REKLAMA

17 czerwca nabory do LSS 2009-12

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W niedzielę 17 czerwca przy Łazienkowskiej 3 odbędą się nabory do Szkół Piłkarskich Legii dla chłopców z roczników 2009-2012 oraz dziewczynek urodzonych w latach 2003-2012. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Miesięczny koszt zajęć (min. 2 treningi w tygodniu po 75 min.) wynosi 220 zł, wpisowe 390 zł. Testy są bezpłatne - należy zarejestrować się jako "opiekun" na stronie.

Następnie w formularzu należy wybrać zajęcia w lokalizacji Szkoły Piłkarskie -> Nabór do Legia Soccer Schools oraz podać dane kandydata do gry w Legii.

Zajęcia szkół piłkarskich Legii prowadzone są w następujących lokalizacjach:
- Warszawa - Centrum (ul. Łazienkowska 3)
- Warszawa - Praga (ul. Zbaraska 3)
- Warszawa - Bemowo (ul. Andriollego 1)
- Warszawa - Targówek (ul. Annopol 24b)
- Brwinów (ul. Piłsudskiego 11, ul. Żwirowa 16)
- Grójec (ul. Laskowa 17)
- Płońsk (ZS nr2 na Rutkach)


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.