REKLAMA

Kolarstwo: Dobry występ Piekielnego podczas Majka Days

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Krynicy Zdroju zakończyły się dwudniowe zawody kolarskie "Majka Days", w których bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik grupy kolarskiej Legia 1928-Inter Cars, Norbert Piekielny. Legionista pierwszego dnia zajął drugie miejsce w kat. do 30 lat. Na etapie 75 kilometrowym, sklasyfikowany został na miejscu ósmym.
Podczas sobotniej jazdy indywidualnej na czas, kolarz Legii zajął miejsce 4.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
oj tam - 05.06.2018 / 20:31, *..13

tylko szkoda, że strój zawodnika Legii ma odwrotnie ułożone barwy

odpowiedz
kicaj83 - 05.06.2018 / 19:36, *..play-internet.pl

Chłopak z Południowej Wielkopolski #mocnolegia w(L)kp sQuad

odpowiedz
tomiacab - 05.06.2018 / 07:52, *..245

e(L)egancko

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.