Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Fortuna
Fortuna
Środa, 16 maja 2018 r. godz. 20:10

Bukmacherzy: Legia mistrzem, ale w Poznaniu łatwo nie będzie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Ponad 80% szans na mistrzostwo ma stołeczna zespół zdaniem bukmacherów Fortuny. Kurs na to, że to "Wojskowi" obronią tytuł wynosi zaledwie 1,2, a na ostateczny tryumf Jagiellonii 4,4. Nie oznacza to jednak łatwej przeprawy Legii w Poznaniu. Szanse na wygraną szacowane są na ok. 36% (kurs 2,6), a na zwycięstwo "Kolejorza" 33% (kurs 2,8).

Możesz zagrać Lech - Legia na www.efortuna.pl!

Zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo w ostatniej kolejce ma "Jaga", która gra u siebie z Wisłą Płock - kurs 1,66.

Wyniki ostatnich meczów Legii z Lechem:
04.03.2018 - Legia 2-1 Lech
01.10.2017 - Lech 3-0 Legia
17.05.2017 - Legia 2-0 Lech
09.04.2017 - Lech 1-2 Legia
22.10.2016 - Legia 2-1 Lech

Wybrane kursy na mecz Lech - Legia

Lech 2,8 - remis 3 - Legia 2,6

Legia wygra i padnie tylko jedna bramka - 8,5

Wynik 0-0 - 10,5

Wynik 1-1 - 5,9

Sprawdź zakłady na Ekstraklasę u legalnego bukmachera!

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.



Komentarze: (16)

SEBO(L), 16.05.2018 20:17:40 - *.play-internet.pl

Jutro lub w piątek poznamy sędziego ostatniego meczu.Kto nim będzie? 1. Frankowski? 2. Stefański? 3. Musiał ? 4. Złotek?

Rafał , 16.05.2018 20:21:03 - *.173.ipv4.supernova.orange.pl

Czy łatwo czy trudno? Najważniejsze jest Mistrzostwo Polski Legii Warszawa.

bukson, 16.05.2018 20:32:24 - *.dynamic.chello.pl

Ja już postawiłem 2 kupony >> 100 na jagę że zostaną mistrzem i >> 100 na Lecha. Jak wtopię nie będzie bolało wcale, a jak Legia schrzani (co niestety czuję jako wieloletni doświadczony typer) to chociaż będzie za co topić smutki.

sek, 16.05.2018 21:49:22 - *.play-internet.pl

"Ponad 80% szans na mistrzostwo ma stołeczna zespół zdaniem bukmacherów Fortuny." Mnie to przeraża, zaczynam wątpić, czy Legia zostanie mistrzem. Chociaż remis zadowala oba kluby. hmm?

Do bukson, 16.05.2018 22:35:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dobry pomysł. Jak kilka tysięcy osób tak postawi to buki dadzą w łapę komu trzeba i wyniki będą korzystne;)

do bukson, 16.05.2018 22:50:04 - *.unknown.vectranet.pl

No patrz. Mam podobnie tyle, że 100 na jagiellonie jako mistrza i 50 na łacha, że wygra. Co dziwne to mam nadzieję, że przegram tą kasę.

do bukson, 16.05.2018 23:13:38 - *.dynamic.chello.pl

Znaczy że sam sobie życzysz przegranej :p ja stawiam na remis tu i remis Wisły Płock na Białorusi plus 3-4 musiki z Europejskich lig za 100zł.

Redi, 16.05.2018 23:51:10 - *.centertel.pl

Wybacz Bukson ale życzę Ci porażki ;)

do Bukson , 17.05.2018 01:23:24 - *.supermedia.pl

tradycyjna opcja "kupowania" radości :)

Groch, 17.05.2018 07:51:59 - *.play-internet.pl

Ten co stawia na remis Jagiellonii-Wisła Płock to jakiś idiota. Jaga potrzebuje zwycięstwa do mistrzostwa a Wisła żeby w pucharach grać , tam na pewno remisu nie będzie

:-), 17.05.2018 07:55:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A co z transferami :-) :-)
Ja na dzień dobry proponuję Kurzawe i Kante za Eduardo jak sie nie mylę kończą im sie kontrakty i pokazali że grać potrafia :-) na obronę Reca

do Groch, 17.05.2018 08:51:10 - *.102

Jeśli dwie wyrównane drużyny grają o zwycięstwo to prawdopodobieństwo że będzie wysoki remis jest takie same jak zwycięstwo którejkolwiek z nich.

Nie wiem czemu wyzywasz innych od idiotów ale przypomnij sobie pajacu ostatnią kolejkę ligowa rok temu i mecz Jagiellonia - Lech.

, 17.05.2018 10:09:03 - *.centertel.pl

Groch ty to jesteś prawdziwy znawca naszej ekstraklasy ja nawet powiem że Wisła wygra z jaga i nie muszę od razu być idiotą a remis jest możliwy Furman pomoże Legii

Groch , 17.05.2018 11:32:18 - *.play-internet.pl

Słaby przykład z tymi dwiema wyrównanymi drużynami . Zobacz pięć ostatnich meczów Legia Lech i zero remisów . W tym sezonie Legia-Jagielloniia 3 mecze tylko 1remis (0-0) . Tak samo Jaga-Lech 3 mecze 1 remis (1-1) .Jak już te remisy padają to raczej nie wysokie
Także zastanów się zanim coś napiszesz bo na większego idiotę wychodzisz ,niż jesteś
Pozdro

do SEBO(L), 17.05.2018 12:42:41 - *.3

Chyba jesteś jasnowidzem.... STEFAŃSKI!!!!!! ha haha

SEBO(L), 17.05.2018 15:53:23 - *.centertel.pl

Innych opcji kolegium sędziów nie brało pod uwagę na ten mecz... A nr 1 na "mojej liście " pewnie na VAR-ze... ;)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.