fot. Legionisci.com
REKLAMA

Mecz z Lechem w TVP

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Mecz 37. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa będzie transmitowany na antenie TVP 2. Spotkanie będzie można obejrzeć także na Canal+ oraz w formie Multiligi+ na Canal+ Sport.

REKLAMA Gwiazdy Legii - zamów teraz!
REKLAMA

Komentarze (24)

Piotr - 16.05.2018 18:08:21, *.dynamic.chello.pl

Komentował podobno będzie Michał Paszkowski.

ja - 16.05.2018 18:12:08, *.dynamic.chello.pl

Pytanie do Redakcji.
Czy tvp puści to też na oficjalnym streamie internetowym?

Michal - 16.05.2018 18:15:01, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda, że Laskowski nie komentuje. Za jego czasów w C+ przyjemnie się oglądało nawet jakiś nudny ligowy mecz :)

Real - 16.05.2018 18:34:19, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Beka że polska liga nie jest w ogóle pokazywana w TVP.

Mateusz z Gór - 16.05.2018 18:49:53, *.adsl.inetia.pl

Komentować będą Maciej Iwański i Maciej Iwański.

gazza - 16.05.2018 18:57:44, *.adsl.inetia.pl

Świetna wiadomość , bo ostatnio strasznie cieło w necie ...:)
Brawo TVP2 !

Danka - 16.05.2018 18:59:11, *.dynamic.chello.pl

dawać telebim na Ł3!

Krokodyl - 16.05.2018 19:13:13, *.dynamic-ra-10.vectranet.pl

Czytał będzie Lucjan Szołajski wspomagać będzie dowcipniś Hajto z cyckiem Borkiem

skreem - 16.05.2018 19:32:29, *.dynamic.chello.pl

Iwański i Strejlau komentatorami to z góry wiadomo, że się tego słuchać nie da... Dobrze, że równolegle będzie na C+.

Rafał - 16.05.2018 20:19:33, *.173.ipv4.supernova.orange.pl

2016 - TVP pokazuje ostatni mecz Legii w sezonie - Legia MISTRZEM POLSKI
2017 - TVP pokazuje ostatni mecz Legii w sezonie - Legia MISTRZEM POLSKI
2018 - TVP pokazuje ostatni mecz Legii w sezonie -Legia MISTRZEM POLSKI

asa - 16.05.2018 20:20:40, *.play-internet.pl

a przygrywac bedą poznańskie słowiki

LW1916 - 16.05.2018 22:49:38, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W przypadku wywalczenia przez Legię MP tvp ma transmitować drogę powrotną piłkarzy do Warszawy oraz ceremonię wręczenia pucharu i medali.

PeOwiec - 16.05.2018 23:02:01, *.play-internet.pl

ja obejrzę w C+ bo tvp kłamie i wiadomo co zmontują?

Hugon - 16.05.2018 23:06:07, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Co wy opowiadacie komentował będzie Szpakowski,nie odpuści takiej okazji.Będzie niezła beka z tego paralityka.

PRASKI ZAKAZ - 16.05.2018 23:07:31, *.centertel.pl

A my jedziemy do Pyr

Aaa - 16.05.2018 23:41:59, *.play-internet.pl

No to Kurek zaszalał:)

Piotr - 17.05.2018 00:00:42, *.dynamic.chello.pl

Najlepszym komentatorem moim zdaniem jest Michał Paszkowski.

Do skreem - 17.05.2018 06:33:45, *.dynamic.chello.pl

Co ty gadasz, przecież to analu+ nie da się słuchać i oglądać.cisna z nami cały mecz, krytykują, fauli nie widzę i jeszcze szyderka tego przychlapa wegrzuna i reszty pseudo obiektywnych.otworz oczy i uszy , chyba że to co pisałeś to była ironia.

roman - 17.05.2018 08:36:51, *.dynamic.chello.pl

Ok wiecej ludzi bedzie moglo obejrzec nasze (mam nadzieje)zwyciestwo,ale jest jeden problem podobno jednym z komentatorów ma byc p.Strejlau z calym szacunkiem dla tego pana ale sluchac sie Go nie da.LEGIA MISTRZ

do real - 17.05.2018 08:43:47, *.245

rzeczywiscie beka, tak samo jak bundesliga nie jest w otwartej niemieckiej, tak samo PL w angielskiej otwartej, tak samo la liga w otwartej hiszpanskiej no i Rai tez nie ma serie a, ligue 1 tez nie jest w publicznej wiec zamknij sie lepiej jak masz plesc glupoty i zyczenia zeby ekstraklasa byla w tvp

Mundial w Rosji - 17.05.2018 08:46:20, *.centertel.pl

Potwierdzam. Anal+ zszedł na psy po odejściu Twarowskiego i Smokowskiego. Komentarzy nie da się słuchać. Cały czas Legia zła Legia nie dobra. Pieprza tylko po to żeby coś gadać. Pan sedzia z Liga +Ekstra w kółko tylko broni sędziów którzy robią rażące błędy w meczach. Bagno bagno i jeszcze raz bagno

Maciek - 17.05.2018 16:06:22, *.nycmny.fios.verizon.net

Siemanko czy podpowie ktoś jak obejrzeć mecz ze stanów? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym? Wiem że można zmienić ip ale to jest koszt około 12 dolcow

rob bandit - 17.05.2018 18:22:19, *.satfilm.com.pl

a oglądaj sobie gdzie chcesz w tvn komentują kolenda zaleska z olejnik a w polsat gugała podobno...w oparach głupoty...aha feta u gawłowskiego...po to dno!!!FORZA LEGIA!!!

Szpakowski King - 17.05.2018 23:45:31, *.191

Ktos tu obrazil Darka, bardzo nieladnie, paralityk?! Darek Szpakowski to klasyk klasyki, wychowaly sie na nim pokolenia kibicow i o ile dobrze kojarze jest tez sympatykiem naszej Legiuni... Je...c lecha, wojewode, policje, pis, po...je..c wszystkich, tylko Legia!!! Mistrzem, z medalem lub bez...