fot. Legionisci.com
REKLAMA

Mecz z Lechem w TVP

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Mecz 37. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa będzie transmitowany na antenie TVP 2. Spotkanie będzie można obejrzeć także na Canal+ oraz w formie Multiligi+ na Canal+ Sport.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Szpakowski King - 17.05.2018 / 23:45, *..191

Ktos tu obrazil Darka, bardzo nieladnie, paralityk?! Darek Szpakowski to klasyk klasyki, wychowaly sie na nim pokolenia kibicow i o ile dobrze kojarze jest tez sympatykiem naszej Legiuni... Je...c lecha, wojewode, policje, pis, po...je..c wszystkich, tylko Legia!!! Mistrzem, z medalem lub bez...

odpowiedz
rob bandit - 17.05.2018 / 18:22, *..satfilm.com.pl

a oglądaj sobie gdzie chcesz w tvn komentują kolenda zaleska z olejnik a w polsat gugała podobno...w oparach głupoty...aha feta u gawłowskiego...po to dno!!!FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Maciek - 17.05.2018 / 16:06, *..nycmny.fios.verizon.net

Siemanko czy podpowie ktoś jak obejrzeć mecz ze stanów? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym? Wiem że można zmienić ip ale to jest koszt około 12 dolcow

odpowiedz
Mundial w Rosji - 17.05.2018 / 08:46, *..centertel.pl

Potwierdzam. Anal+ zszedł na psy po odejściu Twarowskiego i Smokowskiego. Komentarzy nie da się słuchać. Cały czas Legia zła Legia nie dobra. Pieprza tylko po to żeby coś gadać. Pan sedzia z Liga +Ekstra w kółko tylko broni sędziów którzy robią rażące błędy w meczach. Bagno bagno i jeszcze raz bagno

odpowiedz
do real - 17.05.2018 / 08:43, *..245

rzeczywiscie beka, tak samo jak bundesliga nie jest w otwartej niemieckiej, tak samo PL w angielskiej otwartej, tak samo la liga w otwartej hiszpanskiej no i Rai tez nie ma serie a, ligue 1 tez nie jest w publicznej wiec zamknij sie lepiej jak masz plesc glupoty i zyczenia zeby ekstraklasa byla w tvp

odpowiedz
roman - 17.05.2018 / 08:36, *..dynamic.chello.pl

Ok wiecej ludzi bedzie moglo obejrzec nasze (mam nadzieje)zwyciestwo,ale jest jeden problem podobno jednym z komentatorów ma byc p.Strejlau z calym szacunkiem dla tego pana ale sluchac sie Go nie da.LEGIA MISTRZ

odpowiedz
Do skreem - 17.05.2018 / 06:33, *..dynamic.chello.pl

Co ty gadasz, przecież to analu+ nie da się słuchać i oglądać.cisna z nami cały mecz, krytykują, fauli nie widzę i jeszcze szyderka tego przychlapa wegrzuna i reszty pseudo obiektywnych.otworz oczy i uszy , chyba że to co pisałeś to była ironia.

odpowiedz
Piotr - 17.05.2018 / 00:00, *..dynamic.chello.pl

Najlepszym komentatorem moim zdaniem jest Michał Paszkowski.

odpowiedz
Aaa - 16.05.2018 / 23:41, *..play-internet.pl

No to Kurek zaszalał:)

odpowiedz
PRASKI ZAKAZ - 16.05.2018 / 23:07, *..centertel.pl

A my jedziemy do Pyr

odpowiedz
Hugon - 16.05.2018 / 23:06, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Co wy opowiadacie komentował będzie Szpakowski,nie odpuści takiej okazji.Będzie niezła beka z tego paralityka.

odpowiedz
PeOwiec - 16.05.2018 / 23:02, *..play-internet.pl

ja obejrzę w C+ bo tvp kłamie i wiadomo co zmontują?

odpowiedz
LW1916 - 16.05.2018 / 22:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W przypadku wywalczenia przez Legię MP tvp ma transmitować drogę powrotną piłkarzy do Warszawy oraz ceremonię wręczenia pucharu i medali.

odpowiedz
asa - 16.05.2018 / 20:20, *..play-internet.pl

a przygrywac bedą poznańskie słowiki

odpowiedz
Rafał - 16.05.2018 / 20:19, *..173.ipv4.supernova.orange.pl

2016 - TVP pokazuje ostatni mecz Legii w sezonie - Legia MISTRZEM POLSKI
2017 - TVP pokazuje ostatni mecz Legii w sezonie - Legia MISTRZEM POLSKI
2018 - TVP pokazuje ostatni mecz Legii w sezonie -Legia MISTRZEM POLSKI

odpowiedz
skreem - 16.05.2018 / 19:32, *..dynamic.chello.pl

Iwański i Strejlau komentatorami to z góry wiadomo, że się tego słuchać nie da... Dobrze, że równolegle będzie na C+.

odpowiedz
Krokodyl - 16.05.2018 / 19:13, *..dynamic-ra-10.vectranet.pl

Czytał będzie Lucjan Szołajski wspomagać będzie dowcipniś Hajto z cyckiem Borkiem

odpowiedz
Danka - 16.05.2018 / 18:59, *..dynamic.chello.pl

dawać telebim na Ł3!

odpowiedz
gazza - 16.05.2018 / 18:57, *..adsl.inetia.pl

Świetna wiadomość , bo ostatnio strasznie cieło w necie ...:)
Brawo TVP2 !

odpowiedz
Mateusz z Gór - 16.05.2018 / 18:49, *..adsl.inetia.pl

Komentować będą Maciej Iwański i Maciej Iwański.

odpowiedz
Real - 16.05.2018 / 18:34, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Beka że polska liga nie jest w ogóle pokazywana w TVP.

odpowiedz
Michal - 16.05.2018 / 18:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda, że Laskowski nie komentuje. Za jego czasów w C+ przyjemnie się oglądało nawet jakiś nudny ligowy mecz :)

odpowiedz
ja - 16.05.2018 / 18:12, *..dynamic.chello.pl

Pytanie do Redakcji.
Czy tvp puści to też na oficjalnym streamie internetowym?

odpowiedz
Piotr - 16.05.2018 / 18:08, *..dynamic.chello.pl

Komentował podobno będzie Michał Paszkowski.

odpowiedz