Marko Vesović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović i Phlipps powołani do reprezentacji

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Marko Vesović został powołany do reprezentacji Czarnogóry na mecze towarzyskie z Bośnią i Hercegowiną oraz Słowenią. Z Bośniakami Czarnogórcy zmierzą się 28 maja o godz. 18:00 w Zenicy, a ze Słoweńcami pięć dni później o godz. 20:15 w Podgoricy. Z kolei powołanie do reprezentacji Luksemburga otrzymał Chris Philipps i zagra w towarzyskim meczu z Senegalem, który zaplanowano na 31 maja o 20:00 w Luksemburgu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
b - 18.05.2018 / 15:22, *..16-1.cable.virginm.net

Marko daj 2 asysty w Poznaniu a potem zmykaj na kadre, odpocznij zebys mordeczko mial sile na przyszly sezon.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.