fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jagiellonia ukarana w zawieszeniu

Woytek - Wiadomość archiwalna

Komisja Ligi podjęła decyzję w sprawie niewpuszczenia kibiców Legii na stadion w Białymstoku. Organ Ekstraklasy zdecydował by nałożyć na Jagiellonię karę 30 tys. zł... w zawieszeniu na rok. Z kolei warszawski klub został ukarany za opóźnienie meczu przez piłkarzy, którzy w ten sposób solidaryzowali się z niewpuszczonymi kibicami kwotą 10 tys. zł - bez zawieszenia!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (82)

+dodaj komentarz
Rafał N. - 04.06.2018 / 11:13, *..218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

ŻENADA!!! Jak widać, wszyscy mają w Polsce ogromny kompleks Legii... :-/

odpowiedz
lolek - 03.06.2018 / 01:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

jak urwy smece przyjezdzac tutaj mozecie!!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 01.06.2018 / 23:31, *..133

Ponoć pułkarze babxkajadzi powiadali razem że szkoda że nie było fanów Legii Mistrza Warszawy!

odpowiedz
sbz - 01.06.2018 / 10:28, *..mf.gov.pl

SKANDAL!!!, KPINA!!! BIAŁORUŚ RZĄDZI LIGĄ!!!

odpowiedz
Misiek - 01.06.2018 / 08:40, *..117.ipv4.supernova.orange.pl

Niech legia się odwola i zrobi zakaz dzialacza z ekstraklasy na stadion w ramach bezpieczeństwa

odpowiedz
PrezessBrd - 01.06.2018 / 00:39, *..play-internet.pl

Co to za różnica za rok oglądamy mecz znów na telefonach razem w komplecie jedziemy nie poddawać się bracia

odpowiedz
Dać mu vódki - 01.06.2018 / 00:35, *..23

obserwator, 31.05.2018 11:44 - *.dynamic.chello.pl
Panie Prezesie. Teraz jest pole do popisu dla Pana i prawników. To co wyczynia Komisja Ligi to kpina z Pana, Naszego klubu i Nas kibiców. Zrozumialbym jeszcze, gdyby kary dla obu klubów były bezwzględne, ale My płacimy karę a Jaga ma ją w zawieszeniu? Kpina, kpina, kpina. Czy pozwoli Pan się tak traktować?

odpowiedz
Gregori - 31.05.2018 / 22:26, *..class102.petrotel.pl

Te qrwy na biletach dla nas zarobiły 30 tyś. Było nas ok 1000 a bilet był w cenie 30 zł

odpowiedz
q7 - 31.05.2018 / 22:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Rozgonić to ścierwo . To co wyprawiają to kpina. komisjo ligi przyjdzie na was bat.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 31.05.2018 / 18:13, *..dynamic.chello.pl

Do Pio...

Tak, masz rację, do tego trzeba by mieć jaja.
Ale nawet piłkarzyki nie zająknęli się o tym choć mecz opóźnili.

Ale odpowiedz sobie tak szczerze: spodziewałeś się więcej po Mioduskim?

odpowiedz
Pio - 31.05.2018 / 14:35, *..play-internet.pl

BOJKOT gali Eksstraklasy gdyby Legia zrobiła to by poszło w Polskę i nawet nie wtajemniczeni by chcieli wiedzieć dlaczego a my jak te "mientkie" ..... poszliśmy się tam uśmiechać zaraz po zlewce wobec nas z dekoracją na amice. Fajnie by gala wyglądała bez Mistrza Polski ale do tego trzeba mieć jaja

odpowiedz
Otwock fans - 31.05.2018 / 14:01, *..play-internet.pl

Kpina i zenada.

odpowiedz
Darek - 31.05.2018 / 12:09, *..dip0.t-ipconnect.de

Ciekawe czy Legia jako klub odwola sie od tej absurdalnej decyzji.Wyszlo na to ze to Legia zostala ukarana a baba jaga wyszla z tego bez szwanku.Ta kara to kuriozum.

