gosciu wyglada, ze ma to cos.

odpowiedz
Arek - 15.05.2018 / 01:05, *..free.aero2.net.pl

@jerz z potoku, nic dodać, nic ująć.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 14.05.2018 / 23:53, *..dynamic.chello.pl

Wreszcie wraca wczesno wiosenna pożyteczna i dobra atmosfera na naszym portalu. Koledzy @rek i KubaLLLL - tak trzymać!
Serdeczności

odpowiedz
Rafix - 14.05.2018 / 23:30, *..centertel.pl

Wracając do tematu Szymańskiego to ciekawe kto jest wyżej na liście u Nawalki. Sebastian "perspektywa" Szymański, czy Sławek "polej" Peszko?

odpowiedz
kubaLLLL - 14.05.2018 / 22:51, *..icpnet.pl

juz nie bedzie nauczyciela W-F.Ogarniety gosc.Wiecej juz nie napisze sorry :)

odpowiedz
do kubaLLLL - 14.05.2018 / 22:35, *..dynamic.gprs.plus.pl

Kuba podaj chociaż czy to ma być trener z doświadczeniem, czy kolejny Jasiński, Kozak, czy Magiera.

odpowiedz
do @rek i kuba LLLL - 14.05.2018 / 22:29, *..dynamic.chello.pl

dzięki za info, fajnie że się dzielicie tymi newsami.co do trenera to kuba LLLL podaj może łaskawie przynajmniej z jakiej ligi idzie do Nas :)

odpowiedz
ludzik - 14.05.2018 / 22:27, *..centertel.pl

Jedzy chyba sie kontrakt konczy

odpowiedz
LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL - 14.05.2018 / 22:01, *..unknown.vectranet.pl

Do @rek Wiesz może czy szukaja lewego obrońcy

odpowiedz
@rek do eth - 14.05.2018 / 21:52, *..dynamic.chello.pl

W przypadku Ursa Fischera asystentami pewnie zostaną Markus Hoffmann, a trenerem od przygotowania fizycznego Marko Walker... Pozdro (L)

odpowiedz
eth - 14.05.2018 / 21:45, *..216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Aaaa no zgadza się, nie doczytałem :) dzięki, pzdr.

@kubaLLLL, jeśli jest już znane, to może starą dobra tradycją Bogusia, choćby inicjały? (No, chyba że to rzeczywiście UF)

odpowiedz
(L)eo - 14.05.2018 / 21:45, *..dynamic.gprs.plus.pl

A pyry zaklepaly sobie Kadziora za 400 tys..

odpowiedz
@rek do eth - 14.05.2018 / 21:42, *..dynamic.chello.pl

Najnowsze info o kandydatach na stanowisko trenera Legii jest powyżej... Pozdro (L)

odpowiedz
eth - 14.05.2018 / 21:31, *..216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do @rek oraz KubaLLLL, a jakieś wróbelki albo inne stworzenia ćwierkają o nowym trenerze? Bo ostatnio pojawiło się nazwisko trenera Basel, Ursa Fischera (a że pracuje już u nas inny Człowiek z Bazylei to nawet miałoby to sens) i może macie jakieś info?

odpowiedz
kubaLLLL - 14.05.2018 / 21:30, *..icpnet.pl

do @rek asystent nowego trenera widzial na zywo wszystkie mecze Legii od zwolnienia Jozaka.Nazwisko jest juz znane.Dobry trener.Wszyscy czekaja na koniec sezonu ;)

odpowiedz
Luk - 14.05.2018 / 21:22, *..dynamic.chello.pl

No to fajno że bałkaniec...

odpowiedz
kubaLLLL - 14.05.2018 / 21:21, *..icpnet.pl

do @rek lista jest ale zaden z nich nie przyjdzie no chyba ze cos wywali sie z tym co gadaja od dawna ale slysze ze to klepniete.Wiem ze do ataku przyjdzie balkaniec ale nazwisko mocno ukrywane.Ogolnie to okienko ma znowu byc zalatwione szybko.

odpowiedz
Luk - 14.05.2018 / 21:15, *..dynamic.chello.pl

A wiecie może jakie nazwiska napastników wchodzą w grę?

odpowiedz
Luk - 14.05.2018 / 21:14, *..dynamic.chello.pl

Może powinni zostawić tego trenera.Mam wrażenie że grajką pasuje.

odpowiedz
Mr T - 14.05.2018 / 21:08, *..dynamic.mm.pl

Arsene Wenger :)

odpowiedz
@rek - 14.05.2018 / 21:04, *..dynamic.chello.pl

Najnowsze info: Na stanowisko trenera Legii kandyduje, już tylko trzech kandydatów... Jednym z nich jest znajomy naszego doradcy B. Heuslera trener Urs Fischer, a drugim jest Dean Klafurić.. Trzecie nazwisko jest lekko utajniane... Pozdro (L)

odpowiedz
Luk - 14.05.2018 / 21:03, *..dynamic.chello.pl

Ja bym Panowie kupił z dwóch lub nawet trzech napastników...potrzeba Nam tego jak tlenu.Fajnie jak by Vadis przyszedł.

