Arkadiusz Malarz najlepszym bramkarzem w sezonie 2017/18 - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gala Ekstraklasy: Malarz bramkarzem sezonu

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek wieczorem odbył się ostatni akcent sezonu 2017/2018 - Gala Ekstraklasy. Wśród nominowanych i nagrodzonych znaleźli się mistrzowie Polski - piłkarze Legii Warszawa. Kapituła plebiscytu wybrała najlepszych w poszczególnych kategoriach. Nagrodę otrzymał tylko jeden legionista - najlepszym bramkarzem minionego sezonu został Arkadiusz Malarz. Podczas gali zainaugurowano także Galerię Legend Ekstraklasy. Wśród pięciu pierwszych wyróżnionych znalazł się Lucjan Brychczy.

Nagrody dla najlepszych zawodników sezonu 2017/2018:
Bramkarz sezonu: Arkadiusz Malarz (Legia Warszawa)
Odkrycie sezonu: Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze)
Obrońca sezonu: Michał Helik (Cracovia)
Pomocnik sezonu: Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze)
Napastnik sezonu: Carlos Lopez (Wisła Kraków)
Trener sezonu: Marcin Brosz (Górnik Zabrze)
Piłkarz sezonu: Carlos Lopez (Wisła Kraków)
Turbokozak: Sebastian Mila (Lechia Gdańsk)

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
LW1916 - 22.05.2018 / 18:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mina prezesa Amiki Klimczoka po wypowiedzi prezesa Mioduskiego bezcenna. Trzeba mieć klasę,styl i kulturę panie prezesie klubu z Wronek. I przede wszystkim umieć przegywać z honorem. Wy nie macie niczego z tych rzeczy.

odpowiedz
k. - 22.05.2018 / 12:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem dumny, że byłem zwolennikiem Arka Malarza gdy przychodził do Legii a prawda jest taka, że wielu narzekało. Owszem podpadł mi w paru kwestiach pozasportowych (polityka) ale pomijając to wiedziałem, że to charakterny gość. Udowadnia to na boisku i poza nim. Facet jest kosmitą. Broni naszej bramki, wygrywa nam mistrzostwo, rzucają w niego racami więc je odrzuca ze stoickim spokojem, ustawia Kownackiego, nie boi się mocnych słów i łez, kocha swoją rodzinę, reanimuje wypadkowiczów, udziela się charytatywnie. Normalny gość. Więcej takich ten klub potrzebuje.

Boisko swoje, życie swoje. Po takim roku (śmierć mamy i teściowej w krótkim odstępie czasu) ppdnieść się i zagrać taki sezon to trzeba być twardym gościem...

Nie poddawaj się! YNWA!

Legia potrzebuje takich ludzi.

odpowiedz
MJ Prosta - 22.05.2018 / 11:45, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

BIE(L)ANY Meczy Koza a co powiesz o tym,żeby kibice nie miały polewki.Powinno byc żeby kibic Nie Mieli polewki.Ale to tak na marginesie,bez złosliwosci.Pozdrawiam.

odpowiedz
łysy - 22.05.2018 / 09:57, *..adsl.inetia.pl

Arek musi zostać !!!

odpowiedz
Rafał N. - 22.05.2018 / 09:33, *..136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Serdeczne gratulacje. Arek zasłużył jak mało kto.

odpowiedz
Do Franko - 22.05.2018 / 08:20, *..play-internet.pl

Bo ileś minut trzeba rozegrać żeby dostać medal być zaproszonym, widocznie trochę mu zabrakło

odpowiedz
Mateusz z Gór - 22.05.2018 / 07:48, *..adsl.inetia.pl

Ktoś tu powyżej pisał, że mu się marzy powołanie do Reprezentacji Polski dla Arka Malarza. To się rzecz jasna nie wydarzy, choć pewnie mógłby pełnić w kadrze rolę zbliżoną do tej, którą miał kiedyś Majdan. Na dzień dzisiejszy jednak wciąż jedyną reprezentacją o którą otarł się Arek Malarz pozostaje... reprezentacja Grecji, gdyż swego czasu niewiele zabrakło, aby otrzymał obywatelstwo i powołanie w trybie pilnym.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 22.05.2018 / 07:44, *..adsl.inetia.pl

Wstawić Gumnego za Helika i mamy rzetelny ranking.

odpowiedz
Franko - 22.05.2018 / 07:31, *..dynamic.chello.pl

Ktoś wie dlaczego Mauricio nie był na gali? Spacerowal w tym czasie po galerii Mokotów

odpowiedz
- 22.05.2018 / 01:44, *..artnet.gda.pl

Y6

odpowiedz
Łochu - 22.05.2018 / 01:26, *..play-internet.pl

Ten koleś z harmonią to Witek muzyk z ulicy, nawet ma dobre nuty. Poznali się z Malarzem jadąc w komunikacji miejskiej

odpowiedz
Wyjmij herb z kieszeni! - 21.05.2018 / 23:49, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ja bym się nie podniecal tym co powiedział Mioduski. Nie mogę patrzeć jak nosi herb Legii schowany do połowy w kieszeni marynarki, jakby chciał pokazać że "ma Legię w kieszeni". Niech ktoś go wreszcie naprostuje albo niech wprost przyzna dlaczego nie szanuje naszego herbu!