odpowiedz
obserwator - 31.05.2018 / 11:44, *..dynamic.chello.pl

Panie Prezesie. Teraz jest pole do popisu dla Pana i prawników. To co wyczynia Komisja Ligi to kpina z Pana, Naszego klubu i Nas kibiców. Zrozumialbym jeszcze, gdyby kary dla obu klubów były bezwzględne, ale My płacimy karę a Jaga ma ją w zawieszeniu? Kpina, kpina, kpina. Czy pozwoli Pan się tak traktować?

odpowiedz
60kg mezczyzna 170 wzrostu - 31.05.2018 / 11:38, *..centertel.pl

Komisja Legii XD sam nie wiem czy większym upokorzeniem jest być białostoczczakiem czy poznaniakiem?

odpowiedz
Ale jaja - 31.05.2018 / 11:29, *..skranetcan.pl

Roz...ać ta cała komisje ligi co to ma być
Piłka nożna dla kibiców

odpowiedz
rafa (L) - 31.05.2018 / 11:17, *..151

info@ekstraklasa.org
Mail do ekstraklapy.

odpowiedz
rafa (L) - 31.05.2018 / 11:12, *..151

Qrwy i nic więcej. Proponuje zasypać ich skrzynki mailowe naszymi komentarzami. Jak by tak dostali pare tysięcy maili w sprawie jednego tematu to może zaczęli by w końcu używać tych dodatków co noszą na szyjach

odpowiedz
68 - 31.05.2018 / 10:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@Kibic35 - zrobią to co było u nas z Craxa, wpuszcza tylko osoby z woj. śląskiego / Sosnowca. Proste?

odpowiedz
jasio865 - 31.05.2018 / 09:06, *..play-internet.pl

Znów po raz kolejny kompromitacja!!!!komisjo ligi!!!!proszę by hasło "łączy nas piłka "zostało zdjęte i to natychmast!!!Robicie sobie jaja,dotyczy to nie tylko Legii!!!tendencyjność tzw kary dla Jagi aż nadto wymowna!!!

odpowiedz
banxxx - 31.05.2018 / 09:06, *..play-internet.pl

Żenua.

odpowiedz
L-viz - 31.05.2018 / 08:43, *..play-internet.pl

Podobno juz u bukmacherow mozna obstawiac, czy Legia wejdzie na trybuny zgagi...

odpowiedz
DarkStone - 31.05.2018 / 08:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jak to - kto odda kibicom pieniadze? To nie ma jeszcze pozwu zbiorowego? Jak zaplaca po 1000 zl kary za osobe, za 1000 osob to im paly zmiekna i przestana sie szmatami przejmowac. A sad tego w zawieszeniu nie zasadzi. I na oprawy bedzie. ;)

odpowiedz
(L) - 31.05.2018 / 08:03, *..dynamic.chello.pl

Jak chcemy być poważnei traktowani jako klub, to te qrwy z białegoszczochu mają stać pod naszym stadionem przez kilka kolejnych sezonów. Ja sam deklaruję wpłatę składki na te...30 tysięcy zł w zawieszeniu. Mają qrwy stać i tyle.

odpowiedz
Do oLaf - 31.05.2018 / 07:17, *..nette.pl

Racja, to byłaby największa kara dla nich!!!

