Daniel Stefański - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Stefański sędzią meczu z Lechem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Daniel Stefański został wyznaczony do sędziowania meczu 37. kolejki ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Bydgoszczy prowadził 5 meczów stołecznego zespołu - 2 wygrane, 2 zremisowane i 1 przegrane. Lechowi również sędziował pięciokrotnie (4-1-0).

Obsada sędziowska 37. kolejki:
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław: Wojciech Myć (Lublin)
Piast Gliwice - Termalica Nieciecza: Szymon Marciniak (Płock)
Cracovia - Pogoń Szczecin: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz: Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Lech Poznań - Legia Warszawa: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Górnik Zabrze - Wisła Kraków: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock: Piotr Lasyk (Bytom)
Korona Kielce - Zagłębie Lubin: Artur Aluszyk (Szczecin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

Ehh - 17.05.2018 12:37:56, *.acuarius.pl

Frankowski na varze...

Lfan - 17.05.2018 12:39:09, *.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No to piękny ch...
Gramy 11 na 12

Krew mnie zalewa - 17.05.2018 12:46:33, *.static.ip.netia.com.pl

Juz bardziej sie nam dojeb** nie da. Zlotka na lini postawcie jeszcze !

Cat - 17.05.2018 12:50:04, *.centertel.pl

Czy to ten Pan który w jednym meczu oszczędził 2 kolesi z Lecha?

ups - 17.05.2018 12:55:52, *.dynamic.chello.pl

oooooo kur...........

do Cat - 17.05.2018 12:59:00, *.acuarius.pl

to Frankowski. On bedzie siedzial na varze u nas :)

@rek - 17.05.2018 13:03:55, *.dynamic.chello.pl

A niech sobie sędziują i VAR-ują... My mamy wygrać na boisku z łachem wysoko i przekonująco tak, aby cała Polska w TVP 2 na własne oczy to zobaczyła... Pozdro (L)

eth - 17.05.2018 13:13:03, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Piłkarski poker, Jeszcze Marciniak i Złotek jako boczni

bazyLi - 17.05.2018 13:33:12, *.centertel.pl

Czy wiadomo coś o której startuje specjal do pzn, no i czy z Zachodniej?
Nie jestem z Warszawy i nie wiem o której dojechać

Gosc - 17.05.2018 14:07:15, *.play-internet.pl

Jeśli na Var będzie Frankowski to Legia może nie wychodzić na boisko...

Ekstraklasa jest w tym sezonie kierowana przez Lecha, więc nie ma opcji, żeby Legia była mistrzem.

Sędzia zrobi wszystko żeby przekręcić Legie a wszystko przy akompaniamencie 40 tys, zakompleksionych, zdziczalych kibiców.

Roben - 17.05.2018 14:21:34, *.137.ipv4.supernova.orange.pl

Szykuję się niezły wałek Stefański to najgorsza q....jak amice sedziuje , to łach nie przegrywa , fauli im nie gwiżdże Prezes ekstraklapy się postarał o obsadę sędziowską a Lasek sędziuje biołorusinom

imchotep - 17.05.2018 14:32:10, *.dynamic.mm.pl

Po co ten lament?? Co za różnica czy Stefański, Złotek czy inny Frankowski, my jesteśmy LEGIA WARSZAWA!!!! a nie jakiś LZS, który zastanawia się czy dać sędziemu transporter wódy, panienki do pokoju czy ewentualnie kasę w kole samochodowym. Wychodzimy na boisko i udowadniamy swoją wyższość a nie skamlimy jaki to nieszczęśliwy los bo sędziuje Stefański!!!!!

Bubu - 17.05.2018 14:34:54, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

@Gość. No masz racje . Piłkarski pokera trwa w najlepsze

mietek - 17.05.2018 14:56:21, *.internetia.net.pl

Najważniejsze jest to, żeby piłkarze nie dali się sprowokować. Ani poznańskim słowikom, ani kompleksiarzowi Stefańskiemu. Zagwiżdże coś przeciwko nam - siedzieć cicho, bo on tylko będzie szukał okazji do szastania kartkami.

Ale to też powinien być argument za powiększeniem ligi. Więcej zespołów wymusi dopuszczenie większej ilości sędziów i nie będziemy mieli w kółko tych samych z gwizdkiem.

