Zbigniew Boniek i z prawej prezes Ekstraklasy Marcin Animucki - fot. Woytek / Legionisci.com

PZPN: Brak ceremonii pokazuje brak szacunku!

Woytek, źródło: PZPN

PZPN wydał komunikat na temat decyzji Ekstraklasy o ewentualnym niewręczaniu medali i pucharu Legii w Poznaniu. Poniżej prezentujemy jego treść:
"Polski Związek Piłki Nożnej z wielkim zdziwieniem przyjął decyzję Ekstraklasy S.A. i czołowych klubów dotyczących wręczenia najważniejszych nagród na zakończenie sezonu 2017/2018.

Przenoszenie tej ceremonii z miejsca, gdzie najprawdopodobniej może nastąpić najważniejsze rozstrzygnięcie ligowego sezonu, pokazuje brak szacunku dla wysiłku piłkarzy oraz koniunkturalizm władz ligowej spółki.

Nie ma to nic wspólnego z duchem sportowej walki i spontanicznym uczczeniem wysiłku zawodników po najważniejszym meczu sezonu. W informacji władz Ekstraklasy S.A. podanej do publicznej wiadomości nie przedstawiono żadnych merytorycznych argumentów tak dziwnej decyzji. PZPN, jako udziałowiec spółki Ekstraklasa S.A. nie może godzić się na podobne praktyki ligowej spółki."

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (63)

Luka - 15.05.2018 20:04:24, *.centertel.pl

hahaha nieźle
a my swoje! PZPN PZPN j***ć j****ć PZPN !!!

TRANSFERY - 15.05.2018 20:06:01, *.internetia.net.pl

BARCELONA , REAL JEDNI ROBIĄ SZPALER DLA DRUGICH NA ICH BOISKU JEŚLI JEDNA DRUŻYNA WYGRYWA MISTRZOSTWO I TAK WSZĘDZIE NA SPORTOWO I Z CHARAKTEREM , TYLKO W POLSCE TAKIE CYRKI .

A POZA TYM OFOE I KURZAWA DO LEGII !!

wwwojtecky (L) - 15.05.2018 20:13:22, *.play-internet.pl

... i tu mają rację w PZPN akurat.
Bo kibice Lecha wiadomo ... nie od wczoraj kompleksy i napinki więcej na Legie niz miłości do swojego klubu.
Czy piłkarze sami siebie szanują i czy maja resztki honoru , pokaże to jak się zachowają gdy Legia zdobędzie Mistrza ?Jak ustawia się w szpaler, to uratują resztki honoru.

robo-l - 15.05.2018 20:18:03, *.dynamic.chello.pl

Poznańskie bydlo,raz juz się zesz...il i wzięli tytuł który do nich nie należał.Ale gdyby mieli szansę na miscza to by problemów nie było.Powinni być ukarani -3 punkty za brak ferplei.Ale Komisja Ligii ma to gdzies.

(L)egia - 15.05.2018 20:29:53, *.dynamic.dsl.as9105.com

Zakompleksione, poznanskie scierwo.

Misiek - 15.05.2018 20:30:16, *.154.ipv4.supernova.orange.pl

J......ć ceremonię i w Warszawie na ł3 nie wpuszczać nikogo z ekstraklasy s.a gdyż bezpieczeństwo tak jak i w poznaniu może być nie zapewnione!!!!!#

@rek - 15.05.2018 20:32:08, *.dynamic.chello.pl

Olać PZPN... Olać Ekstraklasę SA... Wygrajmy po prostu mecz i pokażmy wszystkim, iż nawet koalicja 15 klubów przeciwko (L)egii nic nie dała...:)))

Z innej beczki: Artur Jędrzejczyk otrzymał atrakcyjną ofertę, którą mocno rozważa... Jeżeli 30-latek postanowi odejść, na Łazienkowską trafi prawdopodobnie Ivan Balliu, prawy obrońca FC Metz... Albańczyk rozegrał w tym sezonie 25 meczów w Ligue 1... Pozdro (L)

Do rek - 15.05.2018 20:45:04, *.103.tvksmp.pl

Ten Hiszpan (posiadający także obywatelstwo albańskie, by móc grać w reprezentacji Albanii,) przyjdzie nawet jeśli Jędrzejczyk zostanie. Warunkiem jest dogadanie się klubów i zawodnika.

W przyszłym sezonie, chore akcje typu odmowa wręczania medali, czy nie wpuszczanie kibiców na stadion, powinny być karane regulaminowo. Kary finansowe i odejmowanie punktów!!!
Inaczej będzie coraz większy bałagan.

