Sebastian Szymański - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Szymański: Byliśmy po prostu najlepsi

Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sebastian Szymański: Ten sezon nie należał do najlepszych w naszym wykonaniu, ale najważniejsze jest to, że na finiszu jesteśmy najlepsi. Nie czuję się liderem drużyny. Razem udało nam się zdobyć trzecie mistrzostwo z rzędu i jesteśmy z tego zadowoleni.

- Ten mecz był dla nas bardzo trudny. Piłka praktycznie cały czas chodziła w górze. Tak, to prawda, że najpierw chciałem podać do Rado, ale zobaczyłem lepiej ustawionego Michała i tam zdecydowałem podać. Oczywiście, że wygrana w Poznaniu cieszy podwójnie. Trochę szkoda, że nie mogliśmy cieszyć się z mistrzostwa już teraz. Arek był bardzo ważną postacią w tym sezonie i jesteśmy mu wdzięczni za to, że nie raz nas uratował.

- Zyskałem dużo pewności siebie, gdyż po prostu grałem dużo więcej niż jesienią. Cieszę się z tego, ze teraz grałem i mam nadzieje, że w kolejnym sezonie będzie tak samo.

- W rundzie finałowej byliśmy po prostu najlepsi. Lech i Jagiellonia walczyli, ale to Legia zdobywała punkty. Fajnie, że po porażce z Zagłębiem zdołaliśmy się podnieść jako drużyna. W meczu z Wisła Płock pokazaliśmy charakter i to był kluczowy moment. Teraz kierunek Warszawa, a później czeka mnie Jurata. Wszystko krok po kroku. Mam prawo myśleć o mistrzostwach. Mam to wszystko z tyłu głowy, ale wszystko na spokojnie. Jeżeli się nie uda, to nic się nie stanie. Jestem jeszcze młody i to dla mnie zaszczyt, że mogę w ogóle pojechać na te zgrupowanie.

- To moje drugie mistrzostwo, ale dopiero teraz trochę się do niego przyczyniłem. Bardzo się cieszę, że zdobyliśmy dublet. Wiadomo, że presja była w każdym spotkaniu. Obok siebie miałem jednak tak doświadczonych kolegów, że nie mogłem się bać. Legia dała mi dużo, zaufała mi i cieszę się, że chociaż trochę się odwdzięczyłem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Rafał N. - 22.05.2018 / 09:07, *..136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gratulacje dla Sebastiana, dobra robota. Wszystko idzie w dobrym kierunku, świetnie się ten chłopak w Legii rozwija i robi bardzo duże postępy. Oby tak dalej. I życzę miejsca w 23 - osobowej kadrze na mistrzostwa. Powodzenia Sebek!

odpowiedz
Wolfik - 21.05.2018 / 10:28, *..dynamic.mm.pl

Gratki Seba. Teraz czas duet który namiesza w lidze: Szymański - Michalak. :)

odpowiedz
Cult⚽️Mistrz⚽️Legia - 21.05.2018 / 00:25, *..16

Antolić!KuchyyyKing!ii Mamy!Mistrz!2018/19!

odpowiedz
Wojtas prowadzący szerszenia do obiektywny - 20.05.2018 / 23:38, *..grojec.vectranet.pl

ujemy... Płaczącym już dziekujemy... wypier.... lala;a;

odpowiedz
FWK - 20.05.2018 / 22:49, *..play-internet.pl

Brawa Szymi czapki z glow!!!

odpowiedz
Hiszpan - 20.05.2018 / 22:44, *..99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zostań jeszcze na rok a potem szturmuj ligi z TOP-5 widzę Cię w PSG

odpowiedz
WARSAW - 20.05.2018 / 22:28, *..centertel.pl

BRAWO SZYMI !!!
B-R-A-W-O !

odpowiedz
Obiektywny - 20.05.2018 / 22:18, *..internetia.net.pl

Trochę z tą mega dominacją Legii to przesada , patrząc jak biliśmy głową w mur . Fajnie jest Mistrzostwo i Puchar Polski , ale niech to włodarzom Legii nie przesłania rzeczywistości , że na nowy Sezon Potrzebne będę MEGA WZMOCNIENIA przed walką o LM . Bo inaczej pożegnamy się z pucharami tak szybko jak w tym sezonie .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.