Młodzież: mecze z 15-17 maja (akt.)

Legia U12 po powrocie z turnieju w Niemczech rozegrała we wtorek zaległy mecz ligowy w Pruszkowie. Do przerwy goście mieli większe powody do zadowolenia, ale w drugiej odsłonie legioniści stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji. W czwartek zespół U14 uległ po zaciętym pojedynku 0-1 Escoli Varsovia we meczu na szczycie. W Piasecznie miejscowy KS (rocznik 2002) zdołał w pojedynku z legionistami uzyskać remis 1-1.

Z kolei w meczu drużyn orlików KS Armado mierzyło się z CWKS Legią 2007. Gracze z Bemowa nie zaprezentowali może szczytowej formy, ale długimi okresami byli w stanie kontrolować grę. CWKS 2008 poradził sobie z kolei z KS A2R II.

MKS Piaseczno 02 12-1 (0-1) Legia U16
0-1 40 min. Dawid Barnowski (as. Adam Katnaji z autu)
1-1

Legia: Kacper Czajkowski (Tomasz Woźniak ng) - Adam Katnaji, Kamil Rokosz, Maks Tkocz (41' Filip Szewczyk [03]), Michał Sparwasser (41' Arkadiusz Ziarko [03]) - Dawid Barnowski, Marcel Myszka [03], Kacper Gościniarek (41' Bartosz Ślendak [03]), Franek Majewski (41' Kacper Skwierczyński [03]), Oliwier Olszewski [03] (50' Kacper Imiołek [03]) - Kajetan Staniszewski (41' Jakub Kwiatkowski [03])
Trener: Tomasz Kycko

Legioniści pojechali do Piaseczna z zamiarem wywiezienia 3 punktów w meczu z przedostatnią drużyną w tabeli. Okazało się jednak, że podopieczni Piotra Czachowskiego potrafią postawić zaskakująco wysoko poprzeczkę. O ile w pierwszej połowie, gdy na boisku przebywali jeszcze w większości zawodnicy z rocznika 2002, przewaga Legii została udokumentowana trafieniem (po wrzucie z autu piłkę uderzył, a następnie dobił Dawid Barnowski), to po przerwie gospodarze podkręcili tempo i dość często przedostawali się środkiem pola. Ich starania zakończyły się golem dającym remis 1-1 i mimo rozpaczliwych ataków Legii w ostatnich minutach, rezultat nie uległ zmianie. Legia zajmuje aktualnie 5. miejsce w tabeli z 11 punktami w 8 meczach. Do rozegrania pozostało jeszcze jedno spotkanie zaległe... również z Piasecznem.

Legia U14 0-1 (0-0) Escola Varsovia 04
0-1 59 min. Patryk Romanowski (as. Matthew Fogo)

Strzały (celne)[20-70 min.]: Legia 4 (1) - Escola 8 (5)

Legia: Dawid Kuczyński, Joel Mpika, Kacper Włoch, Tomasz Okulicki, Tomasz Mazur, Wiktor Puciłowski [05], Grzegorz Burakowski [05], Igor Strzałek, Kacper Knera, Kacper Jakóbczyk, Wiktor Kamiński, Tomasz Walczak [05], Wiktor Nowak, Adam Dębiński, Kuba Rutkowski, Jakub Mielcarz (br), Maksymilian Stangret [05]
Trener: Grzegorz Szoka, II trener: Mateusz Majewski

Znicz Pruszków 2006 - Legia U12

Legia: Aleksander Mickielewicz, Jakub Trzaskowski, Maciej Złotkowski, Rafał Boczoń, Denis Franke, MMaciej Saletra, Jakub Żewłakow, Kacper Włodarek, Jakub Chodkowski, Piotr Żołyński, Piotr Kuśmider, Filip Kucharski
Trener: Mateusz Majewski, II trener: Piotr Chmiel

KS Armado II Warszawa 07 - CWKS Legia 07

CWKS Legia: Maciej Świetlicki - Mateusz Snopkiewicz [08], Kajetan Młynarski [08], Filip Gnaś [08], Aleks Greczkowski, Kuba Szczykowski, Maks Zieliński, Mikołaj Sienicki, Jan Winek
Trener: Łukasz Winek

KS A2R II Warszawa - CWKS Legia 08

Strzały (celne): A2R 14 (8) - CWKS Legia 19 (11)

CWKS Legia: Szymon Ruczaj - Aleksander Szalek, Mateusz Snopkiewicz, Maks Łysakowski, Filip Gnaś, Kajetan Młynarski, Jeremiasz Oracz, Piotr Galczak.
Trener: Michał Smoluch

Mimo trudnych warunków atmosferycznych obie drużyny zawzięcie walczył o ligowe punkty, jednak do przerwy, po udanych akcjach Snopkiewicza i Gnasia, więcej powodów do zadowolenia mieli legioniści. Gospodarze odgryźli się kilkukrotnie po przerwie, a kilka udanych interwencji w bramce zanotował również Szymon Ruczaj. Płynność akcji, a zwłaszcza fantazja w pojedynkach 1 na 1 była zdecydowanie po stronie "wojskowych", którzy zanotowali w efekcie piąte zwycięstwo w pięciu meczach ligowych.