fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Lech Poznań 0-2 Legia Warszawa (mecz przerwany)

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa mistrzem Polski! Mecz z Lechem nie został dokończony, co będzie oznaczało walkower dla stołecznej drużyny! Na boisku mistrzowie Polski prowadzili po golach Domagoja Antolicia i Michała Kucharczyka. Mamy to!

Mecz decydujący o mistrzostwie Polski rozpoczął się spokojnie. Legioniści nie zamierzali jednak grać z kontry i chcieli narzucić przeciwnikom swój styl gry. W 9. minucie ich wysoki pressing przyniósł skutek! Miroslav Radović przejął fatalne podanie od Nikoli Vujadinovicia i popędził na bramkę gospodarzy. "Rado" w kluczowym momencie odegrał do Domagoja Antolicia, który strzałem lewą nogą pokonał Matusa Putnockiego. To był naprawdę fantastyczny start w wykonaniu graczy Deana Klafuricia. "Kolejorz" chciał szybko odpowiedzieć. Niebawem uderzenie Darko Jevticia do boku z dużym trudem sparował Arkadiusz Malarz, a za moment bliski szczęścia był Christian Gytkjaer. Napastnika zdołał jednak uprzedzić jeden z defensorów.

Potem tempo spotkania spadło. Legioniści mieli przecież osiągnięty już swój cel, a lechici nie za bardzo mieli pomysł, jak zaskoczyć mistrzów Polski. Ostatecznie brakowało klarownych sytuacji bramkowych, co jego wobec korzystnego wyniku jakoś szczególnie nas nie martwiło.

W drugiej połowie obydwie drużyny toczyły walkę w środku pola. Po godzinie gry przebudzili się gospodarze. Po godzinie gry dośrodkował Darko Jevtić, a najwyżej w polu karnym Malarza wyskoczyli Vujadinović i Rafał Janicki. Ani jeden z nich nie trafił jednak czysto w piłkę i ostatecznie bramkarz legionistów zaczął grę od bramki. Wkrótce odpowiedział Michał Kucharczyk. Pomocnik gości ruszył z kontrą, którą skończył mocnym strzałem, jednak na posterunku był Putnocky. W 67. minucie swoich podopiecznych uratował Arkadiusz Malarz. Bramkarz Legii wybronił sam na sam sytuację z Gytkjaerem i dzięki niemu wynik nadal pozostał bez zmian. Ta niewykorzystana szansa zemściła się na gospodarzach. Za chwilę "Wojskowi" ruszyli z szybką kontrą - Szymański do Kucharczyka, ten mocny strzał w długi róg i jest 0-2! Brawo!

Dziesięć minut przed końcem mecz został przerwany przez kibiców Lecha, którzy nie mogli pogodzić się z wynikiem na Bułgarskiej. Wyłamali płot i robili wszystko, aby pojedynek nie został zakończony. Niebawem gracze zeszli z boiska i było jasne, że starcie nie zostanie dokończone.

Lech Poznań 0-2 (0-1) Legia Warszawa
0-1 Antolić 9
0-2 Kucharczyk 69

Lech: 30. Matúš Putnocký - 2. Robert Gumny, 26. Rafał Janicki, 13. Nikola Vujadinović, 77. Piotr Tomasik (71, 34. Tymoteusz Klupś) - 10. Darko Jevtić, 7. Maciej Gajos, 6. Łukasz Trałka, 86. Radosław Majewski, 29. Kamil Jóźwiak (61, 17. Maciej Makuszewski) - 32. Christian Gytkjær.

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 20. Marko Vešović, 34. Iñaki Astiz, 44. William Rémy, 55. Artur Jędrzejczyk - 18. Michał Kucharczyk, 6. Chris Philipps, 26. Cafú (60, 22. Kasper Hämäläinen), 7. Domagoj Antolić, 53. Sebastian Szymański - 32. Miroslav Radović (72, 14. Adam Hloušek).

