fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wojewoda Wielkopolski wkroczy do akcji?

Woytek, źródło: Legionisci.com

Im bliżej niedzielnego meczu Lecha z Legią, tym atmosfera robi się coraz bardziej gęsta. Dziś wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann zapowiedział, że zwołał posiedzenie wojewódzkiego zespołu interdyscyplinarnego ds. bezpieczeństwa imprez masowych w związku z tym spotkaniem. W piątek zostanie wydany komunikat wojewody.

Czego można się spodziewać? Wojewoda ma w rękach wszystkie narzędzia prawne - może zamknąć cały stadion Lecha, jego część, może zamknąć sektor gości, może nakazać grę bez udziału publiczności lub po prostu maksymalne zwiększyć zabezpieczenia zbliżającego się meczu.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (109)

+dodaj komentarz
Do do do Szamo - 18.05.2018 / 19:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Co to ma wspólnego z Legią? Nigdy nie widziałem Kaczora by namawiał panie do okupowania i terroryzowania sejmu

odpowiedz
Sułek - 18.05.2018 / 14:46, *..dynamic.gprs.plus.pl

Szambo spier....... Z polityką platfusie to nie miejsce na to

odpowiedz
do do Szamo - 18.05.2018 / 12:40, *..landtech.com.pl

Gdzie byłeś jak w 2014 r konus prawiczek 71 na ręcznym z kacperkiem Dudą namawiali te same panie do protestu i te same panie wychwalali w niebogłosy byle by tylko dorwac sie do koryta i żerowac na takich samych parówach jak ty

odpowiedz
do Szamo - 18.05.2018 / 12:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Uspokój się stadion Lecha na ten moment jest otwarty dla kibiców.A sejm powinien być otwarty ale tylko dla normalnych ludzi,dla terrorystów okupujących izbe ustawodawczą powinien być zamknięty.

odpowiedz
anusz - 18.05.2018 / 11:58, *..236

ZAMKNĄĆ DLA PYRUSÓW!!!

odpowiedz
Szamo - 18.05.2018 / 11:56, *..centertel.pl

Wrócił PRL do Polski... Wszystko postawione na głowie w tym kraju... Obywatele nie mogą wchodzić do Sejmu, a kibice na stadiony... Jeszcze zamknijcie telewizję i internet, a ludzie was na taczkach wywiozą politycy...

odpowiedz
Szamo - 18.05.2018 / 11:55, *..centertel.pl

Wrócił PRL do Polski... Wszystko postawione na głowie w tym kraju... Obywatele nie mogą wchodzić do Sejmu, a kibice na stadiony... Jeszcze zamknijcie telewizję i internet, a ludzie was na taczkach wywiozą politycy...

odpowiedz
Jacek - 18.05.2018 / 10:59, *..centertel.pl

Do Nicky
I wlasnie dla tego ten twor to Amica Posrań.

odpowiedz
Tutti Frutti - 18.05.2018 / 10:25, *..103.tvksmp.pl

A zaorać ten Poznań i będzie raz na zawsze spokój.

odpowiedz
Dickson Chotowski - 18.05.2018 / 10:14, *..range86-153.btcentralplus.com

Prezydent Donald Trump: 'To jest skandal co sie dzieje w Poznaniu. Dla mnie to wiekszy bol glowy niz Polnocna Korea lub Iran'.

Premier Chin: 'J***c lecha. Legia Mistrz !!'.

odpowiedz
@Nicky - 18.05.2018 / 09:50, *..173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tak, tylko raz, za to konkretnie: żeby nie zaczynać od b-klasy. Świetna wymówka.

odpowiedz
- 18.05.2018 / 09:28, *..centertel.pl

Podać ich do ONZ !

odpowiedz
Dojna Zmiana - 18.05.2018 / 09:13, *..landtech.com.pl

W tym chorym kraju tylko miesięcznice są legalne reszta to zagrożenie . Ku..a gdzie ja żyje

odpowiedz
sek - 18.05.2018 / 08:05, *..play-internet.pl

Wejść na stronę www.Epoznan.pl Dużo informacji o niedzielnym meczu Legia- Lech.

odpowiedz
PRASKI ZAKAZ - 18.05.2018 / 07:48, *..centertel.pl

Będziemy ...

