Koszulki od Dobrych Ludzi w cenie 50 zł - fot. Bodziach
REKLAMA

Kibicowskie gadżety od Dobrych Ludzi i UZL do kupienia w weekend

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę w godzinach 17-19 w Źródełku, grupa Dobrzy Ludzie prowadzić będzie sprzedaż gadżetów dla najmłodszych - do kupienia będą m.in. bajkowe poduszki (40 zł), koszulki (50) oraz vlepki (5). Ponadto w sprzedaży pojawi się limitowana liczba koszulek z Tsubasą w rozmiarach dla dorosłych. Tymczasem w niedzielę, w godzinach 17-19 w SportsBarze Ł3, UZaLeżnieni sprzedawać będą najnowsze szaliki "Mistrz Polski" w cenie 40 złotych.
Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na cele kibicowskie. Zysk ze sprzedaży gadżetów Dobrych Ludzi, przeznaczony będzie na dalsze malowanie Centrum Zdrowia Dziecka.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
... - 30.05.2018 / 22:25, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

zawsze się zastanawiałem...a licencja na wykorzystanie znaków towarowych to jest? :)

odpowiedz
Tomasz - 27.05.2018 / 14:06, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Byłem kupiłem - koszulki kapitan Tsubasa istny SZTOS !!!!!!!

odpowiedz
olew - 27.05.2018 / 03:00, *..dynamic-ra-12.vectranet.pl

do @Jasio

Wstydź się ! To są fenomenalni kibole , Dobrych Ludzi cała Legia zna i uwielbia. Poza tym nie pisz o nas "populacja", proszę ...

odpowiedz
do LW1916 - 26.05.2018 / 13:06, *..play-internet.pl

Dzień dziecka po dniu dziecka?zajebisty pomysł.

odpowiedz
Zapala - 26.05.2018 / 12:13, *..dynamic.chello.pl

A cena koszulek dla doroslych ??

odpowiedz
zibi - 26.05.2018 / 08:46, *..dynamic.chello.pl

Sugeruje 2czerwcza bedzie zainteresowanie :)





odpowiedz
Jasio - 26.05.2018 / 08:31, *..play-internet.pl

Fajne pomysly. Tylko glownym akcentem we wzorach powinna byc Legia, a nie "Dobrzy Ludzie". Podpisanie niedzwiedzia i jedookich stworow jako ludzie jest glupie. 99,9% populacji nie wie co to za grupa DL i widzac taki podpis popuka sie w czoło.

odpowiedz
zawierciok - 26.05.2018 / 00:37, *..quarto.pl

czy jest możliwość wysyłki?

odpowiedz
tym - 25.05.2018 / 23:41, *..1.maxnet.net.pl

prosze by ktos zrobil wysylki bo bym kupil dla malej z masha

odpowiedz
LW1916 - 25.05.2018 / 20:24, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam nadzieję że będą w sprzedaży 2 czerwca podczas dnia dziecka na Ł3

odpowiedz
do Gocław - 25.05.2018 / 19:25, *..play-internet.pl

To lej ich na co czekasz?

odpowiedz
Hu(L)it - 25.05.2018 / 19:19, *..45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pewne osoby obchodzi!Won na k6 z takimi pytaniami! TY(L)KO

odpowiedz
in - 25.05.2018 / 18:10, *..centertel.pl

@Kaktus, czytaj ze zrozumieniem "...Ponadto w sprzedaży pojawi się limitowana liczba koszulek z Tsubasą w rozmiarach dla dorosłych..."

odpowiedz
fajnysebol - 25.05.2018 / 17:54, *..play-internet.pl

Jest jakiś chętny/a na kupno koszulki dla mojej córki i wysłanie? :)))

odpowiedz
Kaktus - 25.05.2018 / 16:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To dyskryminacja!!!
Dlaczego nie ma takich koszulek dla dorosłych?
;-)

odpowiedz
Do Gocław - 25.05.2018 / 15:49, *..19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i co z tego, kogo to obchodzi?

odpowiedz
dariuszka - 25.05.2018 / 15:29, *..adsl.inetia.pl

Jest szansa na sprzedaż wysyłkową koszulek z Tsubasą?

odpowiedz
dino - 25.05.2018 / 13:09, *..201

Ja mam 35 lat i z chęcią bym kupił taki t shirt :)

odpowiedz
Gocław - 25.05.2018 / 13:07, *..dynamic.chello.pl

Liverpool z 2 flagami w centrum Warszawy, pub Bulldog.

odpowiedz