żółte kartki: Jóźwiak, Majewski.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 27 617.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (77)

+dodaj komentarz
Tagi - 26.05.2018 / 19:40, *..dynamic.chello.pl

26.05 znaleziono kluczyki od auta. temat na FC , oto treść :
"Znaleziono na przestanku klasyków.kogo zguba ?"

odpowiedz
Cheniek - 21.05.2018 / 23:07, *..warszawa.vectranet.pl

Brawo Legia, dobry mecz. Dublet po takim szalonym sezonie to cud. Pyry tradycyjnie bez honoru, nie umieją przegrywać, zwłaszcza z Legią :-) Pyrlandia zdobyta, takie mistrzostwo smakuje jeszcze lepiej!

odpowiedz
rob bandit - 21.05.2018 / 16:14, *..satfilm.com.pl

aaarrrggghhh...Mamy ten dublet!!!FORZA LEGIA!!!Gratulacje MP 2018!!!

odpowiedz
łysy - 21.05.2018 / 16:09, *..adsl.inetia.pl

@(L)eon !!!!! Dodaj jeszcze aaa !!!!

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 21.05.2018 / 15:49, *..54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@(L)eon

Wywołany do tablicy odpowiadam: kolejne trofeum w gablocie klubowej cieszy, bo to się liczy w ogólnym, historycznym rozrachunku. I nic poza tym. Jeśli jara Ciebie mistrzostwo zdobyte praktycznie rzutem na taśmę, w ostatniej kolejce, w tak słabej lidze jaką obecnie jest polska - pożal się Boże - Ekstraklasa, to w porządku, masz do tego święte prawo. Ciesz się raduj, świętuj - na zdrówko i szczęść Boże!:-) Nie ukrywam, że z ironią i rozbawieniem patrzyłem i nadal patrzę na sezon, który wczoraj się zakończył i napiszę tyle: jaki poziom piłkarski ligi taki "mistrz" (z pokaźnym bagażem porażek), taki ostatni "mecz" i jasełka po meczu. Tyle w temacie.

odpowiedz
(L)eon - 21.05.2018 / 15:34, *..dynamic.mm.pl

Saska Kępa (L) gdzie jesteś???? Czemu nic nie napiszesz??? Czekamy z niecierpliwością na jakieś "merytoryczne" komentarze

odpowiedz
E.S.K. - 21.05.2018 / 14:04, *..dynamic.chello.pl

@Wolfik - nie zawsze zwrot "prawdziwy kibic" jest określeniem , które należy odbierać pejoratywnie! Bo dla mnie "prawdziwy kibic" oznacza kibica wiernego , nawet trochę fanatycznie oddanego klubowi !To jest taki kibic,który bez względu na wyniki nigdy się od klubu nie odwraca! To taka odwrotność kibica sezonowego,który kibicuje w zależności od miejsca w tabeli !


Mam nadzieję ,że moja definicja "prawdziwego kibica" wyjaśni ci , dlaczego użyłem tego zwrotu !

Natomiast całkowicie zgadzam się,że zwrot "prawdziwy Polak" jest bez sensu - bo nie ma obiektywnej definicji tego określenia,każdy ocenia to po swojemu!!! Mnie również denerwuje użycie tego pojęcia....

odpowiedz
Tomek - 21.05.2018 / 14:03, *..189

Wielokrotnie pisałem że z oceną poczekam do końca sezonu i przyszedł czas aby uderzyć się w pierś i ocenić to co działo się w tym sezonie. Legia zdobyła dublet i jak najbardziej sezon trzeba ocenić pozytywnie. Zwracam honor prezesowi (wielokrotnie pisałem że z nim Legię nie czeka nic dobrego), jak i innych osobom które tutaj pisały i mimo wszystko ciągle wierzyły w sukces. Jaki ten sezon był, każdy widział. Mimo 11 porażek Legia zdobyła Mistrzostwo i za to należą się brawa wszystkim którzy się nie poddali i ciągnęli ten wózek w stronę mistrza, mimo tego że po drodze zdarzały się bolesne upadki. BRAWO BRAWO BRAWO !!! Teraz czas na odpoczynek, oglądanie piłki na trochę innym poziomie i zaczynamy walkę w pucharach. Ze swojej strony dodam, iż może warto zaryzykować i nie zmieniać trenera. Mamy kogoś kto dogaduje się z zawodnikami więc może nie ma sensu tego psuć. Legia nie gra może widowiskowo ale o nie piękne widowiska tutaj chodzi. Legia ma zdobywać punkty i drużyna prowadzona przez trenera Klafuricia właśnie to robiła. Po 31 kolejkach mieliśmy punkt straty do Lecha. W ciągu 6 kolejek odrobiliśmy stratę i zdobyliśmy przewagę 10 punktów nad Lechem. O to właśnie chodzi. Brawo Legia, brawo piłkarze, brawo trener i prezes Mioduski (za to że gdy jego projekt w postaci Jozaka zawiódł, nie bał się zaryzykować i powierzył drużynę trenerowi Klauforiciowi)

