Marek Kania, Mateusz Kania oraz Mateusz Bartłoszewski
REKLAMA

Legioniści z trzema medalami torowych mistrzostw Polski na rolkach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Dusznikach-Zdroju zakończyły się torowe mistrzostwa Polski seniorów w jeździe szybkiej na rolkach, w których startowali zawodnicy sekcji łyżwiarskiej Legii Warszawa. Legioniści nie dali szans rywalom i zajęli wszystkie miejsca na podium. Złoty medal mistrzostw Polski wywalczył Marek Kania, srebrny - Mateusz Kania, a brązowy Mateusz Bartłoszewski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
BIE(L)ANY - 04.06.2018 / 10:42, *..dynamic.chello.pl

Gratulacje !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.