Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Łukasz Turzyniecki - fot. Woytek / Legionisci.com
Łukasz Turzyniecki - fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 17 maja 2018 r. godz. 14:23

Turzyniecki przedłużył kontrakt z Legią

Woytek, źródło: Legia.com

Łukasz Turzyniecki podpisał nową umowę z Legią Warszawa. Mimo poważnej kontuzji, której doznał w rundzie wiosennej, zawodnik związał się ze stołecznym klubem kontraktem do czerwca 2019 roku.

24-latek z Legią związany jest od 2010 roku. W obecnym sezonie obrońca wystąpił w barwach Legii w dwóch spotkaniach Pucharu Polski z Drutex-Bytovią. W rundzie wiosennej piłkarz regularnie występował w III-ligowych rezerwach Legii. W jednym z meczów boczny obrońca zerwał jednak więzadło krzyżowe i musiał przejść operację.



Komentarze: (13)

brasu, 17.05.2018 14:35:29 - *.85

turzyniecki, nawotka, balliu zamiast brozia i jedrzejczyka ;)
ktorys na pewno odpali, a gorsi raczej nie beda ;)
no i w ostatecznosci jest jeszcze vesovic
dobra decyzja klubu

Mr T, 17.05.2018 15:13:49 - *.125

Czy coś w kwestii Astiza i Brozia?

@rek do MrT, 17.05.2018 16:18:36 - *.dynamic.chello.pl

Brozia żegnamy... Astiz na kolejny rok... Pozdro (L)

Mr T do @rek, 17.05.2018 16:58:41 - *.dynamic.mm.pl

Dzięki za info

@rek, 17.05.2018 17:05:49 - *.dynamic.chello.pl

Kurzawa NIE dla (L)egii - idzie na Zachód, prawdopodobnie Włochy...

Carlitos NIE dla (L)egii - dzisiaj do Wisły wpłynęła oferta od Dinama Zagrzeb na 2 mln euro... Pozdro (L)

@rek, 17.05.2018 17:38:59 - *.dynamic.chello.pl

Wczoraj Nenad Bielica - Dinamo Zagrzeb na 2 lata...
Dzisiaj Romeo Jozak - FC Basel na rok...

"'VL' claim Romeo Jozak (ex-Legia Warsaw) might manage FC Basel next season..."

Jeśli do tego dorzucimy Besnika Hasiego, który po (L)egii od razu poszedł do Olympiakosu, to ani chybi wychodzi na to, iż w całej Europie cenią trenerów, którzy w Polsce "nie dali sobie rady"... Czy ta nasza liga jest tak parszywa, czy po prostu nasi właściciele są nazbyt nerwowi... Pozdro (L)

gLc, 17.05.2018 18:02:13 - *.198

@rek, albo kopacze robią co chcą i z kim chcą trenować...

Legionista, 17.05.2018 18:30:34 - *.226

@rek, i co osiągnął Hasi w Olympiakosu? Nic... Co Bielica osiągnął w Amice? Nic.. Co osiągnął Jozak w Legii? Nic.... I pewnie w N.B w Dinamo też nic nie osiągnie lub osiągnie tylko Mistrzostwo bo ta liga jest już na maksa skorumpowana... A co Jozak osiągnie nic..... Bo trener musi być trenerem, a nie jakimś amatorem...

Legionista, 17.05.2018 18:32:33 - *.226

Turzyniecki ma 24 lat... W tym wieku powinien rozegrać 2 dobre sezony w ekstraklasie... Nie rozegrał co oznacza że jest za słaby na (L)egie!!! W tym samym wieku Bereszyński gra w serii A i jest wyróżniającym się piłkarzem....

FWK do @rek, 17.05.2018 18:58:00 - *.play-internet.pl

Hama tez chcial odejsc z lacha za granice:)

Arek, 17.05.2018 22:28:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kurde, to było moje odkrycie tej rundy. Szkoda, że szansy nie dostał, a potem jeszcze ta kontuzja. Po sparingach to widziałem go przynajmniej w 18 meczowej. A tak, cóż, wypada po gratulować kontraktu i zdrowia życzyć.

łąka pełna piecz@rek do Arek, 18.05.2018 00:32:06 - *.play-internet.pl

Masz rację. W sparingach, na tym śmiesznym obozie, w U.S.A. był jednym z najlepszych zawodników. Szkoda, że złapał tę kontuzję, bo teraz przy normalnym trenerze mógłby pograć.

DarceLi, 18.05.2018 03:13:23 - *.ip-point.pl

Czemu nie ma info o Szfochu ponoć podpisał z Wisła Płock na 3 lata?mamy prawo 1kupu czy dopuszczamy ZAWODNIKA?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.