Karawana - 15.05.2018 20:47:08, *.play-internet.pl

Boniek tak szczekał i co ??????? Wywalone ma nawet na własne zasady. Mówił " że kogoś pój....o !" jak wdać psy szczekają a karawana jedzie dalej.

Czyste frajerstwo i tyle.

LEGIO ZAPRAJ TEN POSRAŃ

Do Luka - 15.05.2018 20:51:21, *.static.chello.pl

Ty swoje mordo ale czasem warto tez uruchomić rozum :)

Raf - 15.05.2018 20:58:02, *.3-1.cable.virginm.net

Ja myślałem że PZPN rządzi piłką nożną w Polsce

Zlb - 15.05.2018 21:01:14, *.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jaki paraliż! Choć pamiętamy PP u Nas jak pyry odbieraly! Ale odebrały!

Juri - 15.05.2018 21:01:52, *.adsl.inetia.pl

Brawo Panie Bońku ,tu się zgadzam.

Mr T - 15.05.2018 21:05:26, *.dynamic.mm.pl

Jędza spoko gość, ale jego zarobki zbyt mocno obciążają budżet. Ale litości, w zamian nie piłkarz, który ma 172 cm. Popatrzmy kogo w lidze mają inne kluby na pozycji lewego pomocnika: Radut (178), Novikovas (176), Kurzawa (182), Merebashvili (179). Już na starcie będzie przegrywał pojedynki główkowe.

@rek - 15.05.2018 21:16:18, *.dynamic.chello.pl

Rutkowscy w Poznaniu nie wytrzymali ciśnienia i wypieprzyli Bielicę... A tymczasem dzisiaj wieczorem Nenad Bjelica został trenerem Dinama Zagrzeb... Umowa do 30 czerwca 2020 roku... No jaja, jak berety... Pozdro (L)

@rek - 15.05.2018 21:20:04, *.dynamic.chello.pl

A jak Dean Klafuric zostanie nadal trenerem (L)egii, to okaże się, iż Bielica będzie nam wtykać co lepszych grajków z tej ich kuźni talentów... No wtedy dopiero Poznań oszaleje do końca, jak piłkarze spod ręki Bielicy trafią wkrótce do (L)egii... Pozdro (L)

Bear - 15.05.2018 21:20:13, *.127.ipv4.supernova.orange.pl

Skoro PZPN jest taki oburzony i nie godzi się na coś takiego to niech w końcu zainterweniuje i coś zrobi !
Chyba ze ekstraklasa jest ponad Polski Związek Piłki Nożnej.

Sim - 15.05.2018 21:24:22, *.167

Szczerze...je...c te ceremonie i medale..pilkarze klub powinni w ogole nie wyjsc po odbior medali tulko poczekac na kibicow ktorzy wybiora sie do Poznania i razem swietowac na Starym Miescie... a kolnierzykom z ekstraklasy srodkowy palec i medale niech zostawia na recepcji.

AliMario - 15.05.2018 21:30:22, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przede wszystkim to trzeba wygrać ten najważniejszy mecz by móc cieszyć się z mistrzostwa...widząc jak to jakimś cudem niemoc jakimś cudem bierze górę...nie ma pewności czy się uda....a tak w ogóle to jesteśmy Polacy tak głupim.nsrodem że aż żal d.... ściska....emocje emocjami ale żeby aż tak daleko chamstwo sięgało szczytów to chyba tylko jeśli dotyczy to polskiej grupy kiboli...smutne .. przykre i żałosne...a przy okazji...Wszystkich tych debili z racami i tych co wpuszczają na stadiony z tymi niebezpiecznymi zabawkami powinno się ..... grillować tak długo aż będą błagać o litość bo inaczej będzie za późno i popłyną łzy ..ale nie te ...z dymu...

da - 15.05.2018 21:36:18, *.dynamic.chello.pl

Ceremonia, ceremonia, a co jeśli pyry z nami wygrają? Walic medale. Ważne żeby nie przegrać meczu !!!!

szewczbródna - 15.05.2018 21:37:06, *.dynamic.chello.pl

i właśnie w takich sytuacjach pokazujemy że polska piłka nie zasługuje na LM czy LE. Czy cała Polska nam zazdrości że jesteśmy ze stolicy, jak można tak nie szanować rywala, gdzie jest duch sportu. Śledzie nie wpuściły kibiców, Pyry nie pozwalają na ceremonie. A co z kibicami którzy pojadą do Poznania , to właśnie im należy się ta ceremonia, oni na pewno nie zdążą do Stolicy na wręczanie nagród. Na całym Świecie robi się szpaler dla mistrzów a u nas się na mistrzów pluje.

