Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia świętowała na Starówce - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia świętowała na Starówce - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 21 maja 2018 r. godz. 19:21

Feta na Starówce! (FOTO, VIDEO)

Mishka, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa w niedzielę zdobyła 14 w historii mistrzostwo Polski. Jeszcze w Poznaniu legioniści otrzymali symboliczne medale i puchar od kibiców, ale oficjalna dekoracja odbyła się w poniedziałek na Placu Zamkowym. Na Starówce zgromadziło się ok. 10 tysięcy osób. Najpierw kolejno wyczytywani legioniści odbierali medale z rąk prezesa Ekstraklasy, a następnie, już w odkrytym autokarze, wnieść do góry mistrzowski puchar.
Fotoreportaż ze Starówki - 24 zdjęcia Kamila Marciniaka
Fotoreportaż ze Starówki - 167 zdjęcia Mishki i Woytka
Fotoreportaż ze Starówki - 25 zdjęć Hugollka

Miroslav Radović odbierał medal mając na szyi ten, który otrzymał wczoraj od kibiców i wyraźnie pokazał go szefowi ligowej spółki przed założeniem kolejnego :)

Potem przyszedł czas na wspólne śpiewy i kolejne świętowanie z kibicami. Co ciekawe, wraz z kolegami medalu nie odebrał Cafu, który nie przyjechał na Starówkę z drużyną. Odnalazł się nieco później, w tłumie z kibicami, którzy pomogli mu dostać się do mistrzowskiego autokaru. Pomocnik zrobił swoim wejściem show - w autokarze pojawił się bez koszulki, świętował bardzo ekspresyjnie, obficie polewał wszystkich dookoła piwem i odpalił racę.


News jest aktualizowany o kolejne zdjęcia i filmy!



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Mishka i Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (28)

wwwojtecky (L), 21.05.2018 21:05:34 - *.play-internet.pl

Mistrz, Mistrz, Legia Mistrz!!!!

1909, 21.05.2018 21:07:28 - *.promax.media.pl

sto lat!! po co były te nerwy wczesniej

KIBIC LEGII, 21.05.2018 21:21:08 - *.internetia.net.pl

PREZES ZAPOWIADA , ŻE NIE BĘDZIE DUŻYCH ZMIAN KADROWYCH NA NOWY SEZON . A SZCZERZE TO PÓŁ KADRY W LEGII POWINNO SIĘ WYMIENIĆ . BRAK DOBREGO ROZGRYWAJĄCEGO , NAPASTNIKA I SKRZYDŁOWEGO .

svenson, 21.05.2018 21:24:45 - *.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Legia zasługuje na mistrza powinns mieć ponad 20 mistrzostw

Wolfik, 21.05.2018 21:26:00 - *.dynamic.mm.pl

Super sprawa, zazdroszczę wszystkim Kolegom którzy mogli uczestniczyć w tej Imprezie.

Poooo, 21.05.2018 21:30:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Frekwencja żenująca. To sa skutki robienia fety o 17:30 do tego w poniedziałek

@kibic legii, 21.05.2018 21:36:22 - *.centertel.pl

Jedza out! Jako pierwszy

X, 21.05.2018 21:38:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tak nudnej fety nie widziałem nigdy. Ludzi mało, rac mało, śpiewy słabiutkie. Chyba wszystkim się opatrzyło już. Wczoraj lepszy spontan był.

boro, 21.05.2018 21:43:49 - *.adsl.inetia.pl

cieszę się, ale to jest najsłabszy mistrz Polski od kiedy ostatnio zdobył go śląsk wrocław

tata pi0, 21.05.2018 21:50:48 - *.opera-mini.net

@Kibic
Caps trochę zbędny.

Będąc nieopodal na robocie chciałem podjechać ale utknąłem na 30 minit na ul. Moloera a zaparkować nie dało rady nigdzie☹

yogi, 21.05.2018 21:52:27 - *.centertel.pl

Pawciu, 21.05.2018 21:54:08 - *.200.ipv4.supernova.orange.pl

Feta powinna byc na spontanie a nie ustalana na dzien po... zenujaca postawa Ekstraklasy i Lecha :(

Bln, 21.05.2018 21:59:59 - *.dynamic.chello.pl

To nie była feta tylko "zaplanowane" spotkanie, i bardzo dobrze że sporo osób miało na to wywalone.

Darecki, 21.05.2018 22:07:09 - *.a2mobile.pl

Mam takie wrażenie, że za bardzo przyzwyczajamy się do sukcesów, że z roku na rok cieszymy się co raz... mniej ;)

Przykład z tegorocznego Pucharu Polski. Wygrywamy, zdobywamy Puchar a wśród fanów taki sobie entuzjazm "ot co kolejne trofeum" ")

Zlb, 21.05.2018 22:07:57 - *.play-internet.pl

Ten mulat to kto?

