Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 8 czerwca 2018 r. godz. 11:21

17 czerwca nabory do LSS 2009-12

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W niedzielę 17 czerwca przy Łazienkowskiej 3 odbędą się nabory do Szkół Piłkarskich Legii dla chłopców z roczników 2009-2012 oraz dziewczynek urodzonych w latach 2003-2012. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Miesięczny koszt zajęć (min. 2 treningi w tygodniu po 75 min.) wynosi 220 zł, wpisowe 390 zł. Testy są bezpłatne - należy zarejestrować się jako "opiekun" na stronie.

Następnie w formularzu należy wybrać zajęcia w lokalizacji Szkoły Piłkarskie -> Nabór do Legia Soccer Schools oraz podać dane kandydata do gry w Legii.

Zajęcia szkół piłkarskich Legii prowadzone są w następujących lokalizacjach:
- Warszawa - Centrum (ul. Łazienkowska 3)
- Warszawa - Praga (ul. Zbaraska 3)
- Warszawa - Bemowo (ul. Andriollego 1)
- Warszawa - Targówek (ul. Annopol 24b)
- Brwinów (ul. Piłsudskiego 11, ul. Żwirowa 16)
- Grójec (ul. Laskowa 17)
- Płońsk (ZS nr2 na Rutkach)



przeczytaj więcej o: , , , , ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!