Fortuna
REKLAMA

Bukmacherzy: Legia mistrzem, ale w Poznaniu łatwo nie będzie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ponad 80% szans na mistrzostwo ma stołeczna zespół zdaniem bukmacherów Fortuny. Kurs na to, że to "Wojskowi" obronią tytuł wynosi zaledwie 1,2, a na ostateczny tryumf Jagiellonii 4,4. Nie oznacza to jednak łatwej przeprawy Legii w Poznaniu. Szanse na wygraną szacowane są na ok. 36% (kurs 2,6), a na zwycięstwo "Kolejorza" 33% (kurs 2,8).

Możesz zagrać Lech - Legia na www.efortuna.pl!

Zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo w ostatniej kolejce ma "Jaga", która gra u siebie z Wisłą Płock - kurs 1,66.

Wyniki ostatnich meczów Legii z Lechem:
04.03.2018 - Legia 2-1 Lech
01.10.2017 - Lech 3-0 Legia
17.05.2017 - Legia 2-0 Lech
09.04.2017 - Lech 1-2 Legia
22.10.2016 - Legia 2-1 Lech

Wybrane kursy na mecz Lech - Legia

Lech 2,8 - remis 3 - Legia 2,6

Legia wygra i padnie tylko jedna bramka - 8,5

Wynik 0-0 - 10,5

Wynik 1-1 - 5,9

Sprawdź zakłady na Ekstraklasę u legalnego bukmachera!

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 17.05.2018 / 15:53, *..centertel.pl

Innych opcji kolegium sędziów nie brało pod uwagę na ten mecz... A nr 1 na "mojej liście " pewnie na VAR-ze... ;)

odpowiedz
do SEBO(L) - 17.05.2018 / 12:42, *..3

Chyba jesteś jasnowidzem.... STEFAŃSKI!!!!!! ha haha

odpowiedz
Groch - 17.05.2018 / 11:32, *..play-internet.pl

Słaby przykład z tymi dwiema wyrównanymi drużynami . Zobacz pięć ostatnich meczów Legia Lech i zero remisów . W tym sezonie Legia-Jagielloniia 3 mecze tylko 1remis (0-0) . Tak samo Jaga-Lech 3 mecze 1 remis (1-1) .Jak już te remisy padają to raczej nie wysokie
Także zastanów się zanim coś napiszesz bo na większego idiotę wychodzisz ,niż jesteś
Pozdro

odpowiedz
- 17.05.2018 / 10:09, *..centertel.pl

Groch ty to jesteś prawdziwy znawca naszej ekstraklasy ja nawet powiem że Wisła wygra z jaga i nie muszę od razu być idiotą a remis jest możliwy Furman pomoże Legii

odpowiedz
do Groch - 17.05.2018 / 08:51, *..102

Jeśli dwie wyrównane drużyny grają o zwycięstwo to prawdopodobieństwo że będzie wysoki remis jest takie same jak zwycięstwo którejkolwiek z nich.

Nie wiem czemu wyzywasz innych od idiotów ale przypomnij sobie pajacu ostatnią kolejkę ligowa rok temu i mecz Jagiellonia - Lech.

odpowiedz
:-) - 17.05.2018 / 07:55, *..dynamic.gprs.plus.pl

A co z transferami :-) :-)
Ja na dzień dobry proponuję Kurzawe i Kante za Eduardo jak sie nie mylę kończą im sie kontrakty i pokazali że grać potrafia :-) na obronę Reca

odpowiedz
Groch - 17.05.2018 / 07:51, *..play-internet.pl

Ten co stawia na remis Jagiellonii-Wisła Płock to jakiś idiota. Jaga potrzebuje zwycięstwa do mistrzostwa a Wisła żeby w pucharach grać , tam na pewno remisu nie będzie

odpowiedz
do Bukson - 17.05.2018 / 01:23, *..supermedia.pl

tradycyjna opcja "kupowania" radości :)

odpowiedz
Redi - 16.05.2018 / 23:51, *..centertel.pl

Wybacz Bukson ale życzę Ci porażki ;)

odpowiedz
do bukson - 16.05.2018 / 23:13, *..dynamic.chello.pl

Znaczy że sam sobie życzysz przegranej :p ja stawiam na remis tu i remis Wisły Płock na Białorusi plus 3-4 musiki z Europejskich lig za 100zł.

odpowiedz
do bukson - 16.05.2018 / 22:50, *..unknown.vectranet.pl

No patrz. Mam podobnie tyle, że 100 na jagiellonie jako mistrza i 50 na łacha, że wygra. Co dziwne to mam nadzieję, że przegram tą kasę.

odpowiedz
Do bukson - 16.05.2018 / 22:35, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dobry pomysł. Jak kilka tysięcy osób tak postawi to buki dadzą w łapę komu trzeba i wyniki będą korzystne;)

odpowiedz
sek - 16.05.2018 / 21:49, *..play-internet.pl

"Ponad 80% szans na mistrzostwo ma stołeczna zespół zdaniem bukmacherów Fortuny." Mnie to przeraża, zaczynam wątpić, czy Legia zostanie mistrzem. Chociaż remis zadowala oba kluby. hmm?

odpowiedz
bukson - 16.05.2018 / 20:32, *..dynamic.chello.pl

Ja już postawiłem 2 kupony >> 100 na jagę że zostaną mistrzem i >> 100 na Lecha. Jak wtopię nie będzie bolało wcale, a jak Legia schrzani (co niestety czuję jako wieloletni doświadczony typer) to chociaż będzie za co topić smutki.

odpowiedz
Rafał - 16.05.2018 / 20:21, *..173.ipv4.supernova.orange.pl

Czy łatwo czy trudno? Najważniejsze jest Mistrzostwo Polski Legii Warszawa.

odpowiedz
SEBO(L) - 16.05.2018 / 20:17, *..play-internet.pl

Jutro lub w piątek poznamy sędziego ostatniego meczu.Kto nim będzie? 1. Frankowski? 2. Stefański? 3. Musiał ? 4. Złotek?

odpowiedz