Dedi - 15.05.2018 21:39:04, *.opera-mini.net

Pyrolandio kompromitujesz się! Na kolana i Szpaler przed Legią w niedziele, przed meczem i po
meczu. Legia Po tytuł

Sim - 15.05.2018 21:45:28, *.167

PRAWDA JEST TAKA...DLA LACHA MEDALE Z BURAKA!!!

Kamil M - 15.05.2018 21:55:33, *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie prezesie Boniek, skoro PZPN to akcjonariusz Ekstraklasy, to niech tupnie noga w tej sprawie. To jest skandal, to kolejny zielony stoliczek. Tylko taki bardziej nowoczesny...niż ten z czasów Fryzjera, czy minionej epoki...Ekstraklasa zdecydowała o zepsuciu nam święta...Wstyd, że Legia na to przystała, przedstawiciele naszego klubu nie powinni brać udziału w tych rozmowach, lub je opuścić. Niech se ten cyrk Ekstraklasa robi sama. Proponuje także spółce przeniesienie siedziby z Warszawy do Poznania. Bo widać za jaką opcją obstaje...

@rek - 15.05.2018 21:56:47, *.dynamic.chello.pl

Dla rozluźnienia emocji przed niedzielnym meczem popatrzcie sobie bracia po szalu, jak młode talenty szkolone są na Zachodzie Europy... Na filmiku syn Marcelo (Enzo Marcelo) w szatni Realu Madryt pokazuje swoje umiejętności... Czy jakiś naszych młodzian z Akademii Legii tak potrafi..? Poproszę o jego namiary...:))) Pozdro (L)

https://www.youtube.com/watch?v=V8UpWsBDC1M

@rek - 15.05.2018 22:11:14, *.dynamic.chello.pl

Kibole Lecha "czają się" teraz na swój zarząd... My mieliśmy na jesieni akcję "latające liście"... Wszyscy w Polsce klepią dookoła, iż u nas dzicz... A tymczasem jeszcze większe jaja są w Portugalii... W Sportingu CP od dawna panuje "burdel", ale dziś kibice nie wytrzymali i do ośrodka treningowego Sportingu wparowało 50 kiboli... Pobili piłkarzy, najbardziej Basa Dostę (najlepszy strzelec zespołu(!!!), który ma rozciętą głowę i musiał być szyty... Do tego na maksa zdewastowali szatnię... PZPN powiada, iż na Zachodzie sobie poradzili z kibicami... Tiaaaa, poradzili sobie...:))) Pozdro (L)

Kamil - 15.05.2018 22:29:04, *.9

Dlaczego się dziwicie ? Przecież to jest Polska , a nie Hiszpania ! Polaczki zawsze będą się zwalczać z zazdrośc. Dlatego nasz kraj jest w szarej dup.... za innymi i zawsze będzie , bo to Polska mentalność !

takżetak - 15.05.2018 22:44:15, *.dynamic.chello.pl

z TT:

"Ekstraklasa S.A. przypomina, że od 14 października 2002 nazwa „feta” jest chroniona i zastrzeżona wyłącznie dla serów pochodzących z Grecji, a nieuprawnione używanie tej nazwy będzie karane odjęciem 6 punktów w sezonie 2018/19."

lech synek bułgarki i kierowcy tira leszka - 15.05.2018 22:52:58, *.dynamic.chello.pl

po co ten cirkus ?przyznac tytuł przy stole!!! JAK W 93! DRUZYNIE TRZECIEJ!! I W PRZYSZŁYM SEZONIE TEZ ODWOŁAC ROZGRYWKI bo po co ten cirkus?

Zabronic szystkiego - 15.05.2018 23:33:56, *.dynamic.chello.pl

Piłkarze Legii nie beda mogli tez cieszyc sie z goli strzelanych podczas meczu, ani cieszyc po zakonczeniu meczu. Bo to tak jakby się smiac na pogrzebie. durne słowiki

FWj - 15.05.2018 23:37:26, *.play-internet.pl

Glory glory alleluja Legia w ESA wbija chu..!

Arek - 15.05.2018 23:40:18, *.free.aero2.net.pl

Z szacunku do nich, przy okazji meczu u nas, powinien rozpocząć się remont szatni gości a llachudra niech się w sektorach gospodarzy przebiera. I ciekawiej by było, nie sądzicie?