odpowiedz
@rek do kubaLLLL - 14.05.2018 / 20:59, *..dynamic.chello.pl

Mimo wszystko podpytałem tu i ówdzie i Baillu jest na liście... Tak jak i ponoć Adama Niane... Słyszałeś jakieś "ploteczki" o tym drugim..? Pozdro (L)

odpowiedz
@rek do kubaLLLL - 14.05.2018 / 20:24, *..dynamic.chello.pl

Zaczyna się coś dziać....:))) Według ostatnich zapewnień IK priorytetem będą 2 wzmocnienia ofensywy oraz boczny obrońca... A co z tego wyjdzie..? Pewnie nawet 4-5 graczy... Pod warunkiem, iż ten nasz "tajemniczy" arabski sponsor wyłoży wreszcie kasę na stół... Warunek: MP 2018... Pozdro (L)

odpowiedz
Legia Mistrz - 14.05.2018 / 20:19, *..dynamic.chello.pl

Czy wiadomo juz cos na temat ewentualnych konsekwencji dla jagiellonii za nie wpuszczenie Kibicow Legii?????

odpowiedz
kubaLLLL - 14.05.2018 / 20:16, *..icpnet.pl

do @rek. ten obronca nie przyjdziie.Zupelnie inny grajek jest szykowany w to miejsc.Slyszr tez ze konkurentem dla Niezgody bedzie jakis jugol:)

odpowiedz
Mr T do @rek - 14.05.2018 / 20:06, *..dynamic.mm.pl

Z Hiszpanów (w zasięgu ręki) to bym widział Pola Lloncha albo Carlitosa u nas :)

odpowiedz
@rek - 14.05.2018 / 20:01, *..dynamic.chello.pl

do kubaLLLL

Siemka Kubuś... O Vadisie wiem od kilku tygodni i jak pamiętasz wzmiankowałem o tym na forum jakieś 1,5-2 m-ce temu... Ja trzymam kciuki za ten deal... Ponoć jego żona będzie mieć "decydujące" zadanie....:)))

do Mr T

Koleś urodził i wychował się w Hiszpanii... Grał w Barcelonie B... Grał w młodzieżowych kadrach Hiszpanii... W dorosłej piłce wybrał Albanię (sentymenty rodzinne...) W lidze francuskiej gra w FC Metz w podstawowym składzie od ponad 2 sezonów... Piłkarsko i mentalnie to on jest bardziej Hiszpanem... Pozdro (L)

odpowiedz
Do @rek - 14.05.2018 / 19:56, *..dynamic.mm.pl

Idź lepiej swoje pseudo newsy wciskać komuś innemu, a kysz!

odpowiedz
Rafał - 14.05.2018 / 19:44, *..48.ipv4.supernova.orange.pl

Sebastian to kozak, nawet ze złamaną ręką by grał. Do niedzieli dużo czasu więc wszystko powinno być dobrze i Sebastian zagra w niedzielę. Dużo zdrowia!!!

odpowiedz
kubaLLLL - 14.05.2018 / 19:37, *..tktelekom.pl

do @rek wrobelki to mocno cwierkaja ze sa rozmowy z Vadisem.To bylby hit.On tam zawieszony mocno wkur...a wszystkich i ponoc sklonny wracac.Baaaardzo wstepne rozmowy

odpowiedz
Mr T do @rek - 14.05.2018 / 18:57, *..dynamic.mm.pl

Albańczycy u nas się nie sprawdzają. Za niski jak na obrońcę, na naszą siłową ligę. Tu trzeba drwala. Czy to oznacza, że jest kupiec na Jędzę?

odpowiedz
do kristof - 14.05.2018 / 18:35, *..dynamic.chello.pl

Amikorzu kompleksiorzu w niedzielę na waszym brudnym zapyziałym stadionie przyklepiemy Mistrza.lepszego scenariusza żeby was sponiewierać emocjonalnie to by w Hollywood nie wymyślili.maść do żopy kupiona ?? Hehe

odpowiedz
o0o - 14.05.2018 / 18:15, *..itvmedia.pl

a co z Niezgodą ?

odpowiedz
@rek - 14.05.2018 / 17:49, *..dynamic.chello.pl

Czy zrobi się nam filia FC Metz w (L)egi..? Wróbelki od kilku dni głośno ćwierkają, iż Ivan Balliu jest przymierzany do (L)egii... Prawy obrońca, 26 lat, wg TM wartość 1 mln euro... Czyżby nie czekano na decyzje "nowego" trenera..? Pozdro (L)

odpowiedz
M3 - 14.05.2018 / 17:39, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

I dobrze. Niech gra jak najwięcej. Trzeba dorzucić mu trochę siły i koordynacji. Po tym zabiegu powinien być kompletny :) Do tego serce do walki i będzie jak Kucharczyk ;) żartuje. Oby nadal się tak rozwijał i wróżę mu świetlaną przyszłość.
PS Kuchy King !

odpowiedz
Bu(L)y - 14.05.2018 / 17:27, *..dynamic.gprs.plus.pl

Oby to nic groźnego, bo aktualnie jest to najlepszy nasz gracz w ofensywie, zwłaszcza przy kontuzji Niezgody. Dużo zdrowia Sebek! P.S. Szkoda, że pewnie zabraknie dla niego miejsca w samolocie do Rosji (wyjdzie zachowawczość trenera),wyjazd mógłby być mega impulsem dla dalszego rozwoju tego talentu. No ale skoro w szerokiej kadrze jest Pan "pół litra"...

odpowiedz