odpowiedz
olo - 31.05.2018 / 06:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie widzę innej możliwości jak odwołanie klubu od decyzji komisji ligi w sprawie ukarania Legii za zachowanie zawodników, oraz odwołanie do Komisji Odwoławczej PZPN w sprawie ukarania jagielloni ( decyzja dotyczyła bezpośrednio kibiców Legii ). Wiem, że od dawna taktyką Legii było załatwianie takich spraw w zaciszu gabinetów, ale teraz jest to jawny sposób dyskryminowania klubu i jego kibiców. Dlatego działania powinny być przeprowadzone w sposób zmasowany, aby wiedziano, że nie ma zgody ze strony klubu na takie postępowanie w stosunku do Legii i jego kibiców

odpowiedz
peru123 - 31.05.2018 / 02:19, *..49

ale wg mnie my wpuszczamy, jak chama nauczyć ogłady, brak słów

odpowiedz
peru123 - 31.05.2018 / 02:18, *..49

ale pier...ić czereśniakow , cham to cham , z chama Pana nie zrobisz. I niech zawsze będą drudzy i w europucharach po 1 rundzie out. Gdzie chamom do Europy, bliżej do Białorusi

odpowiedz
peru123 - 31.05.2018 / 01:44, *..49

błazenada, w ten sposób kończymy z prawdziwą sportową rywalizacją a wchodzimy w zaściankowy światek zakompleksionych gierek, wiwat ekstraklasa, PZPN i łączy was piłka

odpowiedz
Misiek - 31.05.2018 / 00:25, *..222.ipv4.supernova.orange.pl

Teraz nie wpuszczać kibiców jagii i co tam trzydzieści tys w zawieszeniu

odpowiedz
(L)istek - 31.05.2018 / 00:15, *..play-internet.pl

Przecież to jest k... jakaś szopka.WFH

odpowiedz
miron - 30.05.2018 / 23:59, *..play-internet.pl

nie wieżę w to co czytam poprostu Parodia zamiast bialorusi to my dostajemy karę bo oni nie dostaną jej nawet za rok bo pier....na komisja dołoży nam karę na wyjazd do nich za jakąś pierdółkę!!!!!jak już to kara dla nich powinna być choć zawieszona na 10 lat to była by realna szansa...kiedyś wejść do nich na sektor.

odpowiedz
Marek84 - 30.05.2018 / 23:47, *..play-internet.pl

To jest po prostu żart.

odpowiedz
Ewelina - 30.05.2018 / 23:41, *..play-internet.pl

Komisja Ligi skompromitowała się.

odpowiedz
Adi - 30.05.2018 / 23:21, *..internetia.net.pl

Skandal. Trzeba powtorzyc bedzie jagiellonia.rar...

odpowiedz
Arek - 30.05.2018 / 23:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To są jaja jakieś. skur...syństwo do kwadratu co się tam odp...ala w tej komisji. A ta cała syczewska, celowo z małej powinna z własnej kieszeni koszty kibicom Legii zwracać. Nikt jej do odpowiedzialności nie pociągnął to babsko będzie sobie robić co chce z kibicami gości.

odpowiedz
WWA - 30.05.2018 / 23:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

Cieszmy się że nam mistrzostwa nie odebrali. Teraz pewnie jeszcze dadzą karę za wręczenie pucharu i medali przez kibiców w Poznaniu. PATOLOGIA PIE.......

odpowiedz
Kobolt - 30.05.2018 / 22:56, *..dynamic.mm.pl

Taka sama kara jak "surowa" dla Lecha. Gdyby nie wojewoda to komisja Gargamela jeszcze wypłaciła by mu odszkodowanie za to, że Legia wniosła oprawe po meczu...
Nie jestem za tym, aby kluby karać za pare rac czy kilka przyśpiewek. Natomiast pewne zasady muszą być przestrzegane jak:
- wpuszczanie kibiców gości ( z flagami, szalikami i tatuażami na dupie), czy odbieranie trofeum na wyjazdach. ( nawet już nie ma co dyskutować w tej kwestii).

