Łukasz Turzyniecki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Turzyniecki przedłużył kontrakt z Legią

Woytek, źródło: Legia.com

Łukasz Turzyniecki podpisał nową umowę z Legią Warszawa. Mimo poważnej kontuzji, której doznał w rundzie wiosennej, zawodnik związał się ze stołecznym klubem kontraktem do czerwca 2019 roku.

24-latek z Legią związany jest od 2010 roku. W obecnym sezonie obrońca wystąpił w barwach Legii w dwóch spotkaniach Pucharu Polski z Drutex-Bytovią. W rundzie wiosennej piłkarz regularnie występował w III-ligowych rezerwach Legii. W jednym z meczów boczny obrońca zerwał jednak więzadło krzyżowe i musiał przejść operację.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
DarceLi - 18.05.2018 / 03:13, *..ip-point.pl

Czemu nie ma info o Szfochu ponoć podpisał z Wisła Płock na 3 lata?mamy prawo 1kupu czy dopuszczamy ZAWODNIKA?

odpowiedz
łąka pełna piecz@rek do Arek - 18.05.2018 / 00:32, *..play-internet.pl

Masz rację. W sparingach, na tym śmiesznym obozie, w U.S.A. był jednym z najlepszych zawodników. Szkoda, że złapał tę kontuzję, bo teraz przy normalnym trenerze mógłby pograć.

odpowiedz
Arek - 17.05.2018 / 22:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kurde, to było moje odkrycie tej rundy. Szkoda, że szansy nie dostał, a potem jeszcze ta kontuzja. Po sparingach to widziałem go przynajmniej w 18 meczowej. A tak, cóż, wypada po gratulować kontraktu i zdrowia życzyć.

odpowiedz
FWK do @rek - 17.05.2018 / 18:58, *..play-internet.pl

Hama tez chcial odejsc z lacha za granice:)

odpowiedz
Legionista - 17.05.2018 / 18:32, *..226

Turzyniecki ma 24 lat... W tym wieku powinien rozegrać 2 dobre sezony w ekstraklasie... Nie rozegrał co oznacza że jest za słaby na (L)egie!!! W tym samym wieku Bereszyński gra w serii A i jest wyróżniającym się piłkarzem....

odpowiedz
Legionista - 17.05.2018 / 18:30, *..226

@rek, i co osiągnął Hasi w Olympiakosu? Nic... Co Bielica osiągnął w Amice? Nic.. Co osiągnął Jozak w Legii? Nic.... I pewnie w N.B w Dinamo też nic nie osiągnie lub osiągnie tylko Mistrzostwo bo ta liga jest już na maksa skorumpowana... A co Jozak osiągnie nic..... Bo trener musi być trenerem, a nie jakimś amatorem...

odpowiedz
gLc - 17.05.2018 / 18:02, *..198

@rek, albo kopacze robią co chcą i z kim chcą trenować...

odpowiedz
@rek - 17.05.2018 / 17:38, *..dynamic.chello.pl

Wczoraj Nenad Bielica - Dinamo Zagrzeb na 2 lata...
Dzisiaj Romeo Jozak - FC Basel na rok...

"'VL' claim Romeo Jozak (ex-Legia Warsaw) might manage FC Basel next season..."

Jeśli do tego dorzucimy Besnika Hasiego, który po (L)egii od razu poszedł do Olympiakosu, to ani chybi wychodzi na to, iż w całej Europie cenią trenerów, którzy w Polsce "nie dali sobie rady"... Czy ta nasza liga jest tak parszywa, czy po prostu nasi właściciele są nazbyt nerwowi... Pozdro (L)

odpowiedz
@rek - 17.05.2018 / 17:05, *..dynamic.chello.pl

Kurzawa NIE dla (L)egii - idzie na Zachód, prawdopodobnie Włochy...

Carlitos NIE dla (L)egii - dzisiaj do Wisły wpłynęła oferta od Dinama Zagrzeb na 2 mln euro... Pozdro (L)

odpowiedz
Mr T do @rek - 17.05.2018 / 16:58, *..dynamic.mm.pl

Dzięki za info

odpowiedz
@rek do MrT - 17.05.2018 / 16:18, *..dynamic.chello.pl

Brozia żegnamy... Astiz na kolejny rok... Pozdro (L)

odpowiedz
Mr T - 17.05.2018 / 15:13, *..125

Czy coś w kwestii Astiza i Brozia?

odpowiedz
brasu - 17.05.2018 / 14:35, *..85

turzyniecki, nawotka, balliu zamiast brozia i jedrzejczyka ;)
ktorys na pewno odpali, a gorsi raczej nie beda ;)
no i w ostatecznosci jest jeszcze vesovic
dobra decyzja klubu

odpowiedz