odpowiedz
Wolfik - 21.05.2018 / 13:06, *..238

@E.S.K.: Zawsze szanuję zdanie Kolegów Legionistów. Ale są rzeczy które działają na mnie jak płachta na byka. "Prawdziwy kibic", "prawdziwy Polak" to przykłady. Cóż, może wg definicji niektórych owym "prawdziwym kibicem nie jestem". Mimo to, pozdrawiam serdecznie.

odpowiedz
E.S.K. - 21.05.2018 / 12:16, *..dynamic.chello.pl

Zawsze uważałem,że prawdziwy kibic wierzy w tytuł do końca!Choć przyznam , że w tym sezonie trudno było zachowywać optymizm po niektórych meczach !Ale KUCHY KING !!!
Mam nadzieję ,że pan Mioduski właściwie podejmie decyzję i zatrudni BARDZO DOBREGO TRENERA , bo fart obecnego wiecznie trwać nie będzie.Ale trzeba także kupić paru zawodników , najlepiej Polaków ! Michalak , Wieteska - to łatwe ale np. Piątek z Craxy wymaga wysiłku.....Moim zdaniem cudzoziemcy powinni być uzupełnieniem składu a nie jego podstawą !!!!

odpowiedz
DO KO - 21.05.2018 / 11:49, *..236

JĘDZA TRAGEDIA!! T R A G E D I A ! T_R_A_G_E_D_I_A

odpowiedz
@rek do Wolfik - 21.05.2018 / 10:44, *..dynamic.chello.pl

Dziękuję za te miłe słowa pod moim adresem... Wiesz, iż od samego początku wierzyłem w dublet i o tym otwarcie tutaj pisałem... Chociaż setki razy byłem wyśmiewany i hejtowany, to zaufałem DM i popierałem szybkie wietrzenie szatni... A jakość transferów..? Cóż, okazało się, iż większość z nowych graczy: Remy, Antolić, Vesović, Cafu i Philipps pokazała, iż są skrojeni pod (L)egię... A w nowym sezonie będą jeszcze lepsi... Zawiodłem się jedynie na Romeo Jozaku, ale i tutaj DM pokazał, iż będąc dobrym menedżerem należy bardzo szybko podejmować kolejne trudne decyzje (vide: Klafurić jak I trener...)

Wolfiku, osobiście cieszę się, iż po wielu m-cach masz odwagę cywilną napisać na forum o swoich wcześniejszych obawach i braku wiary w temacie zdobycia PP i MP w 2018 roku... Pamiętaj: nadzieja kibica umiera ostatnia... Masz rację, iż wszyscy jesteśmy zwycięzcami... Pozdro (L)

odpowiedz
Wolfik - 21.05.2018 / 10:24, *..dynamic.mm.pl

Po sezonie zasadniczym i pierwszej kolejce gier dodatkowych nie wierzyłem w obronę MP. Dawałem jakieś 3-4% szans. Ale MYLIŁEM SIĘ. I cholernie się z tego cieszę :). Brawo DRUZYNA, Brawo trenerzy. Dziękuję Wam bardzo!!!

Pozdrawiam również wszystkich Kolegów, którzy jak ja mogą być pozytywnie zaskoczeni - Arek, Tomek Mokotów, Krzeszczu, Mietek, Krys007.
Pozdrawiam również naszych naczelnych optymistów czyli @rek, czy Jerz z Potoku. Wszyscy jesteśmy zwycięzcami!

