fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Piłka wodna: W sobotę Legia powalczy o medale mistrzostw Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W najbliższą sobotę piłkarze wodni Legii rozegrają ostatnie w tym sezonie spotkania ligowe. Legioniści mają szansę na wywalczenie pierwszych od czterech lat medali mistrzostw Polski. Nasz zespół dwukrotnie zmierzy się z ostatnim w ligowej tabeli UKS-em Neptun Łódź. Spotkania na basenie przy ulicy Potockiej 1 na warszawskim Żoliborzu rozpoczną się o godzinie 10:30 oraz 18:30. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

Przed ostatnią serią gier Legia plasuje się na trzecim miejscu z punktem przewagi nad Waterpolo Poznań i z czterema punktami straty do WTS Polonii Bytom. Bytomianie w najbliższej kolejce dwukrotnie zagrają na wyjeździe z przedostatnią w tabeli Arkonią Szczecin, a poznaniaków czekają dwa wyjazdowe mecze z liderem, ŁSTW Politechniką Łódzką. Dwie wygrane zapewnią legionistom przynajmniej brązowe medale. Na srebro można byłoby liczyć, tylko w przypadku dwóch porażek bytomian z Arkonią, co jest mało prawdopodobne.

Terminy ostatnich meczów waterpolistów Legii:
26.05 (SO) g.10:30 Legia Warszawa - Neptun Uniwersytet Łódzki [ul. Potocka 1]
26.05 (SO) g.18:30 Legia Warszawa - Neptun Uniwersytet Łódzki [ul. Potocka 1]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.