Koszulki od Dobrych Ludzi w cenie 50 zł - fot. Bodziach
REKLAMA

Kibicowskie gadżety od Dobrych Ludzi i UZL do kupienia w weekend

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę w godzinach 17-19 w Źródełku, grupa Dobrzy Ludzie prowadzić będzie sprzedaż gadżetów dla najmłodszych - do kupienia będą m.in. bajkowe poduszki (40 zł), koszulki (50) oraz vlepki (5). Ponadto w sprzedaży pojawi się limitowana liczba koszulek z Tsubasą w rozmiarach dla dorosłych. Tymczasem w niedzielę, w godzinach 17-19 w SportsBarze Ł3, UZaLeżnieni sprzedawać będą najnowsze szaliki "Mistrz Polski" w cenie 40 złotych.
Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na cele kibicowskie. Zysk ze sprzedaży gadżetów Dobrych Ludzi, przeznaczony będzie na dalsze malowanie Centrum Zdrowia Dziecka.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

Gocław - 25.05.2018 13:07:22, *.dynamic.chello.pl

Liverpool z 2 flagami w centrum Warszawy, pub Bulldog.

dino - 25.05.2018 13:09:44, *.201

Ja mam 35 lat i z chęcią bym kupił taki t shirt :)

dariuszka - 25.05.2018 15:29:14, *.adsl.inetia.pl

Jest szansa na sprzedaż wysyłkową koszulek z Tsubasą?

Do Gocław - 25.05.2018 15:49:39, *.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i co z tego, kogo to obchodzi?

Kaktus - 25.05.2018 16:05:09, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To dyskryminacja!!!
Dlaczego nie ma takich koszulek dla dorosłych?
;-)

fajnysebol - 25.05.2018 17:54:53, *.play-internet.pl

Jest jakiś chętny/a na kupno koszulki dla mojej córki i wysłanie? :)))

in - 25.05.2018 18:10:59, *.centertel.pl

@Kaktus, czytaj ze zrozumieniem "...Ponadto w sprzedaży pojawi się limitowana liczba koszulek z Tsubasą w rozmiarach dla dorosłych..."

Hu(L)it - 25.05.2018 19:19:44, *.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pewne osoby obchodzi!Won na k6 z takimi pytaniami! TY(L)KO

do Gocław - 25.05.2018 19:25:45, *.play-internet.pl

To lej ich na co czekasz?

LW1916 - 25.05.2018 20:24:16, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam nadzieję że będą w sprzedaży 2 czerwca podczas dnia dziecka na Ł3

tym - 25.05.2018 23:41:52, *.1.maxnet.net.pl

prosze by ktos zrobil wysylki bo bym kupil dla malej z masha

zawierciok - 26.05.2018 00:37:24, *.quarto.pl

czy jest możliwość wysyłki?

Jasio - 26.05.2018 08:31:16, *.play-internet.pl

Fajne pomysly. Tylko glownym akcentem we wzorach powinna byc Legia, a nie "Dobrzy Ludzie". Podpisanie niedzwiedzia i jedookich stworow jako ludzie jest glupie. 99,9% populacji nie wie co to za grupa DL i widzac taki podpis popuka sie w czoło.

zibi - 26.05.2018 08:46:37, *.dynamic.chello.pl

Sugeruje 2czerwcza bedzie zainteresowanie :)





Zapala - 26.05.2018 12:13:24, *.dynamic.chello.pl

A cena koszulek dla doroslych ??

do LW1916 - 26.05.2018 13:06:39, *.play-internet.pl

Dzień dziecka po dniu dziecka?zajebisty pomysł.

olew - 27.05.2018 03:00:45, *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

do @Jasio

Wstydź się ! To są fenomenalni kibole , Dobrych Ludzi cała Legia zna i uwielbia. Poza tym nie pisz o nas "populacja", proszę ...

Tomasz - 27.05.2018 14:06:30, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Byłem kupiłem - koszulki kapitan Tsubasa istny SZTOS !!!!!!!

... - 30.05.2018 22:25:34, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

zawsze się zastanawiałem...a licencja na wykorzystanie znaków towarowych to jest? :)