REKLAMA

Nowe legijne graffiti: Flagi w wykonaniu Ochoty i Woli (178)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

UZL zapoczątkowali "zabawę" w upiększanie murów w legijne flagi i konkurowanie pod tym względem warszawskich dzielnic i osiedli. Jako pierwszy do zabawy włączyli się legioniści z Woli i Ochoty, którzy na początek wykonali po ok. 30 prac, ale jak zapewniają, to nie koniec ich aktywności pod tym względem.

Ochota tymczasem nominowała Grochów Fanatyczny, Legijny Ursynów oraz Dęblin, zaś Wola - Muranowskich Legii Fanów, Tarchomin i Pragę Północ.







przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

ww - 16.05.2018 19:23:24, *.de

trochę nędzne te flagi...

Biały1916 - 16.05.2018 19:30:48, *.dynamic.chello.pl

Fajna inicjatywa! wola nieco lepiej wypadła :)

Ding - 16.05.2018 19:31:15, *.play-internet.pl

Nie zupełnie to miałem na myśli pisząc, że UZL powinni przestać robić wszystkie graffiti na jedno kopyto.

pique-nique - 16.05.2018 19:37:27, *.noc.fibertech.net.pl

Nie nazwałbym tego graffiti. Jest (także pokazanych w sekcji "Legijne Graffiti") mnóstwo zajebistych, artystycznych prac. Te flagi to niestety ze sztuką nic wspólnego nie mają, zwykła dewastacja elewacji. Wstyd.

l - 16.05.2018 19:44:33, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Jakby przedszkole ruszyło w miasto ;)

b69 - 16.05.2018 20:04:09, *.lanet.waw.pl

Namalować to nie problem, tylko póżniej jak ktoś zniszczy to jest dla Was problem poprawić. Np patrz zniszczone grafy przy Żródełku . Juz kilka miesięcy pomazane i nikomu to nie przeszkadza. WSTYD!!! Poza tym SUPER INICJATYWA!!!

Bródnowska pato(L)a - 16.05.2018 20:51:33, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Na Bródnie już zamalowane przez cieci.

popcornowi mówię nie - 16.05.2018 20:58:03, *.centertel.pl

Każda kibicowska iniciatywa jest bardzo dobra
Ursynów i Dęblin też przyozdobili już mury.
Flagi bardzo dobry pomysł szybkie i łatwe w wykonaniu .
Do wszystkich którym się nie podoba:
Naprawdę jest tyle aspektów kibicowskich w których można działać wyjdźcie z domu i coś róbcie.
Mocno Ochota

mbc - 16.05.2018 22:28:40, *.dynamic.chello.pl

komentujacy ,co za debile...prace kozak! sa to prace na przypale wiec policzcie do dziesieciu.

do popcornowi mowie nie - 16.05.2018 23:54:31, *.19-1.cable.virginm.net

ok wyjdziemy z domu i bedziemy dzialac, co nie zmienia faktu ze wiekszosc tutaj krytykujacych te flagi ma racje....szkoda czasu na takie cos, poprostu wandalizm nie majacy nic wspolnego ze slawieniem Legii

Hu(L)it - 17.05.2018 05:56:11, *.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Spoko, tylko szanujcie pracę innych bomberow i nie crossujcie ich prac(L)

Fred - 17.05.2018 07:59:03, *.centertel.pl

Lepiej mniej ale ładniej , a po drugie po co te celtyki

panie daj cieplwiość - 17.05.2018 08:26:03, *.246

Panowie zróbcie zrzutkę grafy, czekam na wasze prace :)

Do b69 - 17.05.2018 09:13:59, *.smgr.pl

To weź puszkę i popraw jak widzisz a nie patrzysz że kto inny zrobi a w komentarzach kozaczysz

Och (L) ota - 17.05.2018 09:50:45, *.dynamic.chello.pl

jaka dewastacja elewacji ??! TO BARDZO DOBRY POMYSL,Jednak mogly by byc trohe staranniej wykonane.Nie wiem co wam sie ku.wa znowu nie podoba

player - 17.05.2018 10:11:52, *.dynamic.chello.pl

Pierwsza rzecz o ktorej juz ktos wspomnial to wrzuty przy zrodelku, dalej zniszczone ale gorsze wg mnie jest to za na ursynowie Legijna flaga wjechala na srebro GBR tak sie nie robi! Skoro mobilizujecie do brania farby to przekazcie tez moze pare podstawowych zasad panujacych w tym klimacie.

do pique-nique - 17.05.2018 10:13:26, *.sferia.net

polonisto wypad na swoją stronę.

Wo(L)a - 17.05.2018 10:18:17, *.play-internet.pl

Nierozumiem negatywnych komentarzy. Tyle szarych jak pi.da murów nabrało kolorów (i to jeszcze jakich!) ze ja nie wiem jak ktoś moze mowić ze to wandalizm tym bardziej ze większość z tych flag jest na i tak juz zamazanych tagami murach. Mocno Wola mocno Legia!

Legia fans - 18.05.2018 00:20:10, *.static.ip.netia.com.pl

Dobrze że cos sie dzieje w temacie upiekszania Warszawy. Fajna inicjatywa bo te flagi sa proste do zrobienia nawet dla poczatkujacych