Droga z Poznania na Śląsk jest koszmarna, dopiero dochodzę do siebie. Ale w takich okolicznościach można :).

odpowiedz
KO - 21.05.2018 / 09:11, *..82

ależ ten mecz był brzydki... Jędrzejczyk mam nadzieję że skończył swoją obecność w klubie. Swoim zachowaniem mógł wszystko zaprzepaścić.

odpowiedz
Hu(L)it - 21.05.2018 / 08:42, *..171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wczoraj słyszałem eksplozje...To dupy w Poznaniu???(L)

odpowiedz
łysy - 21.05.2018 / 08:14, *..adsl.inetia.pl

Cała wina Kuchego! Jak by nie strzelił, to by nie było zadymy :) a tak pały oset i aaa wściekłe :(

odpowiedz
(L) łódzkie (L) - 21.05.2018 / 07:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

BRAWO LEGIA!
CIESZĘ SIĘ BARDZO A TYTUŁ ZDOBYTY W POZNANIU SMAKUJE PODWÓJNIE. JESTEM DUMNY ŻE MIMO TYLU NIEPOWODZEŃ I TAK BYLIŚMY NAJ(L)EPSI.
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH Z (L).

odpowiedz
Afro - 21.05.2018 / 07:35, *..static.nsti.pl

Zobaczcie skrót białorusi z pterochemią - powinno być 2:1 dla petro bo VAR z dupy i białorusini bramka po faulu.

odpowiedz
Obi - 21.05.2018 / 07:33, *..dynamic.chello.pl

Ciężki sezon i piłkarsko i kibicowsko. Teraz należy świętować. Legia MISTRZ!!!

P.S. A w Poznaniu nic się nie zmienia. Mentalność dzieciaka.

odpowiedz
cLod - 21.05.2018 / 07:02, *..play-internet.pl

...NIE PODDAŁAŚ SIĘ UKOCHANA MA, NIE PODDAŁAŚ SIĘ LEGIO WARSZAWA... I DUBLET ZDOBYŁAŚ. pozdrowienia z Łodzi. MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
BRAWO DLA KIBICOW ZA TE MEDALE:) - 21.05.2018 / 00:39, *..22.ipv4.supernova.orange.pl

I za ten puchar :)

odpowiedz
syrenka - 20.05.2018 / 23:58, *..centertel.pl

dziś jeszcze w Warszawie...jutro już w Koninie....piękny dzień moja kochana Warszawo!!!!!!!!!!!!! nie wiem, czy z jakiegoś tytułu tak się cieszyłem.........!!! a jutro w szkole moim kochanym uczniom ...uścisnę dłoń...i to wszystko....Warszawa...Warszawa ...Warszawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
bat - 20.05.2018 / 23:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nietrudno było przewidzieć, że tak się skończy w Poznaniu.
Kibice szykowali się na takie zakończenie. Jak już stracili nadzieje, to odpalili. W Jadze ktoś drukował na maksa.
Chyba z ducha puszczy w dzień Ducha Świętego? Próżne ich knowania. Ale może teraz kupić Recę?

odpowiedz
CWKSiak do bks - 20.05.2018 / 23:21, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Dobrej stypy życzę...
Mistrz! Mistrz! Legia mistrz!!!!!!!!

odpowiedz
Radek - 20.05.2018 / 23:10, *..centertel.pl

Malarz dzięki za świetny sezon. Dzięki Tobie mamy mistrza!

odpowiedz
KD - 20.05.2018 / 23:08, *..dynamic.chello.pl

Przecież to było niemal pewne, że jak Legia by wyraźnie prowadziła to kocioł się zrobi w poznańskim kotle i zrobią wszystko aby mecz przerwać. Można było obstawiać czy mecz zostanie przerwany ;)

Szkoda, że feta na starówce za bardzo się nie udaje. Panowie mundurowi za bardzo wyczuleni bo łapanka jest osób co palą race i piją. A ludzi mało, pewnie jutro będzie dużo.