Zasada powinna być prosta, nie wpuszcza się gości na trybuny nastepny mecz albo 2 bez kibiców gospodarzy, szybko by głupie pomysły sie skonczyły. Niestety Gargamel ustawił patologię, że za zamieszki u siebie dostaje się kare wyjazdową !

odpowiedz
GS. - 30.05.2018 / 22:54, *..3

Dajcie email do tej szanownej komsji ligi albo jakis kontakt, ja juz im powiem co o nich mysle.
Skandliczna decyzja, ch...a nie ma na tych dziadów z komisji ligi, sami sie kompromitują, wstydu nie maja chamy!!!

odpowiedz
EBR - 30.05.2018 / 22:49, *..dynamic.gprs.plus.pl

Za tym wszystkim stoi niejaki Animucki. Dziad który nie zgodził się na świętowanie Legii w posnaniu.

odpowiedz
in - 30.05.2018 / 22:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak ta k..wa wejdzie na Ł3 zamiast stać pod stadionem to kit Wam w oko działacze.

odpowiedz
Adam Vvan - 30.05.2018 / 21:53, *..static.chello.pl

HAHAHAHAHHAHAHAAGAHAHAHAHHAHAHAHAHAJHAHAHAHAHAHAHAHAJAHAHAHAHAJ

odpowiedz
PiotrMokotów - 30.05.2018 / 21:43, *..dynamic-ra-11.vectranet.pl

Ja może się nie znam ale jak dla mnie czyli normalnie myślącego człowieka to jest jawne okradanie klubu i kibiców Legii.Ludzią zasiadającym w komisji ligi z całego serca życze na dalszej drodze życia wszelkich możliwych plag egipskich.

odpowiedz
(L)egia - 30.05.2018 / 21:23, *..dynamic.dsl.as9105.com

Skandal!!!

odpowiedz
Hazardzista - 30.05.2018 / 21:15, *..dynamic.chello.pl

Kto chce się założyć, że w przyszłym roku dostaniemy zakaz wyjazdowy akurat na Jagę? ....

odpowiedz
Sankcje na dziadodzialaczy - 30.05.2018 / 20:56, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie wyobrażam sobie żeby działacze Jagiellonii byli wpuszczeni na trybunę VIP. Zwykli kibice niech wchodzą ale dla działaczy wilczy bilet. Nie ma innej opcji.

odpowiedz
- 30.05.2018 / 20:45, *..237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Smiech na sali

odpowiedz
pablo - 30.05.2018 / 20:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zbigniew Mrowiec. Zapamiętajmy to nazwisko. Pan (pożal się Boże) przewodniczący Komisji Ligi. Człowiek zoologicznie nienawidzący kibiców (w szczególności kibiców Legii). Z takimi ludźmi nigdy nie będzie normalnie w naszej piłce.

odpowiedz
Cult⚽️Mistrz Ucieka!Reszcie extraklapy! - 30.05.2018 / 20:40, *..49

Babska łachy i inni co nas nienawidzà!Sami sobie strzelili w kolano!

odpowiedz
Kibic35 - 30.05.2018 / 20:39, *..adsl.inetia.pl

Witam Bracia zobaczymy co zrobią jak będą grać z Zagłębiem. S to będzie ciekawą sytuacją bardzo chętnie zapraszamy was do nas na mecz i z nami na wyjazd Zagłębie i Legia zawsze razem

odpowiedz
3er - 30.05.2018 / 20:34, *..static.chello.pl

Czyli nigdy nas tam nie wpuszczą. Oficjalnie dostali teraz przyzwolenie organizatora rozgrywek na takie praktyki. Circus.

odpowiedz
lucho_83 - 30.05.2018 / 20:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kabaret...to tylko u Nas jest możliwe

odpowiedz
*Ponti - 30.05.2018 / 20:15, *..adsl.inetia.pl

Na bank mają tańsze fajki od białorusi

odpowiedz
yyy - 30.05.2018 / 20:14, *..dynamic.chello.pl

A we Wronkach i w białorustoku i tak będą dalej wmawiać wszystkim że to Komisja Legii :DDDD No qrva rzeczywiście... Zwykle jestem za wpuszczaniem kibiców, no chyba że polonii i coraz bardziej dochodzę do wniosku że także... zgagi. Może to chociaż coś ich nauczy, choć szczerze mówiąc wątpię... Z resztą ich kibice są jak kibice polonii, to takie samo mentalne dno i DOKŁADNIE tak samo są zakompleksieni, różnią się tylko barwami i miejscowością.

