Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Czwartek, 7 czerwca 2018 r. godz. 12:16

Nowe legijne graffiti: Mistrz Polski (180)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

UZaLeżnieni przygotowali sporych rozmiarów legijne graffiti związane ze zdobyciem kolejnego mistrzostwa Polski przez naszych piłkarzy "Mistrz Polski Legia Warszawa". Nie próżnowali również młodzi legioniści z Woli, którzy wykonali kilka legijnych prac. Ponadto trwa "łańcuszek" w postaci malowania legijnych flag na murach przez kolejne dzielnice, osiedla i FC.

Poniżej przedstawiamy efekty pracy legionistów z Góry Kalwarii oraz Wilanowa.







przeczytaj więcej o: ,


Komentarze: (15)

, 07.06.2018 14:05:59 - *.play-internet.pl

Hautausmaa, 07.06.2018 16:20:23 - *.internetdsl.tpnet.pl

Graffiti super, flagi - katastrofa.

Hu(L)it, 07.06.2018 16:36:15 - *.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

E(L) egancko. Mały apel:nie crossujcie prac innych writerow-troche szacunku. (L)

kleks, 07.06.2018 17:04:06 - *.opera-mini.net

To w miasteczku pacanów są jacyś Legioniśdi? Jeśli tak to szacunek. Lemingom się graffy nie spodobają na ich ładnych apartamentowcach.

e, 07.06.2018 17:43:02 - *.dynamic.chello.pl

flagi to jakieś nieporozumienie

Kowal patolog Raszyn do Hulit, 07.06.2018 19:03:55 - *.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Amba nie jesteś cenionym writerem. Pozdrawiam. Ave UZL

Cult⚽️Legia, 07.06.2018 21:13:55 - *.0

Fajnie I Brawa!Lecz troche kreatywności I sztuki I mamy Mistrzostwo na ścianie!

Afro, 07.06.2018 22:14:08 - *.bydg.pdi.net

Elo mordeczki, jak ktoś chciałby spróbować na legalu zupełnie zrobić dowolną wrzutkę Legijną to oddaję do dyspozycji swoje drzwi do garażu na Starym Bemowie. Od pętli 523 w stronę sklepu Społem, idąc wzdłuż Radiowej, mija się sklep, mija się jeden mały blok i po prawej będą garaże. Drzwi łatwo poznać bo mają z szablonu wrzuconego Hansa Klosa. Można go zamalować, zrobię następnego :) Zapraszam.

mojo jojo, 07.06.2018 22:34:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

lemingi i pacany to misteczko wilanów!i ty co dzis mieszkasz w palacu a srac chodziles za chalupe....

URSL, 07.06.2018 23:16:15 - *.90.ipv4.supernova.orange.pl

Nie no te flagi to jednak zejście na niższy poziom... Błagam was, w większości one wyglądają jakby były robione w drodze do pracy- zero estetyki

spf(L), 07.06.2018 23:45:30 - *.dynamic.chello.pl

do_kleks
Wilanów to nie tylko miasteczko. Stary Wilanów jest z nami cały czas, nowy Wilanów to nie tylko przybysze z innych wiosek z całej Polski. Mieszka tutaj solidna grupa WARSZAWIAKÓW w tym ja.Nie potrzebny komentarz. Tylko Legia

Hhhh, 08.06.2018 00:32:43 - *.centertel.pl

Super. Promujcie wandalizm. Rozumiem ładne graffiti na starych murach ale ja już to zaczynam widzieć na nowo odmalowanych domach

jasio, 08.06.2018 10:46:45 - *.centertel.pl

już zamiast tej ,,flagi" lepsza byłaby tradycyjna L w kółeczku z koroną...

Toy4all, 09.06.2018 00:55:09 - *.centertel.pl

Mloda wola—— bye bye.

xxc, 09.06.2018 01:30:28 - *.centertel.pl

Do Jasio
Nie sikaj mordko

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.