LEGIA MISTRZ!!!

Ps. Panie Mioduski trzeba zostawić trenera i budować drużynę, bo zanim się skończą wakacje to w europejskich pucharach już Legii nie będzie.

odpowiedz
Rafał - 20.05.2018 / 22:38, *..104.ipv4.supernova.orange.pl

Gratulacje Legio !!! Wierzyłem że dzisiaj wygramy ten mecz. Szkoda że tak się skończył. Pseudokibicom nie zależało już czy przegrają 0:2 czy będzie walkower 0:3.

Gratulacje dla piłkarzy, trenerów i działaczy. Więcej komentarzy jutro jak ochłoną emocję. Chociaż jedno jeszcze napiszę zwracając się do działaczy klubu:

Dean powinien być trenerem nadal !!!

Liga: 5-1-0
PP: 2-0-0
Razem: 7-1-0

Te liczby mówią same za siebie.

odpowiedz
LW1916 - 20.05.2018 / 22:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Żałuję tylko jednego że nie mieszkam w STO(L)ICY i nie mogę dziś świętować na Starówce. Ale duma mnie rozpiera w tym mieście w którym mieszkam gdzie większość nas nienawidzi. MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
. - 20.05.2018 / 22:20, *..22.ipv4.supernova.orange.pl

LEGIA !!!!!!!

odpowiedz
Ewelina - 20.05.2018 / 22:01, *..play-internet.pl

Straszne buraki w tych Wronkach. Przegrać z klasą też trzeba potrafić. U nas trofea odbierali Arka czy Zawisza i nie było problemu.

odpowiedz
ooon - 20.05.2018 / 21:57, *..adsl.inetia.pl

co za debil niszczy swój własny stadion

odpowiedz
Adi - 20.05.2018 / 21:32, *..internetia.net.pl

LEGIA MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Franco - 20.05.2018 / 21:32, *..adsl.inetia.pl

Furman. Szacunek.

odpowiedz
do starszy - 20.05.2018 / 21:23, *..dynamic.chello.pl

w sumie nie wiem czemu w obecnych okolicznościach nie odnowić zgód z Lechią i Śląskiem, byłaby niezła ekipa.

odpowiedz
Jarkonet - 20.05.2018 / 21:21, *..83.rev.metrointernet.pl

Trałkaaaaaaaa cooooooooooo .................... Ty wiesz cooooooooooo

odpowiedz
Krisu - 20.05.2018 / 21:18, *..centertel.pl

Pyry dały dupy swoim zachowaniem. LEGIA i tak świętowała mistrzostwo Polski na ich stadionie. Na dodatek dostaną zajbiste kary. Gdzie ty sens i logika. P.S. Zapomniałem że kartofle są bez mózgu.

odpowiedz
jurand - 20.05.2018 / 21:15, *..dynamic.chello.pl

WIELKIE gratulacje dla trenera.
Gratulacje dla drużyny, z którą związany jestem od 60 lat

odpowiedz
ludzik - 20.05.2018 / 21:13, *..centertel.pl

Ale Jedrzejczyk to tragedia. Niech ten czlowiek ma litosc dla kibicow i honor dla siebie i niech odejdzie. Oby Nawalka z niego zrezygnowal. Gdyby zlotek sedziowal to by dostal zolta lub czerwona i odgwizdal karnego

odpowiedz
Grisza1981 - 20.05.2018 / 21:11, *..126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mistrza mamy dzieki Malarzowi i Niezgodzie oraz Kucharczykowi i Pazdanowi ale najbardziej dzieki Arkowi

odpowiedz
MATUS007 - 20.05.2018 / 21:11, *..play-internet.pl

GRATULACJE LEGIA !!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
starszy - 20.05.2018 / 21:07, *..dynamic.chello.pl

Do WKS ŚLĄSK : dzięki i pozdrowienia dla kibiców Śląska z lat 90 -tych.

