REKLAMA

Nowe legijne graffiti: Flagi w wykonaniu Ochoty i Woli (178)

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

UZL zapoczątkowali "zabawę" w upiększanie murów w legijne flagi i konkurowanie pod tym względem warszawskich dzielnic i osiedli. Jako pierwszy do zabawy włączyli się legioniści z Woli i Ochoty, którzy na początek wykonali po ok. 30 prac, ale jak zapewniają, to nie koniec ich aktywności pod tym względem.

Ochota tymczasem nominowała Grochów Fanatyczny, Legijny Ursynów oraz Dęblin, zaś Wola - Muranowskich Legii Fanów, Tarchomin i Pragę Północ.







przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Legia fans - 18.05.2018 / 00:20, *..static.ip.netia.com.pl

Dobrze że cos sie dzieje w temacie upiekszania Warszawy. Fajna inicjatywa bo te flagi sa proste do zrobienia nawet dla poczatkujacych
nieprzejmować sie komentarzami, robić swoje bracia.

odpowiedz
Wo(L)a - 17.05.2018 / 10:18, *..play-internet.pl

Nierozumiem negatywnych komentarzy. Tyle szarych jak pi.da murów nabrało kolorów (i to jeszcze jakich!) ze ja nie wiem jak ktoś moze mowić ze to wandalizm tym bardziej ze większość z tych flag jest na i tak juz zamazanych tagami murach. Mocno Wola mocno Legia!

odpowiedz
do pique-nique - 17.05.2018 / 10:13, *..sferia.net

polonisto wypad na swoją stronę.

odpowiedz
player - 17.05.2018 / 10:11, *..dynamic.chello.pl

Pierwsza rzecz o ktorej juz ktos wspomnial to wrzuty przy zrodelku, dalej zniszczone ale gorsze wg mnie jest to za na ursynowie Legijna flaga wjechala na srebro GBR tak sie nie robi! Skoro mobilizujecie do brania farby to przekazcie tez moze pare podstawowych zasad panujacych w tym klimacie.

odpowiedz
Och (L) ota - 17.05.2018 / 09:50, *..dynamic.chello.pl

jaka dewastacja elewacji ??! TO BARDZO DOBRY POMYSL,Jednak mogly by byc trohe staranniej wykonane.Nie wiem co wam sie ku.wa znowu nie podoba

odpowiedz
Do b69 - 17.05.2018 / 09:13, *..smgr.pl

To weź puszkę i popraw jak widzisz a nie patrzysz że kto inny zrobi a w komentarzach kozaczysz

odpowiedz
panie daj cieplwiość - 17.05.2018 / 08:26, *..246

Panowie zróbcie zrzutkę grafy, czekam na wasze prace :)

odpowiedz
Fred - 17.05.2018 / 07:59, *..centertel.pl

Lepiej mniej ale ładniej , a po drugie po co te celtyki

odpowiedz
Hu(L)it - 17.05.2018 / 05:56, *..167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Spoko, tylko szanujcie pracę innych bomberow i nie crossujcie ich prac(L)

odpowiedz
do popcornowi mowie nie - 16.05.2018 / 23:54, *..19-1.cable.virginm.net

ok wyjdziemy z domu i bedziemy dzialac, co nie zmienia faktu ze wiekszosc tutaj krytykujacych te flagi ma racje....szkoda czasu na takie cos, poprostu wandalizm nie majacy nic wspolnego ze slawieniem Legii

odpowiedz
mbc - 16.05.2018 / 22:28, *..dynamic.chello.pl

komentujacy ,co za debile...prace kozak! sa to prace na przypale wiec policzcie do dziesieciu.

odpowiedz
popcornowi mówię nie - 16.05.2018 / 20:58, *..centertel.pl

Każda kibicowska iniciatywa jest bardzo dobra
Ursynów i Dęblin też przyozdobili już mury.
Flagi bardzo dobry pomysł szybkie i łatwe w wykonaniu .
Do wszystkich którym się nie podoba:
Naprawdę jest tyle aspektów kibicowskich w których można działać wyjdźcie z domu i coś róbcie.
Mocno Ochota

odpowiedz
Bródnowska pato(L)a - 16.05.2018 / 20:51, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Na Bródnie już zamalowane przez cieci.

odpowiedz
b69 - 16.05.2018 / 20:04, *..lanet.waw.pl

Namalować to nie problem, tylko póżniej jak ktoś zniszczy to jest dla Was problem poprawić. Np patrz zniszczone grafy przy Żródełku . Juz kilka miesięcy pomazane i nikomu to nie przeszkadza. WSTYD!!! Poza tym SUPER INICJATYWA!!!

odpowiedz
l - 16.05.2018 / 19:44, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Jakby przedszkole ruszyło w miasto ;)

odpowiedz
pique-nique - 16.05.2018 / 19:37, *..noc.fibertech.net.pl

Nie nazwałbym tego graffiti. Jest (także pokazanych w sekcji "Legijne Graffiti") mnóstwo zajebistych, artystycznych prac. Te flagi to niestety ze sztuką nic wspólnego nie mają, zwykła dewastacja elewacji. Wstyd.

odpowiedz
Ding - 16.05.2018 / 19:31, *..play-internet.pl

Nie zupełnie to miałem na myśli pisząc, że UZL powinni przestać robić wszystkie graffiti na jedno kopyto.

odpowiedz
Biały1916 - 16.05.2018 / 19:30, *..dynamic.chello.pl

Fajna inicjatywa! wola nieco lepiej wypadła :)

odpowiedz
ww - 16.05.2018 / 19:23, *..de

trochę nędzne te flagi...

odpowiedz