odpowiedz
mietek - 30.05.2018 / 19:54, *..internetia.net.pl

Ja bym tylko chciał, żeby teraz przed kamery wyszedł "ostatni sprawiedliwy", znany również jako Mr. Whiskey - czyli Probierz i powiedział po raz kolejny "Komisja Legii".

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.05.2018 / 19:52, *..adsl.inetia.pl

Piłka nożna dla kibi... znaczy się dla telewizji. Skandowała hucznie Komisja Ligi.

odpowiedz
Stary - 30.05.2018 / 19:48, *..centertel.pl

Qwa zakaz wstępu dla Białorusinów z Jagi przez 10 lat.

odpowiedz
Rytm - 30.05.2018 / 19:38, *..dynamic.chello.pl

Hahahaha a ponoć to Komisja (L)egii hahahHhahaha

Widać komu sprzyja ta komisja i to nie pierwszy raz.

odpowiedz
oLaf - 30.05.2018 / 19:31, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

wiecie jak Legia powinna zareagować?

Wygrywając z dużą przewagą kolejny sezon po prostu .... nie przyjechać na mecz do Białegostoku. Byłby walkower ale przy przewadze np. +10 pkt to nie ma znaczenia a Jaga na biletach swoich kibiców by nie zarobiła 400 000zł ! : )

odpowiedz
oLaf - 30.05.2018 / 19:27, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

cholerny skandal!!!

powinniśmy tych pajaców nie wpuszczać 2 lata tak jak oni nas!!!

Jaga powinna dostać karę nie 30 lecz 300 000zł + zwrot kosztów podróży kibiców Legii to by się chamy nauczyli!!!

odpowiedz
Pawe - 30.05.2018 / 19:25, *..199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

ZŁODZIEJE!!!!!!!!!

odpowiedz
j..ac pzpn - 30.05.2018 / 19:15, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

HAHA przeciez to smiech na sali

odpowiedz
rob - 30.05.2018 / 19:13, *..opera-mini.net

I to jest k... skandal

odpowiedz
SlawoL - 30.05.2018 / 19:09, *..play-internet.pl

No jaja jakieś.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 30.05.2018 / 19:07, *..dynamic.chello.pl

Chyba w Komisji Ligi ESA zasiadają sami "przyjaciele" naszego klubu. Skoro ta spółka jest zdominowana decyzyjnie przez poznańskich działaczy, to w zasadzie nie ma się co dziwić takiemu werdyktowi. Absurdalnie ambitni działacze z Wielkopolski (i nie tylko) musieli się w jakiś sposób odreagować po karcącej fali tsunami jaka zalała Lecha po ostatnim meczu ESA. Pora najwyższa, aby ten chory "układ sił" panujący w dziwotworze krajowych struktur futbolowym skutecznie zmienić przywracając zdroworozsądkowe parytety! To, co się tam obecnie dzieje nie wróży dobrze teraźniejszości i przyszłości piłki klubowej. Maluczcy, mocno zakompleksieni działacze próbują "rządzić" tymi największymi, w tym naszą Legią. W stosownym terminie wyborczym - czas na zmiany i pogonienie tego tałatajstwa!

odpowiedz
Sebulwa - 30.05.2018 / 19:06, *..dynamic.gprs.plus.pl

Haha ha to jest ku.... Zart

odpowiedz
sylwiusz11 - 30.05.2018 / 19:05, *..wroclaw.dialog.net.pl

to jest chore i patologiczne ...cała ta komisja extraklapy i cała extraklapa, która nie panuje nad klubami

kluby decyduja czy wpuszcza przyjezdnych czy nie
kluby decyduja gdzie i kogo bedziemy dekorowac medalami

ku.a najlepiej jakby generalnie dla wszystkich był zakaz wyjazdowy --dożywotnio dla wszystkich klubów