odpowiedz
Nicky - 18.05.2018 / 07:48, *..21

@Jacek

Licenca jest przyznawana co roku od nowa, Lech tylko raz grał na licencji Amici, właśnie po to by nie spłacać długów. Zresztą sam Lech jako osba prawna należy do dwóch spólek cypryjskich.

odpowiedz
Janusz 60 - 18.05.2018 / 06:33, *..static.libet.pl

Do PZPN , Panie Boniek kto do jasnego groma wydaje licencje klubom na organizowanie spotkań , jeżeli jest obawa o bezpieczeństwo na stadionach . Niech Pan się weźmie wreszcie za robotę i pogoni to towarzystwo wzajemnej adoracji /PZPN/.Licencje na grę wydaję się również na podstawie bezpiecznych stadionów .Nie tak dawno był Białystok teraz pyry.

odpowiedz
Jacek - 18.05.2018 / 05:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Kibic
Masz kolego calkowitą rację. Jest tylko Amica Poznan od bodajze 12 lat, ktorej poprzedniczką byla Amica Wronki. Dla ucieczki przed dlugami, rozliczeniem za korupcje i grozbą kar Lech Poznan za zgodą swoich ,, kibicow" przejął licencję na grę od swojej poprzedniczki. Taka jest prawda.

odpowiedz
Lato Lato co ty na to? - 18.05.2018 / 02:08, *..34

Prawdziwa plotka! Zibi zamówił pamiątkowy puchar i po meczu w przypadku zdobycia mistrzostwa przez Legię zejdzie na murawę żeby go wręczyć zawodnikom!

odpowiedz
Legionista80 - 18.05.2018 / 01:30, *..play-internet.pl

Cieszy tylko to, ze rudzielec dostal od swoich funfli cios w plecy....pojedzie do Poznania i bedzie musial firmowac ta szopke bez medali, Pucharu i kibicow gosci....ma za swoje wsza wstretna

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 18.05.2018 / 01:30, *..dynamic.chello.pl

@ Ka - Kolego, ja również wychwyciłem niuans w postaci przyzwolenia włodarzy Legii na odstąpienie od mistrzowskiej celebry w Poznaniu. Powodów takiego zachowania z pewnością może być kilka, w tym m.in. sprokurowanie "zerwania" meczu (nadmiar pirotechniki, zadymienie stadionu, race odpalane w stronę sektora gości lub na murawę boiska); zepsucie - z premedytacją - mistrzowskiej dekoracji piłkarzy stołecznej drużyny i fety naszych kibiców; itp.
Tak całkowicie na marginesie zbliżającej się "gorącej" niedzieli w Poznaniu - wierzę w roztropność i zmysł przewidywania prezesa Mioduskiego.
Serdeczności

odpowiedz
Kibic - 18.05.2018 / 01:26, *..ssp.dialog.net.pl

Nie ma czegoś takiego jak 7ECH, jest AMICA POZNAŃ !!! Pamiętajcie o tym !!!

odpowiedz
Ka - 18.05.2018 / 01:08, *..dynamic.chello.pl

Zauważcie, ze władze Legii po naradzie z ESA i amikorzem zgodziły się by nie świętować ewentualnego mistrza w Poznaniu.
Teraz wojewoda wkracza do akcji.
Czyli poszedł cynk i wszyscy zainteresowani wiedzą, ze frajerzy z amiki planują jakąś dziecinną i niehonorową akcję, jak to mają w zwyczaju ci zakompleksieńcy (jak ostatnio świnia z Gdyni)

odpowiedz
Jerz z Potoku - 18.05.2018 / 00:47, *..dynamic.chello.pl

@ Scypion - Kolego, trafiłeś w punkt! Na jesienie - nieubłaganie dla rządzących - wybory samorządowe. Dlatego aktualnie znaleźli się oni w klasycznym decyzyjnym rozkroku, czyli co ew. zyskać, a co stracić; Warszawę czy Poznań?!