FWK - 15.05.2018 23:50:51, *.play-internet.pl

Chu. Z medalami!!!!! Hej LEGIO! JESTESMY Z WAMI!!!!! MISTRZ!!!MISTRZ!!! LEGIA MISTRZ!!!

Bojkot gali - 16.05.2018 00:12:22, *.dynamic.gprs.plus.pl

Na konkurencyjnej stronie znalazłem super pomysł. W razie zdobycia mistrzostwa Legia powinna olać poniedzialkowa galę ekstraklasy i w jej porze o 20 zorganizować fetę na starówce. A na gali niech się bawią bez mistrzów. Prezes ekstraklasy będzie zachwycony. W razie zdobycia mistrza przez Jagiellonię bojkot też ma solidne podstawy.

A skoro Lech nie chce nam wręczyć medali to my możemy in wręczyć medale z ziemniaków za wywalczenie 3 miejsca.

Niech cała Polska zobaczy - 16.05.2018 00:17:54, *.dynamic.gprs.plus.pl

Marzy mi się zwycięstwo w Poznaniu jakieś 5:0. Tak, żeby w 25 rocznicę mistrzostwa przy stole wbić podwójną szpile. A może nawet taki wynik udałoby się wykorzystać do symbolicznego odzyskania tytułu za 1993 rok. Jeśli Mioduski by tego dokonał lub chociaż poważnie spróbował to byłby noszony na rękach;)

Janusz☺ - 16.05.2018 00:19:03, *.centertel.pl

@rek sory ale przez ostatnie parenascie(moze nawet wiecej)dni milczales...schowales sie...bales sie chyba krytyki...teraz od paru dni znow jestes aktywny i znow dajesz nam jakies infa o synu marcelo,o prjo,inne duperlay itp...nie obraz sie ja lubie czytac to co wrzucasz(nie tylko ja)masz wiedze,znajomosci i checi,ale jak nam nie idzie to nie musisz sie chowac i udawac ze cie nie ma bo sie w czyms tam pomyliles,uwierz w siebie

roomano1984(L) - 16.05.2018 00:58:32, *.dynamic.gprs.plus.pl

boniek wracaj do swojego ŻYDZEWA !!! kopac pilke w tonacej lodzi!!!

XYZ - 16.05.2018 06:00:09, *.centertel.pl

Do Janusz, Arek nie ma takich znajomości jak myślisz, po prostu czyta wszystko o Legii i potem podaje to dalej. Rozmowy z Kapustką zaczęły się w zimowym okienku, tak samo z Kurzawą. Teraz wypłynęła sprawa z VOO, ale raczej arne szanse. Z Adrianem Gulą rozmowy były prawie zakończone, ale wybrał młodą kadrę Słowacji. O transferach w Legii wie nieliczne grono i nie wypływa to z klubu, upublicznią to po sezonie. Pozdrawiam.
Ps fajnie, że Arek jest tak bardzo pozytywnie "zakręcony" na punkcie Legii, szacunek.

Dentysta - 16.05.2018 07:00:30, *.dynamic.mm.pl

A gdyby tak jeszcze wspomóc Wisłę Płock dopingiem Legii?Tylko na mnie nie krzyczcie,nie znam się na układach,a chcę dla L dobrze;-).W końcu to dzięki wspaniałem podaniu Furmana do naszego zawodnika podczas meczu z nimi gramy dalej o Mistrza;-)

Arek - 16.05.2018 07:00:34, *.dynamic.chello.pl

Popieram Legia powinna sie odgryzc I zbojkotowac gale ekstraklasy!!!!!!!!!

do Mr T - 16.05.2018 07:10:13, *.dynamic.gprs.plus.pl

Ponoć jest niezwykle skoczny. L!

Anziolek - 16.05.2018 07:15:55, *.static.ip.netia.com.pl

Piłkarze Legii powinni zwrócić się z oficjalnym pismem do ESA : czy i w jaki sposób mogą się cieszyć z ewentualnych bramek aby nie prowokować wrażliwej i uczuciowej poznańskiej publiczności

Roma - 16.05.2018 07:47:25, *.virtuaoperator.pl

O to chodzi. Teraz czas na naszego prezesa - panie Mioduski, niech pan pokaże, że mamy swój honor.

Do TRANSFERY - 16.05.2018 08:11:51, *.dynamic.chello.pl

Zdziwisz się, ale Real w tym roku nie zrobił szpaleru...