@Roben: Tak, Lasyk będzie im sędziował. I co z tego? Sam nastrzela bramek? Oni muszą wygrać, żeby nas dogonić, a jakoś nie widzę Wisły Płock, która wypina tyłek i prosi tylko o to, żeby jak najmniej bolało.

kowaL - 17.05.2018 15:09:55, *.centertel.pl

kto na to się zgadza???? Czy Legia nie może oprotestować? Ten kalosz sędziował wszystkie wygrane mecze łachowi plus remis, więc to daje chyba do myślenia prawda? Chcą nas okraść jak w 1993...

Cheniek - 17.05.2018 15:10:05, *.play-internet.pl

Spółdzielnia antylegijna działa w najlepsze. Stefański tradycyjnie pomoże amice wygrać a więc liczymy na Wisłę Płock. Posrańska trzoda jednak robi wszystko aby Legia nie zdobyła mistrza. Ponoć kontaktowali się z Brzęczkiem z ofertą trenerską w amice od nowego sezonu. Nie zdziwiłbym się gdyby tajnym warunkiem było odpuszczenie meczu z białorusinami, bo w Posraniu wszystko jest na dobrej drodze, żeby Legia przegrała jak Stefański sędziuje.

Do eth - 17.05.2018 16:01:25, *.dynamic.gprs.plus.pl

Marciniak będzie znowu Termalice sędziował... 3 raz na 4 ostatnie mecze...
Dokładnie piłkarski poker...

ja - 17.05.2018 16:16:40, *.dynamic.chello.pl

Chcą zrobić wałek, ale my sie nie damy.
Wklepiemy 3-0 pyrom i tyle.

Danie(L) - 17.05.2018 16:46:33, *.play-internet.pl

przesadzacie, jak Legia dobrze gra to nam żaden sędzia nie przeszkadza, nawet Frankowski. Jak gramy źle to nie jest wina sędziego. Stefański nie uznał bramki z Jagą na 1:0, ale więcej zrobić nie mógł. Czerwona dla Antolica bez dyskusji... Wszystko jest w naszych rękach i nogach.
Gdyby brać pod uwagę Wasze żale to nie ma sędziego w lidze, który nadawałby się do sędziowania meczów Legii ;-) Każdy ma coś za uszami ;-)
Trochę wiary w drużynę, która od dawna nie przegrała - wystarczy to utrzymać jeszcze jedną kolejkę ;-)

tomiacab - 17.05.2018 18:57:40, *.know.cable.virginm.net

ja pier...e. Gramy przeciwko dwunastce

Marek - 17.05.2018 22:05:03, *.dynamic.gprs.plus.pl

E tam... Legiuniu, co by się nie działo to ZAWSZE z fasonem i (jak będzie trzeba) to na farcie. Ave Legia!

Leoś/Laguna - 17.05.2018 22:05:36, *.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Spokojnie z tymi ceremoniami, oryginalny wazon jedzie do Białego bo jakby co to dadzą radę go przewieźć ale takiej potrzeby nie będzie bo Lech wyzionie ducha aby Legia nie wygrała to będzie punkt honoru, mecz życia a radość pewnie większa niż z majstra, Jaga przepchnie Petre a Wisła wygra w Zabrzu i w ten sposób Wisła w pucharach i mamy komplet, szał w Poznaniu, festyn w Białym, radość w Krakowie i żal tyłki ściska w Wawie i dodatkowo całą bukmacherka mega zarobiona.

właśnie wyciekło tajne nagranie z wczorajszego spotkania w Poznaniu
Obecni m.in. Rutkowski, Kulesza, chłopaki ze Ślunska i Krakowa
https://www.youtube.com/watch?v=_jLlDcCVD-A

Tabela na koniec:
1.Biała
2.Powiśle
3. Odlew
4. Lajkoniki

Arek - 17.05.2018 23:15:08, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Już nie płakać, ostatnio dobrze nam idzie.

do bazyli - 18.05.2018 08:51:19, *.246

pociąg startuje z gdanska o 15 ;)

do Roben - 18.05.2018 12:30:06, *.129-183-91.adsl-static.isp.belgacom.be

Co ty chłopie wypisujesz za dyrdymały, jak sędzia będzie chciał to meczu w życiu nie wygramy, nawet jak byśmy byli Realem Madryt

do do Roben - 18.05.2018 13:13:11, *.axaubezpieczenia.pl

Co ty pleciesz za głupoty :O Jak się jest lepszym zespołem i strzela 2,3 bramy z akcji to co może sędzia ? Sędzie jedynie może fałszować jak grają dwie mizerie i liczą że ktoś zakręci kulasem i wpadnie na farcie.