Ps.: skoro organizator nie gwarantuje bezpiecznego przebiegu zawodów, w tym dekoracji potencjalnych tryumfatorów ESA, to obiekt Lecha - na ten mecz - powinien zostać zamknięty (oczywiście nie dla 999 "szczęśliwców"). Na miejscu pana Wojewody tak bym uczynił. Zresztą Lechici sami sobie zgotowali ten los. A jeżeli władze wojewódzkie postanowią "pokozaczyć", to ich jesień polityczna zapowiada się bardzo: szaro, mgliście i deszczowo...
Serdeczności

odpowiedz
Rafał - 18.05.2018 / 00:42, *..dynamic.chello.pl

WYBURZYĆ!

odpowiedz
Wkur...ny - 18.05.2018 / 00:18, *..dynamic.chello.pl

Brawo dla wieśniaków...pierwszy białyszczoch teraz posrań.

odpowiedz
Scypion - 18.05.2018 / 00:13, *..148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wojewoda jest przedstawicielem rządu... jeżeli nas nie wpuści to partia rządząca straci duuuużo głosów w Warszawie. Więc mam nadzieję, że mają zamiar doj...bać łachowi

odpowiedz
Mrok - 17.05.2018 / 23:45, *..dynamic.chello.pl

Wojewoda może zwiększyć wszystko ale nie zmniejszy wstydu i smrodu jaki się będzie ciągnął po tej decyzji Lecha przez wieki za poznańskim klubem

odpowiedz
toomashi - 17.05.2018 / 23:31, *..dynamic.chello.pl

Skoro Białystok i Poznań nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa kibiców przyjezdnych. To znaczy że nie są przygotowani na organizację jakichkolwiek rozgrywek piłkarskich. Więc powinni być brani w przyszłości pod uwagę jako organizatorzy rozgrywek.

odpowiedz
Bubba - 17.05.2018 / 23:02, *..internetdsl.tpnet.pl

Panowie przecież to sami kibole Amicy polecieli do Wojewody zeby zamknal sektor gosci bo nie moga zniesc ze Legia moze u nich swietowac Mistrza. Jutro pewne info nie jedziemy do Poznania. I na nic nasze lamenty.

odpowiedz
Pio - 17.05.2018 / 22:33, *..play-internet.pl

Bojkt Gali ekstraklasy , może taki cios wizerunkowy ostudzilby anteligijne łby w komisji ligi, ekstraklasy a nawet anal+ bo tam jest mega nagonka na Legie

odpowiedz
Tomek Mokotów do @rek - 17.05.2018 / 22:32, *..dynamic.chello.pl

Dobre ale wiesz że skoro Poznań leży nad Wartą to gówna zaleją Szczecin a nie Gdańsk? ;)

A ja mam nadzieję,że klub Legia Warszawa albo oficjalnie zgłosi protest przeciwko graniu na stadionie niespelniajacym wymogów bezpieczeństwa albo uprzejmie podziękuje za zaproszenie na galę ekstraklapy. ..

Coś, co pokaże, że nie są tylko pionkami ale LEGIĄ.

odpowiedz
Gabrie(L) - 17.05.2018 / 22:28, *..dynamic.chello.pl

To całe zamieszanie ma też na celu odciągnąć naszych grajków od rzeczy najważniejszej meczu i zwycięstwa, zamieszać im w głowach....
Legia Mistrz

odpowiedz
Arek - 17.05.2018 / 22:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Grubo oni tam mają na tym zachodzie. A berety poryte, że kosmos. Oni w życiu tam nic nie osiągną, bo żyją bardziej Legią, niż swoim łachem. Kiedyś Leśny chyba powiedział, żeby oni na prawdę zajęli się sobą i na sobie skupili, to dużo więcej mogliby osiągnąć. A tak, wiecznie drudzy, no tym razem nawet trzeci. A napinka tam, jakby w finale lm grali co najmniej. Jednak mnie śmieszy już ta cała akcja z tą ceremonią. My to skupmy się na sobie, a medale to zawsze przyjdzie czas odebrać, np. koło 20:00 pod Zygmuntem. Zdobądźmy cel, a potem bawmy się w swoim gronie, no bo niby gdzie będzie nam lepiej, na jakiejś śmiesznej szopce, zwanej szumnie galą, czy między sobą? Mnie się wydaje, że obowiązku w tym uczestniczyć nie ma i opowiadam się za nawołującymi do bojkotu szopki.

odpowiedz
Anton - 17.05.2018 / 22:09, *..dynamic.chello.pl

Jesteśmy świadkami ŻARTU! Komuś zależy na rozwoju tej ligi? Sądząc po sytuacji z Poznania to raczej nie!