Mr P - 16.05.2018 08:22:29, *.play-internet.pl

Absurdalna decyzja. Proponuję zrobić symboliczny puchar np. z tektury, przekazać piłkarzom po meczu, i z poczuciem humoru (wbrew zakazowi) świętować zdobycie Mistrzostwa Polski. Tak, jak niedawno pozdrawiano puste trybuny. Pozdrawiam.

wrrr - 16.05.2018 08:28:19, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Problem jest w tym że specjalnie te mecze robią w Niedzielę by mieć mniej problemów. Jakby zrobili w Sobotę o 16.00 np. to wszyscy spokojnie poczeklibyśmy na przyjazd piłkarzy i kibiców z Poznania! Dla kogo jest ta liga ja się pytam?

Kojot44 - 16.05.2018 09:01:54, *.37-151.wind.it

Do Janusz. Jak byś był na czacie na bieżąco to byś wiedział, że @rek był zagranicą więc spadaj z takimi tekstami. Jeden z nielicznych który coś ciekawego napisze.

@rek - 16.05.2018 09:22:40, *.dynamic.chello.pl

do Kojot44

Thx brachu...:)))

do XYZ

Zakręcony na punkcie (L)egi jestem to fakt... i to od ponad 40 lat... Co do znajomości na Ł3 i w mediach ;););) to trochę ich mam...:))) Pozdro (L)

do wrr - 16.05.2018 09:23:32, *.132

dla C+ i ich garstki abonentów

mietek - 16.05.2018 09:49:12, *.internetia.net.pl

@ @rek: Nie zgodzę się z Tobą, przyjacielu. Patrzmy na siebie i skończmy z tłumaczeniami typu "u nas jest bydło, ale gdzie indziej mają jeszcze gorzej".

To jak z dowcipem, że dzwoni Amerykanin do Radia Erewań i pyta:
- Czy to prawda, że u was za miesięczną pensję nie można kupić telewizora?
- Eee, a u was murzynów biją.

Zróbmy najpierw sami porządek u siebie, a dopiero potem wytykajmy błędy innych. A nie odwrotnie.

Tomek Mokotów - 16.05.2018 09:56:52, *.102

Naprawdę sądzicie że piłkarze wolą wręczanie medali przy poznanskich bluzgach i spiewach obrazajacych Warszawę i Legię?

Choć oczywiście jest to cyrk, bojkot gali ekstraklapy byłby wskazany ale na to Legia nie ma jaj. Wystarczy poczytać wypowiedź rzecznika Legii, który zamiast powiedzieć o braku kompetencji Lecha w organizowaniu meczów i zapewnienia bezpieczeństwa piłkarzom grzecznie składał propozycję grania w Wawie...

Ot, miły i grzeczny ludzik. Taki bardzo profesjonalny choć szkoda, że bez nabiału między nogami. ..

@rek do mietek - 16.05.2018 10:10:30, *.dynamic.chello.pl

Hmmm, witaj bracie... Nie zrozumiałeś mojej ukrytej ironii w moim poście... Każdy powinien zacząć naprawę od swego podwórka, w tym także i PZPN, a nie tylko oglądać się na innych... Tyle mego przesłania pod płaszczykiem ironii... Pozdro (L)

... - 16.05.2018 10:22:42, *.centertel.pl

a gdzie Lech dostanie brazowe medale?

L - 16.05.2018 10:42:00, *.dynamic.gprs.plus.pl

A ja myślę że olać tą całą ekstraklasę i ich medale. Kibice Legii jadący na mecz powinni przygotować medale i puchar dla Naszych grajków i przeprowadzić ceremonię koronacji pod sektorem gości i to by zabolało najbardziej tą dzicz posrańską.

mietek - 16.05.2018 10:50:56, *.internetia.net.pl

@ @rek: Ok :)

Cóż, jeśli będziemy pokładali nadzieję w PZPN, Ekstraklasie SA, czyli towarzystwie wzajemnego lizania się po jajcach, to nigdy się nic nie zmieni. Ale skoro we władzach siedzą prezesi klubów, to czego oczekiwać? Jeden drugiemu krzywdy nie zrobi, bo jeszcze potem mu się nie uda zawodnika kupić.

