Zapraszamy na Święto Łazienkowskiej!
REKLAMA

W sobotę Święto Łazienkowskiej!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Już w tę sobotę na stadionie Legii odbędzie się duża otwarta impreza zorganizowana przez klub, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools - Święto Łazienkowskiej. Będzie to wielki piknik rodzinny połączony Dniem Dziecka - na kibiców będzie czekało wiele atrakcji, w tym możliwość zrobienia zdjęcia z trofeami wywalczonymi przez zawodników Legii w tym sezonie! Serdecznie zapraszamy wszystkich na Ł3 w godzinach 8:00 - 18:00.

Punktem kulminacyjnym imprezy będzie uroczyste przekazanie karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. Wydarzenie zaplanowane zostało na godzinę 13:00.

Na płycie głównej stadionu odbędzie się uroczysty trening zawodniczek i zawodników z Legia Soccer Schools. Z kolei Ekstraklasa w ramach treningów Podczas treningów Klasy Ekstra przygotowała piłkarskie gry, zabawy, ćwiczenia sprawnościowe i konkursy. Dzieci będą miały możliwość sprawdzenia siły swojego strzału na bramkę, refleksu oraz przejścia piłkarskiego toru z przeszkodami.

Na sektorze rodzinnym prowadzone będą animacje, które można spotkać na każdym meczu Legii, m.in. malowanie buziek, bramka celnościowa lub wizyta w domu klubowej maskotki - Misia Kazka. Goście będą mogli także wziąć udział w przystępnych warsztatach dot. bezpieczeństwa nad wodą.

Kolejną z atrakcji będzie charytatywna loteria fantowa odbywająca się pod hasłem Fundacji Legii „Gotowi do Pomocy”, która trwać będzie przez cały dzień. Do wygrania będą m.in.: weekend w hotelu Narvil, wyjazd na obóz Legia Soccer Schools dla dziecka i rodzica, płyty Kasi Kowalskiej i Sławka Uniatowskiego, kosze słodyczy od firmy Bakalland, vouchery na mecze Legii oraz vouchery do wykorzystania w FanStore Legia, oficjalnym sklepie klubu. Cały dochód zostanie przeznaczony na projekty społeczne Fundacji Legii.

Ponadto... sekcyjne atrakcje Święta Łazienkowskiej:

- boisko z małymi koszami oraz konkursy rzutów do dużych koszów przygotowany przez Legia Basket Schools
- treningi pokazowe judo dla dzieci przygotowane przez sekcję judo stołecznego klubu
- budka fotograficzna z tłem basenu pływackiego i gadżetami pływackimi Legia Swimming Schools
- treningi siatkarskie na mini siatce organizowane przez sekcję siatkówki
- hokejowy konkurs strzałów, slalom na czas, możliwość ubrania się w kompletny strój hokejowy oraz upominki sekcyjne od Legia Warszawa Hockey Team
- mini pokazy na rolkach i kolorowanki od sekcji łyżwiarskiej
- animacje tenisowe przygotowane przez Legia Tennis Schools
- treningi pokazowe boksu i kickboxingu
- poznawanie rugby, szarże, zabawy z odbijaczem i jajowatą piłką
- możliwość dołączenia do sekcji biegowej klubu Legia Run Club
- dmuchany kort do squasha, gra w squasha i tor przeszkód koordynacyjno-szybkościowy przygotowany przez Akademię Squasha Legii Warszawa
- ergometry dostarczy sekcja wioślarska klubu

fot. Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Phoenix(L)k - 31.05.2018 / 19:43, *..dynamic.chello.pl

@Dickson Chotowski:

Przyznasz, że "wózek z jedzeniem" brzmi mało nowocześnie...

tak - zgrywam się... ktoś poszedł na łatwiznę, a teraz na stworzenie polskiej nazwy może być już za późno... "bo się ludzie przyzwyczaili..."

odpowiedz
Dickson Chotowski - 31.05.2018 / 11:24, *..range109-145.btcentralplus.com

'Food Trucki'.......co to k**** ma byc ?? Nie mamy wlasny jezyk ??

odpowiedz
Calb - 31.05.2018 / 08:52, *..176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Koncert niespodzianka z plakatu to Pablopavo.

odpowiedz
Miś kaxek - 31.05.2018 / 00:32, *..play-internet.pl

Od której godziny będzie ?

odpowiedz
Do redakcji - 30.05.2018 / 23:12, *..dynamic.gprs.plus.pl

Czy będzie jakiś piłkarz?

odpowiedz
eLeLeL - 30.05.2018 / 19:58, *..dynamic.chello.pl

Kto organizuje warsztaty dotyczące bezpieczeństwa nad wodą?

odpowiedz
Pytanie do redakcji - 30.05.2018 / 19:52, *..57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Miś Kazek będzie od 8 dostępny?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.