odpowiedz
tr - 17.05.2018 / 21:46, *..dynamic.mm.pl

"Najlepiej" zrobić nowe rozbicie dzielnicowe. Mistrza Polski nie wolno promować w innym mieście bo komuś coś się nie spodoba. Kulturalny człowiek wytrzyma, jak jego największego rywala koronują bo wie, że nie przegrał z byle kim.

odpowiedz
- 17.05.2018 / 21:44, *..centertel.pl

Spokojnie remis będzie i nikt nikogo nie z...bie

odpowiedz
jo - 17.05.2018 / 21:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiecie co jest najlepsze ??? !!!

Prasa, kibice, media, My, kartofle - wszyscy skupili się na tym co się dzieje w Poznaniu. To im nie pomaga, to pranie brudów, te żale, te frustracje, straszenie :)

A co u Nas ??? Cisza... Chłopaki sobie spokojnie ćwiczą, powoli i w świętym spokoju przygotowują się do ostatniego meczu. Tak trzymać :)

odpowiedz
Po(l)ubiony - 17.05.2018 / 21:27, *..dynamic.chello.pl

Moim zdaniem, wojewoda wywiera presję na właścicieli Lecha, stawiając ich przed alternatywą: albo dekoracja, albo zamykam stadion i nici z wpływów z dnia meczowego. Spokojnie, to tylko pyry!

odpowiedz
Arsen - 17.05.2018 / 21:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To k*...a jakaś prowokacja i jeszcze ten śmieszny transparent.

odpowiedz
Jak kuba bogu tak bóg kubie - 17.05.2018 / 21:12, *..centertel.pl

Na miejscu zarządu to jyz bym zaczynał planowac jak sprzedac bilety kibicom jagi i lecha na mecz u nas a następnie ich nie wposcić

odpowiedz
Kto wie - 17.05.2018 / 21:11, *..dynamic.chello.pl

A w trawie piszczy, ze ktoś z miasta próbuje ogarnąć telebim żeby można było wspólnie obejrzeć mecz. Możliwa lokalizacja gdzieś w centrum a la euro?

odpowiedz
Cult - 17.05.2018 / 21:05, *..31

Bialoruska dzuma nienawiści sie rozprzestrzeniła na wielkopolske....

odpowiedz
TMR - 17.05.2018 / 21:04, *..123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Z ostatniej chwili. Wojewoda Wlkp. biega nago dookola CHStary Browar. Ponoc jest odziany tylko w szalik Legii. Transmisja live na kkslech.com w jakosci 4K. Sezon jednak nie jest stracony- komentuje prowadzacy transmisje.

odpowiedz
@Maciek - 17.05.2018 / 21:03, *..centertel.pl

W necie np na meczykach pl

odpowiedz
miron - 17.05.2018 / 21:01, *..play-internet.pl

Z ostatniej chwili jutro ma się odbyć nadzwyczajne zabranie rady bezpieczeństwa ONZ na forum będzie omawiany prawdopodobny kryzys Światowy który może doprowadzić do ogólnoświatowej epidemii jest to spowodowane narastającym napięciem mięśnia odbytu wielu mieszkańców zachodniej Polski epidemia roztasta się w zastraszającym tempie już dotarła do wschodnich rubieży Polski już brakuje w sprzedaży maści na ból dupy oraz stoperanu prowincja zachodniej Polski ma być izolowana zasiekami od reszty kraju następują tylko zrzuty z powietrza maści oraz środków na zatwardzenie sytuacja jest BARDZO poważna jutro ma też wydac oświadczenia Watykan na zaistniałe wydarzenia...Boże miej nas w opiece!!!

odpowiedz
Ktoś - 17.05.2018 / 20:50, *..static.ip.netia.com.pl

Sprzedam jeden bilet na wyjazd więcej info meil amd2@wp.pl

odpowiedz
olek - 17.05.2018 / 20:48, *..dynamic.chello.pl

na bezczela,na bezczela! j...ć Lecha,j...ć Lecha!

odpowiedz
123 - 17.05.2018 / 20:48, *..dynamic.chello.pl

CYRK , Państwo chyli się ku upadkowi w każdej dziedzinie

odpowiedz
Maciek - 17.05.2018 / 20:38, *..nycmny.fios.verizon.net

Siemanko czy podpowie ktoś jak obejrzeć mecz z amicą ze stanów? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym?