odpowiedz
ludzik - 20.05.2018 / 21:07, *..centertel.pl

@krzysiek w

Z tym decydujacym golem strzelonym przez kucharczyka to bym nie przesadzal. Alw falt dzisiaj dobrze zagral

odpowiedz
urban - 20.05.2018 / 20:59, *..7-1.cable.virginm.net

Jeden minus - Jedrzejczyk - to tykajaca bomba, albo faule na czerwona, albo jak dzis na karnego, w zupelnie niegroznych sytuacjach. Dobrze, ze ten sezon sie skonczyl.

odpowiedz
jo - 20.05.2018 / 20:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Liczę na konkretną karę dla amiki. Powinni ich ukarać ujemnymi punktami żeby nie zagrali w pucharach !!!

odpowiedz
Kamson1916 - 20.05.2018 / 20:54, *..unknown.vectranet.pl

Bracia, nie ma co teraz analizować, na to będzie czas. Cieszmy się teraz z Mistrzostwa Polski pomimo tylu trudności!!! LEGIA MISTRZ!!! Do zobaczenia na Starówce!!!!!

odpowiedz
Misiek - 20.05.2018 / 20:48, *..33.ipv4.supernova.orange.pl

Ekstraklasa miała racje że w poznaniu stadion jest niebezpieczny czyli wniosek jest jeden zamknąć go.

odpowiedz
Krzysiek.W - 20.05.2018 / 20:48, *..66

I jak zwykle Kuchy strzela najważniejszą bramkę :)

odpowiedz
Kibic - 20.05.2018 / 20:47, *..dynamic.chello.pl

22 10 czarter ma startowac z pyrlandii

odpowiedz
Do maka - 20.05.2018 / 20:44, *..play-internet.pl

Dzieki tobie wpadlem na taki glupi pomysl... Jak lech bedzie wymienial podania na naszym stadionie... To mozna by tak piuureee.... Zamiast Ole :) pozdrawiam... Milej zabawy dzisiejszego wieczoru!!!

odpowiedz
(L) - 20.05.2018 / 20:36, *..232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kuchy King

odpowiedz
Anton - 20.05.2018 / 20:35, *..dynamic.chello.pl

Chciałbym jeszcze na szybko podziękować Jozakowi. Coś tam zrobił dla klubu.

odpowiedz
Robercik L - 20.05.2018 / 20:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

MISTRZ

odpowiedz
Jacek - 20.05.2018 / 20:24, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo druzyna, brawo trenerze, brawo ekipa wyjazdowa.Bardzo mądra i solidna gra Legii. Mowilem po meczu z babajagą, ze niewazny styl, wazny remis i 1 pkt, ktory da nam mistrza. Tak tez sie stało.

odpowiedz
KUBA83 - 20.05.2018 / 20:22, *..dip0.t-ipconnect.de

Gratulacje!! A wygranie na tak zakompleksiony terenie jest jeszcze fajniejsze.
A jeżeli chodzi o Lecha za ten skandal mam nadzieje ze znajda się w 1 lidze, to jest czyste chamstwo... zresztą typowo Poznańskie...

odpowiedz
Bufet (L) - 20.05.2018 / 20:16, *..centertel.pl

I teraz te zakompleksione barany z Poznania będą dumnie chodzić i bredzić, że Legia nie zdobyła u nich na stadionie Mistrza bo cimfrustraci mecz przerwali. Charakterni ...
Brawo Legia, brawo drużyna, brawo Ekipa Wyjazdowa !!!
Legia to MY. Wszyscy.
Kocham Łazienkowską 3 .
Pozdrowienia dla Wdzystkich !!!
Idę się naj...bać ;-)))
Waaaaarszawa, Warszawa, Warszawa, CWKS Legia .....

odpowiedz
Pns - 20.05.2018 / 20:16, *..centertel.pl

Brawo Legia brawo a wszyscy mówili, że sezon stracony a tu dublet Tylko Legia!!!!!!

odpowiedz
hhh - 20.05.2018 / 20:16, *..dynamic.chello.pl

Mistrz !!

