REKLAMA

Pięciobój: Ławrynowicz wicemistrzem Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Daniel Ławrynowicz został wicemistrzem Polski seniorów w pięcioboju nowoczesnym. Podczas mistrzostw kraju w Drzonkowie lepszy od legionisty był tylko Sebastian Stasiak. Legionista wygrał 21 walk szermierczych, przeciętnie spisał się w jeździectwie, ale miał najlepszy wynik (10:46.22) w kombinacji, czyli biegu ze strzelaniem. Ławrynowicz zdobył 1459 punktów, o 13 pkt. mniej od zwycięzcy.

Legioniści mistrzostwa Polski zakończyli z trzema medalami. Oprócz brązowego krążka w kat. U-21 Dominiki Karolak, nasza legijna sztafeta mix w składzie Karolak - Ławrynowicz, również zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.