odpowiedz
Velvr - 17.05.2018 / 20:24, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jak dla mnie jest ok. Zawsze była kosa między kibicami i fajnie ze jest a nie jakieś modernowe lizanie sie po jajkach. Przynajmniej coś sie dzieje w tej buraczanej lidze

odpowiedz
jasio865 - 17.05.2018 / 19:58, *..play-internet.pl

Wojewoda....? nic nie zrobi bo.....zbliżają się wybory!!!!feta w Warszawie!!!

odpowiedz
Zlb - 17.05.2018 / 19:23, *..129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No to tylko czekać że nie jedziemy! Co się tu kur. ... dzieje? A jak uda się pojechać to będzie wyjazd! !!!

odpowiedz
Raf - 17.05.2018 / 19:20, *..play-internet.pl

A może ,na koniec meczu ?po prostu
Żądam szpalera od poznańskiego cw...!!!!!!!!!

odpowiedz
dabrowski ten - 17.05.2018 / 19:19, *..dzierzoniow.vectranet.pl

patrz ma mail - przyp.. ile dalbym by zapomniec cie panie wojewodo niezrozumiale jest tako dla mnie jako zamykanie sie dla szerokiej rzeszy publicznosci kibicow druzyny przyjazndej jaki miejscowej lokomotytywy z Poznania nie jestem bywalcem bakietow jak i ,,zapewne'' Pan alczkoleiek 7 nie widuje sie zamknietych restauracji wokolo ratusza i przygladajacych sie temu tlumow, podsumowyjac za... to jest pieporzona rewolucja sam nie wiem ile ta wojna potrwa ale zyczylbym sobie tak jak i Panu sukcesu wzw. z zorganizowaniem fety za puchary dla Waszego7 klubu na stdionie jaki bez nas. Proszę uprzejmie o wpuszczenie kiboli Legii na stadion i udanej rozrywki, wiem TO! z Poważaniem 20-sto letni kibic Legii. PS 40 lat mielo jak jeden dzień

odpowiedz
Mundial w Rosji - 17.05.2018 / 19:18, *..centertel.pl

Pyrusy boją się oficjalnie tego powiedzieć że zamkna sektor gości to poszly skarzypyty do wojewody żeby on to zrobił. Ta liga już spada na psy a rudy prezes tylko pieprzy trzy po trzy.

odpowiedz
(L) - 17.05.2018 / 19:12, *..21

No to tak : Lech, ESA, Sz.P Stefański, wojewoda Wielkopolski. Co jeszcze ? Pompujemy balonik. Może jeszcze Pan Prezydent RP? Panowie proszę dajmy radę. I potem niech bedzię: Cała Polska dziś widziała jak ...

odpowiedz
kermit do rob bandit - 17.05.2018 / 19:07, *..centertel.pl

Chciałem zwrócić uwagę, że wojewoda to przedstawiciel rządu. Tak więc to Pisiory szarpią Twoją nogawkę .

odpowiedz
mar - 17.05.2018 / 19:05, *..dynamic.chello.pl

Do rob bandit. Kto mianuje wojewodów.....?

odpowiedz
Arsen - 17.05.2018 / 19:04, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie wieże w to co czytam, noż k...a białoruś

odpowiedz
Mietek - 17.05.2018 / 18:52, *..play-internet.pl

Jak te poznańskie gamonie nie potrafią zorganizować meczu to naprawdę przenieśmy go do Warszawy.

odpowiedz
udzieliłem wywiadu dziennikarzowi w kominiarce - 17.05.2018 / 18:31, *..dynamic.chello.pl

