REKLAMA

Pięciobój: Bieniecka 35. w Pradze

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Pięcioboistka Legii, Natalia Bieniecka zajęła 35. miejsce w finale odbywających się w Pradze zawodów Czech Open w czwórboju. W rywalizacji do lat 19, legionistka zajęła 25. miejsce w szermierce (14 zwycięstw), 31. w pływaniu oraz 34. w kombinacji. Podczas tych zawodów można było zdobyć punkty do rankingu kwalifikacyjnego do młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.