odpowiedz
syrenka - 21.05.2018 / 23:44, *..centertel.pl

Brawo!!!!! Powodzenia w drodze po czwarte z rzędu Mistrzostwo Polski!!!!!

odpowiedz
Arek - 21.05.2018 / 23:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak dla mnie to nie mogło być inaczej. Rok temu jakieś lumpy uznały go za przereklamowanego, ale teraz doczekał się. Brawo!!! A czy ktoś może wie, co za typ na tej harmośce pogina i śpiewa z nimi?

odpowiedz
Matt1982 - 21.05.2018 / 23:32, *..dynamic.gprs.plus.pl

Brawo Arek! Zasłużyłeś na wyróżnienie. Słowa uznania dla naszego trenera bez którego nie byłoby dubletu. Brawo Legia!

odpowiedz
@rek do kibol - 21.05.2018 / 23:30, *..dynamic.chello.pl

Dostali mandaty od gliniarzy za picie alko w miejscu publicznym: Vuko, Remy, Antolić i Jędza... Vuko i Jędza na kredyt... Remy i Antolić - gotówka... Za race gówno im by zrobili, bo w sumie rac odpalonych pd Zygmuntem było z 500... Prasa kłamie...:))) Pozdro (L)

odpowiedz
ole - 21.05.2018 / 23:19, *..3

Brosz trenerem sezonu?! Dean Klafurić powinien zgarnąć to wyróżnienie, za puchar i majstra.

odpowiedz
wuja - 21.05.2018 / 23:15, *..3

Marzy mi sie zeby Arek Malarz dostał powołanie do reprezentacj Polski i chociaż raz zagrał z Orłem na piersi, chociaż w jakimś meczu towarzyskim. Wydaje mi sie, ze na to zasłużył, byłaby to taka perełka w koronie jego kariery.

odpowiedz
L - 21.05.2018 / 23:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Co powiedział Mioduski na gali? Jest gdzieś ta wypowiedź?

odpowiedz
@ BIE(L)ANY - 21.05.2018 / 23:06, *..centertel.pl

Meczy to koza. Kiedy w końcu na forum naszego ukochanego klubu, admin ( oraz inni odpowiedzialni ) będzie reagował na komentarze osób które nie znają podstaw ortografii i stylistyki języka polskiego. Zadbajmy o jakość, aby "kibice" innych klubów nie miały z tego powodu polewki. Mistrzowski hat-trick do czegoś powinien zobowiązywać.

odpowiedz
kibol - 21.05.2018 / 23:02, *..unknown.vectranet.pl

Nasi piłkarze ukarani mandatami za race na Starówce.
Powiem tyle fuck milicja, fuck p i s

odpowiedz
Vito - 21.05.2018 / 22:54, *..centertel.pl

Turbokozak Mila?? Hehehehe obrońca z drużyny walczącej o utrzymanie? Hehehehe

odpowiedz
FWK - 21.05.2018 / 22:52, *..play-internet.pl

Brawo AREK! ZDROWA!

odpowiedz
Brawo Darek - 21.05.2018 / 22:44, *..centertel.pl

"My bardzo chętnie podejmiemy się dekoracji na naszym stadionie, gdyby którejś z drużyn przyszło świętować tam mistrzostwo Polski" - powiedział Mioduski. …. niech wschodnie i zachodnie landy polski wezmą sobie do serca słowa płynące ze stolicy . WASZEJ STOLICY

odpowiedz
Ra(L)f - 21.05.2018 / 22:22, *..dynamic.chello.pl

Brakuje jeszcze: zadymy sezonu, cheerleaderki sezonu, podawacza piłek sezonu i sezonu na leszcza.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 21.05.2018 / 22:18, *..dynamic.chello.pl

Zasłużył na tą nagrodę! Wygrał wiele meczy swoimi interwencjami! Bez wątpienia nie byłoby mistrza gdyby nie AREK MALARZ !!!
Dziękuję za wszystko i WIELKI SZACUNEK !!!
(L) MISTRZ !!!

odpowiedz
@rek - 21.05.2018 / 22:15, *..dynamic.chello.pl

Brawo Darku za te piękne słowa riposty podczas gali pod adresem PZPN i ESA... Śmierć frajerom... (L)egia zawsze ma swój styl

odpowiedz
tzub - 21.05.2018 / 22:13, *..dynamic.mm.pl

Brawo dla Mioduskiego za wypowiedź na koniec gali :)

odpowiedz
Jacek - 21.05.2018 / 22:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawa dla prezesa Mioduskiego za koncową wypowiedz. Niech kartofle z Posrania uczą sie szacunku dla rywala. Brawa dla Arka za wyroznienie i super sezon. Brawo dla calego zespolu za wystep muzyczny.

odpowiedz
Echhh - 21.05.2018 / 21:59, *..dynamic.chello.pl

Brawo Arek. Zasluzyles jak nikt inny z tej druzyny.

odpowiedz
Redi - 21.05.2018 / 21:52, *..centertel.pl

Brawo chłopaki, dzis nie czas na żale który najsłabszy, który lepszy. Dziś czas na zabawę, gratuluję Wam. A do wiecznie narzekających, że Jędza, Eduardo czy jeszcze ktoś inny... Od rozliczeń są ludzie na odpowiednich stanowiskach :)

odpowiedz