^^^^^^^^^^LUDZIE ŻYJĄ TYM^^^^^^^^^ ;)

odpowiedz
Kosi - 17.05.2018 / 18:30, *..dynamic.chello.pl

Leszno za Wami Legio, po mistrza

odpowiedz
rob bandit - 17.05.2018 / 18:14, *..satfilm.com.pl

dziękujemy platformo...mimo że masz wybite kły to jeszcze szarpiesz nogawkę...FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
S(L) - 17.05.2018 / 18:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jedyną słuszną i logiczną decyzje jaka wyda będzie zwiększenie liczby zabezpieczających ludzi na meczu i oczywiście co za tym idzie ewentualna ceremonia . NAPEWNO nie zamknie trybuny gości ponieważ wszyscy co są za aby ew. ceremonii nie było argumentują tym iż kibice Lecha nie pogniewają i z fochują

odpowiedz
@rek do dino - 17.05.2018 / 18:00, *..dynamic.chello.pl

Na stadionie (L)egii znajdują się dwa telebimy. Umieszczone są w przeciwległych narożnikach: północno-zachodnim i południowo-wschodnim i przytwierdzone na stalowych elementach do konstrukcji dachowej. Wymiary telebimów to 5,4 m wysokości i 9,4 m szerokości. Waga jednego telebimu wynosi 7 ton...:))) Pozdro (L)

odpowiedz
t55 - 17.05.2018 / 17:58, *..centertel.pl

Piszecie o nie wpuszczeniu gości ale to nic nie da bo jak bedziemy wygrywac i tak wiara zrobi zadymę na zlość rutkom prawda? Zapewne zamkną też ich kocioł i tyle a Janex na tt pisze tak"Zabierze zezwolenie na masową w trybie administracyjnym zapewne (z tego co się słyszy), wpuszczą 999 osób. "

odpowiedz
- 17.05.2018 / 17:56, *..centertel.pl

Lalalalala laa Legia CWKS Ciebie po zycia kres będziemy wspierac a CHAMÓW j...ć ....

odpowiedz
Do dino - 17.05.2018 / 17:37, *..centertel.pl

Zapytaj go ile żeber ma pająk albo co w trawie piszczy ...

odpowiedz
word!up - 17.05.2018 / 17:37, *..adsl.inetia.pl

Takie rzeczy tylko w Polsce gdzie na każdym kroku władza łamie Konstytucję.

odpowiedz
bartosz412 - 17.05.2018 / 17:27, *..201

obym sie mylił ale zamkna sektor gości....za dużo się zrobiło szumu .....i sa poprostu wydygani że bedzie kibel na cała Polskę :( aaa wiadomo, że doradców tam jest dużo ... od zarządu lecha .... na policji kończąc :(

odpowiedz
Juras - 17.05.2018 / 17:27, *..play-internet.pl

stan wojenny jeszcze ogloscie,najwyzszy alarm zagrozenia terrorystycznego.Nadciaga apokalipsa!Legia Mistrz 2018!

odpowiedz
Banda Cygana - 17.05.2018 / 17:27, *..icpnet.pl

Tacy kumaci, a gówno wiecie o co chodzi i bzdury gadacie. Dajecie sobą manipulować, bo media coś piszą. Niech piszą, bo taką maja robotę. Specjalnie podgrzewają emocje żeby czytelników mieć. Mecz się odbędzie, a kibice Legii wejdą na stadion.

odpowiedz
dino - 17.05.2018 / 17:26, *..201

@arek
Wiesz może, czy są jakiekolwiek szanse na telebim przy Łazienkowskiej?

odpowiedz
prawda jest taka - 17.05.2018 / 17:24, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

że chamy żyją tym wydarzeniem, bo w koncu w tej dziurze cos się dzieje :P

odpowiedz
@ Do Do LW 1916 - 17.05.2018 / 17:15, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jedź na Wawel i wytłumacz to Marszałkowi, kryptę przewodnik wskaże.

odpowiedz
Grzesiek82q - 17.05.2018 / 17:04, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jak Lech i Jagielonia dostały licencję na przyszły sezon skoro nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa na swoim stadionie?

odpowiedz
Rob - 17.05.2018 / 17:04, *..centertel.pl

Bardziej sie chyba wojewoda czepia tego transparentu co zawisl pod stadionem Lecha jak przegracie to was zaj.......

odpowiedz
Dickson Chotowski - 17.05.2018 / 16:59, *..range86-152.btcentralplus.com

Jeszcze dzisiaj ma byc oficjalny komunikat w sprawie niedzielnego meczu od Prezydenta Trumpa i Premiera Chin.