Legii boja sie wszedzie ale na Legie przychodzi najwiecej ludzi w najmniejszej wsi wszyscy ida na mecz bo LEGIA przyjechała..

odpowiedz
CWKSiak - 30.05.2018 / 19:05, *..50

Nóż k... już bardziej stronniczo się nie da?
Jagiellonia ustala własne zasady, Legia płaci!
Legia Warszawa!

odpowiedz
FWK - 30.05.2018 / 19:04, *..play-internet.pl

J..ac te cala komisje ligi!

odpowiedz
Daw1D - 30.05.2018 / 19:04, *..dynamic.chello.pl

No to już szczyt szczytów! To już nawet ta pożal się Boże komisja ligi jest zakompleksiona Legią. Oni w zawiasach za skandal organizacyjny a nam za solidarność piłkarzy z kibicami i do tego bez zawiasów.
Ale nie bujcie się - zwracam się do tych wszystkich rusków, kartofle, pseudokomisji etc - Legia za rok nadal będzie mistrzem i wasz koszmar będzie trwał bez końca!

odpowiedz
rafaelvan - 30.05.2018 / 19:03, *..centertel.pl

Idiotyzm polskiej piłki naszym zakazują wejścia na trybuny a jak piłkarze chcąc wspierać kibiców opoznili mecz to nas ukarano a baba dostała zawias przekręt polskiej piłki żeby karać tylko bogatych ale legia najmniej dostaje od miasta i musi sama sobie radzić nikt nie chce pomóc nawet miasto wstyd i hańba!

odpowiedz
kris 74 - 30.05.2018 / 18:58, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jaka bzdura.Kto odda kibicom Kase za wyjazd którą stracili przez tą piz....e.30 koła to dla nich pryszczza każdym razem tak będą robić.

odpowiedz
DawidL - 30.05.2018 / 18:57, *..dynamic.mm.pl

Żart chyba qrwa jakiś !!!

odpowiedz
ursynow - 30.05.2018 / 18:57, *..centertel.pl

Za rok znowu jak grzeczne panienki na parkingu?

A może by tak pociąć szmaty Jagi na małe kawałeczki, wnieść i zrobić im sajgon?

odpowiedz
Atecki - 30.05.2018 / 18:55, *..dab.02.net

Kur..two!!!

odpowiedz
Jaaa - 30.05.2018 / 18:55, *..play-internet.pl

No ale zamiast olać galę ekstraklapy i zorganizować później wręczenie medali żeby więcej kibiców mogło przyjść to nie bo i po co śmiech na sali ciekawe jak kudlaty na to zareaguje pewnie kolejnym słodkim piardem albo ciszą

odpowiedz
jim - 30.05.2018 / 18:52, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli ukarali Legie nie Jagiellonie

odpowiedz
Arecki - 30.05.2018 / 18:52, *..dab.02.net

Ku..stwo!!!!

odpowiedz
Bear - 30.05.2018 / 18:52, *..65.ipv4.supernova.orange.pl

Żenada.
Skorumpowana ekstraklasa.

odpowiedz
eth - 30.05.2018 / 18:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Powinno być -6 pkt w nowym sezonie bez zawieszenia dla Jagiellonii. W Ekstraklasie są "lepsi i lepsiejsi", lub raczej bardziej lubiani i mniej lubiani.

odpowiedz
:-) - 30.05.2018 / 18:51, *..dynamic.gprs.plus.pl

Żenada - komisja ligi patalachy i kretacze

odpowiedz
Lukasz - 30.05.2018 / 18:47, *..dip0.t-ipconnect.de

Ja pier.ole to jest kpina

odpowiedz