odpowiedz
Do WKS SLASK - 20.05.2018 / 20:13, *..play-internet.pl

DZIEKI. POZDRO

odpowiedz
jarekk - 20.05.2018 / 20:12, *..46.rev.metrointernet.pl

Mimo wszystkich porażek i kompromitujących wyczynów gratuluję wszystkim: zawodnikom, trenerowi i p. Miodulskiemu osiągnięcia sukcesu zadowalającego kibiców.
Teraz czas na szczebel wyżej czyli puchary. Emocje były do końca ale mam nadzieję że za rok emocje będą zdrowsze.

odpowiedz
Alek - 20.05.2018 / 20:11, *..play-internet.pl

Czy w przypadku walkowera Antolic będzie miał uznaną strzeloną bramkę?

odpowiedz
mlbets - 20.05.2018 / 20:09, *..138.ipv4.supernova.orange.pl

Wiślacy powinni nie wracać na boisko, bo nie jest zapewnione bezpieczeństwo, a po meczu składać wniosek o walkower.

odpowiedz
dddd - 20.05.2018 / 20:09, *..renesansowa-gw.supermedia.pl

Za coś takiego powinni dostać - 10 punktów. To niedopuszczalne.

odpowiedz
Afro - 20.05.2018 / 20:09, *..dynamic.chello.pl

MISTRZ, MISTRZ, LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Całaprawda - 20.05.2018 / 20:09, *..dynamic.chello.pl

Brawo za mistrza!!! W Białymstoku drukują mecz. Drugiego mistrza nam nie zabiorą!!!

odpowiedz
Wawa - 20.05.2018 / 20:08, *..129

J
E
Z
T
E
M
Szczęśliwy jutro dumny idę do pracy

odpowiedz
Kuka - 20.05.2018 / 20:08, *..246

Walkower dla Nas a amike wykluczyc z pucharow. Pyrlandzkie dz...ki. Zero honoru.

odpowiedz
Anton - 20.05.2018 / 20:08, *..dynamic.chello.pl

MAMY TO!!! Ładnie się bawcie na fecie ;)))

odpowiedz
Chris - 20.05.2018 / 20:08, *..dynamic.chello.pl

BRAWO !!!! TYLKO LEGIA !!!!

ps. Kibice jagi wbiegli na murawę, a mecz się nie zakończył, czyli powinien być walkower dla jagi za przerwanie meczu :)

odpowiedz
Mamy To!!!! - 20.05.2018 / 20:07, *..dynamic.gprs.plus.pl

Flacha i widzimy się za godzinę na starówie.

odpowiedz
KIBIC - 20.05.2018 / 20:07, *..internetia.net.pl

I U NAS BYŁY TAKIE AKCJE NIE RAZ W WYKONANIU NASZYCH KIBICÓW , ALE TRZEBA POWIEDZIEĆ SZCZERZE , ŻE TAKIE ZACHOWANIE TO TOTALNA WIOCHA .

odpowiedz
maka - 20.05.2018 / 20:04, *..supermedia.pl

Kartofelki się zagotowały .. puireeeee :)

odpowiedz
WKS Śląsk - 20.05.2018 / 20:03, *..134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gratulacje z Wrocławia Panowie, zasłużyliście na tego Mistrza.

odpowiedz
Darek - 20.05.2018 / 20:03, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Bardzo sie cieszę.Dziekuje.Jestesmy mistrzami Polski.MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
mons - 20.05.2018 / 20:02, *..dynamic.chello.pl

ZARAZ DECYZJA W TRYBIE PILNYM EKSTRAKLASY O WALKOWERZE !!! MISTRZ POLSKI (L)

WSZYSCY NA STARÓWKĘ
WSZYSCY

odpowiedz
Rafix - 20.05.2018 / 20:01, *..centertel.pl

Powinien być walkower i -1 punkt w tabeli.

odpowiedz
zaba285 - 20.05.2018 / 20:01, *..lukman.pl

mistrzem Polski jest, ukochana ma! :)

zamknąć ten bazar przy bułgarskiej :) amica do 3 ligi :)

odpowiedz
Zenek - 20.05.2018 / 20:16, *..play-internet.pl

Pytanie do znawców przepisów: czy w przypadku gdy będzie walkower to bramki Antolicia i Kuchego będą im anulowane?

odpowiedz