odpowiedz
TMR - 17.05.2018 / 16:58, *..15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zasciankowosc i chamstwo poznanskiej holoty osiagnelo apogeum. Jakim zakompleksionym burakiem trzeba byc aby doprowadzic do takiej sytuacji.? Przeciez to tylko sporrt a nie podpisanie kapitulacji i przylaczenire Wlkp. do Mazowsza na prawach powiatu. No debile. Zreszta polew jest niezly. Ci kretyni nawet twierdza, ze jak wygraja z Legia to sezonn bedzie uratowany...... .Bez komentarza

odpowiedz
Keski - 17.05.2018 / 16:57, *..centertel.pl

Poprawnie. Chamy utopią się we własnym gównie, które sobie nienawiścią zgotowali.

odpowiedz
Lechzdech - 17.05.2018 / 16:54, *..um.warszawa.pl

Poznańskie Cykory!
Na zachód od Warszawy zaczyna się Cykorlandia!
Kraina Cykorią, a nie Pyrą śmierdząca!
Jazda z Cykoriami! Hej Legio jazda z Cykorami!

odpowiedz
@Do Do LW1916 - 17.05.2018 / 16:53, *..dynamic.chello.pl

To są słowa Marszałka Piłsudskiego.

odpowiedz
:D - 17.05.2018 / 16:52, *..dynamic.chello.pl


http://www.gloswielkopolski.pl/sport/lech-poznan/a/lech-poznan-kibice-groza-pilkarzom-w-okolicach-stadionu-pojawil-sie-transparent-jak-w-niedziele-przejiemy-to-was-zajiemy,13183560/

odpowiedz
Andrzej Strejlau - 17.05.2018 / 16:51, *..93.ipv4.supernova.orange.pl

Na kuchenkorza po prostu nie ma rady. Ani w ta ni w tamta.

odpowiedz
Cheniek - 17.05.2018 / 16:47, *..warszawa.vectranet.pl

Jeśli zamknie sektor gości to będzie drugi Biełystok. Ku.wa Polska to jednak chory kraj, a Wielkopolska to jakiś mega zacofany zaścianek.

odpowiedz
Grzywa - 17.05.2018 / 16:45, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do wojewody pokaż pan jaja i nakaz przyznanie medali piłkarzom Legii a jak nie to zamknij stadion dla Lecha wpuśc tylko legie

odpowiedz
toomashi - 17.05.2018 / 16:39, *..praxis.pl

No za dzisiejszy wyczyn ciemno widzę, kiboli lecha na swoim sektorze. Oficjalnie grozić śmiercią swoim zawodnikom to już patologia i kryminał. Prawdopodobnie zebranie jest tym podyktowane. Ewentualnie lech chce podetrzeć sobie tyłek marszałkiem i bronić decyzji ekstraklasy.

odpowiedz
Ko(L)uniu - 17.05.2018 / 16:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

a kto wybral druzyny lecha i Legii do tego meczu?Nie mozna bylo wybrac innych druzyn?

odpowiedz
Mateusz do @Juri - 17.05.2018 / 16:29, *..cdprojektred.com

Jaki szpaler?? Jeszcze nikt mistrzostwa nie wygrał.

odpowiedz
Do Do LW1916 - 17.05.2018 / 16:28, *..132

A czym różni się Naród od ludzi? Chyba coś pokiełbasiłesś kolego. Naród to ludzie.

odpowiedz
Resse - 17.05.2018 / 16:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tam chyba Hoffek jest wojewodą

odpowiedz
tomiacab - 17.05.2018 / 16:21, *..132

Jadł zamknie stadion fhui to ciekawe czy pędzle mieniący się kibicami Lecha będą z siebie dumni.

odpowiedz
@rek - 17.05.2018 / 16:13, *..dynamic.chello.pl

Wczoraj w zatoce gdańskiej gówno z oczyszczalni ścieków w wyniku awarii zalało wszystkie gdańskie, gdyńskie i sopockie plaże... W Poznaniu od kilku dni wszyscy przed meczem z (L)egią mają sraczkę na całego, włącznie z panem wojewodą... W Białymstoku "ofiarne społeczeństwo" ma biegunkę, bo znowu mogą zostać tylko vice-mistrzem... A zatem od północy do południa aż po wschód Polski jest "śmierdząca atmosfera"... No w sumie taki jeden wielki klocek... A my w niedzielę zrobimy swoje... Mocno (L)egio...:))))))))

