REKLAMA

Kibice Legii przekazali dzieciom 110 tys. ciastek z okazji Dnia Dziecka

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Z okazji Dnia Dziecka kibice Legii Warszawa przekazali dzieciakom 110 tysięcy ciastek Nordic, dystrybuowanych w Polsce przez firmę Raisio. To właśnie tej instytucji - za legijnym pośrednictwem - wiele dzieciaków zawdzięcza słodki 1 czerwca. Aż 53 tysiące ciastek zostało przez legionistów dostarczonych na Wileńszczyznę, kolejnych 6,5 tys. trafiło do Centrum Zdrowia Dziecka.

Pozostałych przeszło 50 tysięcy ciastek, za pośrednictwem legijnych grup kibicowskich, dzielnic i fan klubów, trafiło do Domów Dziecka oraz Domów Samotnej Matki na terenie całego kraju (m.in. do Zambrowa, Brodnicy, Chełmży, Giżycka, Garwolina, Grójca, Łukowa, Warki oraz Szczecinka). Ciastka Nordic trafiły także do wszystkich przedziałów obu kibicowskich pociągów specjalnych, podróżujących 20 maja do Poznania.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Do Xyz - 05.06.2018 / 10:22, *..static.chello.pl

Cała Legia Ciebie przeprasza za to.

odpowiedz
Xyz - 03.06.2018 / 19:41, *..static.ip.netia.com.pl

W moim przedziale nie bylo ciastek...

odpowiedz
Do Brasu - 03.06.2018 / 18:57, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jak sobie to wyobrażasz? Oklejanie każdego ciastka vlepkami? Czy nawet kartonika? 110.000 vlepek albo nawet ponad 3.600 vlepek. Koszt spory, czas, a efekt tylko na chwilę bo zaraz ciastka będą wyciągnięte z kartonika albo opakowania. Zamiast wydawać na vlepki wolimy pomoc komuś.
Człowieku logistyka związana z transportem i dystrybucją tego towaru to dużo pracy i czasu. My mamy co robić nie nudzi nam się w życiu.

odpowiedz
Bućko - 03.06.2018 / 16:03, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Ciastka baaardzo dobre! :D

odpowiedz
Brasu - 03.06.2018 / 12:22, *..66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Fajna akcja. Marketingowo byloby jeszcze lepiej gdyby opakowania byly wzbogacone o legijne symbole. Nie ma jednak co sie czepiać. :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.