Tam trzeba wprowadzić zasadę "dura lex sed lex" i podejście zero-jedynkowe. Koniec z szukaniem okoliczności łagodzących. Podejście zero-jedynkowe można zlikwidować, jak się w klubach ogarną - bo to kluby zawalają najwięcej.

old_fan - 16.05.2018 10:53:41, *.dynamic.gprs.plus.pl

Czyli Lech spokojnie dostaje brązowe, a my w tym czasie bijemy im brawo...? Ok, może tak być jak im się podoba, przecież to duży sukces jak na ich klub patrząc...

IceMan - 16.05.2018 11:12:21, *.martis.pl

Powinien zareagować również C+. Transmisja z wręczenia medali i trofeum, przewidziana będzie w niedzielę najwcześniej około północy (troszkę gorsza statystycznie oglądalność dla kibiców :) ), ale tak to się odbywa w zaściankowym trybie myślenia

@rek do mietek - 16.05.2018 11:13:33, *.dynamic.chello.pl

No widzisz brachu... Dziwne jest i niepokojące zarazem, iż PZPN i Boniek akceptują takie działania, jak niewpuszczanie kibiców przyjezdnej drużyna na stadion z flagami i szalikami (vide: Jaga) tudzież niepozwolenie wręczenia medali drużynie zwycięskiej tuż po meczu (vide: Lech)... Jeśli takowe kluby nie potrafią zabezpieczać imprez sportowych i bezpieczeństwa na stadionie, to po prostu należy im zawiesić lub nawet odebrać licencje... Pozdro (L)

wo(L)a - 16.05.2018 11:17:55, *.22

aby uprzedzić hejt.. Jestem kibicem Legii od ponad 40 lat. Pamiętam zgody z Wisłą K. , Śląskiem, Zawiszą.. Pamiętam pożegnalny mecz Kazia Deyny..Pamiętam PP w Częstochowie.. i wiem, że piłka jest nieprzewidywalna. Dlatego !.. Nie zakładajmy z góry , że Legia wygra mecz.. Lepiej się mile zaskoczyć niż rozczarować.. W głębi serca jednak jestem przekonany, żę LEGIA MISTRZ ..

obserwator - 16.05.2018 11:30:18, *.dynamic.chello.pl

Zgadzam się z większością komentarzy. Skoro PZPN jest udziałowcen spółki Ekstraklasa S.A. to powinni stanowczo zareagować na zaistniałą sytuację. Dlaczego w państwie prawa (pododno?) zabiera się możliwość odbioru wywalczonych medali na boisku przeciwnika? Pan prezes Mioduski też powinien dać zdecydowany sprzeciw. No, ale żeby się tak zachować trzeba mieć jaja, a widać, że w tym momencie ich zabrakło.

Krzeszczu - 16.05.2018 11:44:02, *.135

Tyle wpisow a i sama duskusja goraca.
Ja powiem tak, najpierw to my mosimy ten mecz wygrac....

mietek - 16.05.2018 12:29:40, *.internetia.net.pl

@ @rek: Boniek klubom nie fiknie, bo mu potem nie poprą kandydatury Sawickiego na prezesa PZPN :)

Można sobie popatrzeć na Anglię - nie na Premiership, czy Championship, bo tam jest względnie stabilnie, ale na niższe ligi. Jak któryś klub nie płaci zawodnikom, to tam kary punktowe są naprawdę bolesne. A u nas co? Lechia dostaje -1 punkt! Przecież to jest śmiech na sali. Jak ktoś ma się przejmować karą, skoro go ona wcale nie boli?

Dlatego jestem w stanie się niemal założyć, że Lech może maksymalnie dostać karę zamknięcia stadionu na jeden mecz oraz jakąś śmieszną grzywnę. Jagiellonii też nikt nic nie zrobi za niewpuszczanie nas czy innych kibiców. Zawieszanie licencji jest bez sensu, tylko brutalny cios dużą ilością ujemnych punktów może podziałać na wyobraźnię.

Racja - 16.05.2018 23:27:08, *.97

@rek do mietek, 16.05.2018 11:13 - *.dynamic.chello.pl
No widzisz brachu... Dziwne jest i niepokojące zarazem, iż PZPN i Boniek akceptują takie działania, jak niewpuszczanie kibiców przyjezdnej drużyna na stadion z flagami i szalikami (vide: Jaga) tudzież niepozwolenie wręczenia medali drużynie zwycięskiej tuż po meczu (vide: Lech)... Jeśli takowe kluby nie potrafią zabezpieczać imprez sportowych i bezpieczeństwa na stadionie, to po prostu należy im zawiesić lub nawet odebrać licencje... Pozdro (L)