Pozdro (L)

odpowiedz
Mac - 17.05.2018 / 16:12, *..ip.mgk.pl

A ja w takiej sytuacji się pytam GDZIE JEST BONIEK I CAŁY TEN KRAM ?????????

odpowiedz
kuba - 17.05.2018 / 16:12, *..dynamic.chello.pl

A więc, zapewne wojewoda załatwi tak, aby kibice Legii nie mogli w niedzielę obejrzeć swojej drużyny w Poznaniu. Niestety przykre to jest i zarazem prawdziwe, to co się odp... w tej naszej ESA. Jednak skoro ani Jagiellonia ani tym bardziej Lech nie są w stanie zagwarantować bezpieczeństwa na swoich stadionach podczas imprezy masowej, to w takim układzie powinny być zamykane dla wszystkich kibiców a nie tylko dla przyjezdnych (Białystok), i na nowy sezon nie powinny otrzymać w ogóle licencji na grę w ESA bo stadiony na, których rają nie spełniają norm bezpieczeństwa, a zarząd jednego i drugiego klubu jest nieudolny aby temu sprostać.

odpowiedz
reksio - 17.05.2018 / 16:04, *..188

"Ze względu na potencjalne niebezpieczeństwo spowodowania przykrości kibicom innych drużyn, w szczególności Amiki Poznań, oraz wywołania u nich frustracji, zawodnicy oraz pracownicy Wielkiej Legii nie wezmą udziału w gali zakończenia sezony Ekstraklapy. Nie chcemy, aby publicznie okazywana radość spowodowała gnicie kartofli w ziemiankach, spadek PKB Polski, czy też nałozenia sankcji przez Komisję Jewropejską. Bez poważania. Bawcie się same."

odpowiedz
jim - 17.05.2018 / 16:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zrobią tak jak Baba Jaga, chyba że Pan wojewoda pójdzie dalej i zabroni też przyjazdu zawodnikom Legii bo patrząc na ta farse i to co sie ostatnio wyprawia ze każdy może wszystko i tego można się spodziewać

odpowiedz
:) - 17.05.2018 / 16:00, *..centertel.pl

Ludzie nie ma żadnych decyzji a Wy już płaczecie jakby już wszystko zamknęli .
Jeden już się o zwroty martwi a większość już płacze że bez kibiców.

odpowiedz
Micha - 17.05.2018 / 15:54, *..static.ip.netia.com.pl

Bareja by tego nie wymyślił. A myślałem, że absurdy rodem z PRL dawno za nami.

odpowiedz
Do LW1916 - 17.05.2018 / 15:53, *..184.ipv4.supernova.orange.pl

Parafrazując klasyka, kraj i naród piekny tylko ludzie k*rwy

odpowiedz
eloi - 17.05.2018 / 15:53, *..18.host.citystrada.pl

Zwołać NATO

odpowiedz
LW1916 - 17.05.2018 / 15:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli już wiadomo że w poznaniu mecz bez kibiców Legii.W jakim my kur.. kraju żyjemy ja się kur.. pytam!!!?

odpowiedz
ludzik - 17.05.2018 / 15:46, *..centertel.pl

Pyry nke zmaja pojecia szacunek

odpowiedz
Juri - 17.05.2018 / 15:36, *..centertel.pl

Wojewoda cykor,zamknie sektor gości.
Żal im dupę ściska,że Legia będzie świętować w grodzie Przemysława.
Szpaler po meczu,w geście szacunku,dla drużyny co zdobyła mistrzostwo.

odpowiedz
eth - 17.05.2018 / 15:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak wojewoda wkracza do akcji to znaczy że ani lechici ani legioniści na stadion nie wejdą.
Cały ten kicz który obserwujemy od 3 dni to najlepsze podsumowanie, kwintesencja tej kijowej ligi :))))

odpowiedz
Miczel - 17.05.2018 / 15:34, *..145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To kolejny mecz bez udziału naszych kibiców

odpowiedz
Ki(L)er - 17.05.2018 / 15:33, *..internetdsl.tpnet.pl

Zamknąć dla gospodarzy i będzie spokój;)

odpowiedz
Witek - 17.05.2018 / 15:32, *..dynamic.chello.pl

Zamknąć w dniu meczu całe województwo wielkopolskie ,na torach i autostradach zainstalować zasieki z drutów kolczastych

odpowiedz