fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby: Rugby Ruda Śląska 38-0 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 5. kolejki I ligi rugby rozegranym w Rudzie Śląskiej Legia Warszawa przegrała ze miejscowymi "Gryfami" 0-38. Do przerwy gospodarze prowadzili 12-0. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Rugby.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
KLanik - 20.05.2018 / 14:09, *..234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Będzie lepiej! Bedzie rugby i hokej Legiuni na najwyższym poziomie! Wielka Polska to Wielka Legia! CWP!

odpowiedz
Komentujacy - 20.05.2018 / 14:07, *..dynamic.chello.pl

Jakbyscie mieli pojecie o rugby i zainteresowali sie czasem sekcja, to pol druzyny to ludzie nowi w sporcie - raz. Dwa, ze dyspozycja kazdego zespolu amatorskiego zalezy od tego, kto akurat moze pojechac na mecz, stawic sie na treningach.
Trzy, nawet wysoka porazka to mnostwo potu i wysilku na meczu. Wiec taka pizda jak Tom czy inny Adam nie powinny sie nawet wypowiadac

odpowiedz
Matt - 20.05.2018 / 01:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz powtórzyć ten wynik w Poznaniu.

odpowiedz
Maczo - 19.05.2018 / 23:39, *..centertel.pl

Do zera trafiła ...

odpowiedz
Tom - 19.05.2018 / 22:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

Żenada!! Wstyd!

odpowiedz
Adam - 19.05.2018 / 21:06, *..play-internet.pl

a walkower nie bylby bardziej ekonomiczny??

odpowiedz