Kuba, 21.05.2018 22:16:42 - *.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

10 tysięcy ludzi świętuje w stolicy, a w mediach cisza na ten temat. Legia mistrzem Polski, a internet tylko o burdach i kibolach.

Adam, 21.05.2018 22:18:25 - *.play-internet.pl

A to ślonsk był miszczem ?

syrenka, 21.05.2018 22:28:37 - *.centertel.pl

takie mistrzostwo cieszy ogromnie....było różnie ale są mistrzami....to jest najważniejsze i Lech pokonany...chociaż muszę przyznać że to była chyba najładniejsza oprawa meczowa w tym sezonie...pozdrowienia z konina!!!1

Danie(L), 21.05.2018 22:35:05 - *.play-internet.pl

te teksty o najsłabszym mistrzu... Jakie to ma znaczenie, za 2 miesiące rozpocznie się walka o nowy tytuł, może nowy mistrz będzie silniejszy a może nie. Jeśli to będzie Legia słabsza od obecnej to mi pasuje.
Wyznacznikiem siły i mocy mistrza będzie sprawdzian w pucharach. Jest tytuł, jest dublet, jest prawo gry o LM. Dla mnie bomba.
Na marginesie, sędzia Stefański był wczoraj bezbłędny, obawy przed meczem były niczym nieuzasadnione. Pisałem już, że jak Legia dobrze gra to Stefański nam nie przeszkodzi - na upartego mógł dać 2 żólte i karnego, ale spisał się dobrze. Rośnie nam kolejny porządny i rzetelny sędzia, zaraz po Gilu,który dla mnie jest pewniakiem ;-)

Jerz z Potoku, 21.05.2018 22:38:02 - *.dynamic.chello.pl

@ Wolfik - szanowny Kolego, mnie również niebyło na fecie, z przyczyn ode mnie niezależnych. Jednak świadomość zdobycia przez Legię podwójnej korony zdecydowanie osładza mi tą moją nieobecność. Sądzę, że w podobny sposób reagują również inni kibice.
Serdeczności

Arek, 21.05.2018 23:42:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@kibic Legii, ciekawe jak by zarządzany przez Ciebie klub skończył, gdybyś tak co pół roku rewolucje sobie w nim urządzał. Obstawiając, to wydaje mi się, że gdzieś tak okolice pewnego klubiku mającego na Konwiktorskiej swą siedzibę.

Oko, 21.05.2018 23:47:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl


Mam nadzieję że nigdy więcej nikt nie wpadnie na tak absurdalny i idiotyczny pomysł by robić fete ( pół biedy że pon ) ale o 17:30??? Czemu nie np 21 ?
Żałuję ze nie pojechalem na starówkę wczoraj wieczorem. Tylko spontan!!!!

Saska Kępa (L), 22.05.2018 00:29:23 - *.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Danie(L)

Sędzia Stefański bezbłędny? To obejrzyj sobie 18 minutę, rzut rożny dla Pyrlandczyków i ewidentny faul Jędzy na ich grajku. Jędza po prostu w zapaśniczy sposób uniemożliwił grę produktowi piłkarskopodobnemu z Poznania. Tam był najczystszej wody rzut karny, a Stefański nawet nie raczył na VAR zerknąć. Pozytyw tego jest taki, że tym bardzo dużym błędem Stefański nie wypaczył wyniku meczu, bo Pyry były po proste megasłabiutkie w przekroju całego meczu. A co do Jędzy to on w naszej lidze ma ewidentnie parasol ochronny sędziów, bo to nie pierwszy mecz, gdy uchodzi mu na sucho naprawdę grube przewinienie. Obawiam się, że na Mundialu za kilka tygodni tego parasola ochronnego i przymykania oczu przez sędziów na jego różne numery nie będzie. Oby to się źle dla naszej reprezentacji nie skończyło. Obym nie miał racji w tym przypadku.

Do Oko, 22.05.2018 07:26:05 - *.centertel.pl

Bo o 20 była Gala Ekstraklasy.

rodowity, 22.05.2018 07:34:07 - *.114.atman.pl

Klafurić powinien zostac! lepiej nic juz nie mogl zrobic, dublet i odbudowanie skladu po romeo

Zlb , 22.05.2018 09:09:12 - *.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W nd.było pięknie!

, 22.05.2018 09:24:46 - *.centertel.pl

Policja ukarala pilkarzy mandatami z odpalenie racy.. powiedzcie mi jak tu nie rzucać w policje jak az sie prosi

do Zlb, 26.05.2018 11:11:40 - *.6.ipv4.supernova.orange.pl

i za picie piwa w miejscu publicznym - zakazy stadionowe za te wybryki .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.