REKLAMA

Koszulka Mistrzów Polski - wsparcie dla chorego Kacpra

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii z Huty Czechy przygotowali kibicowski gadżet-cegiełkę w postaci "Koszulki Mistrzów Polski", przedstawiającej wszystkie trykoty, w których piłkarze Legii zdobywali mistrzostwo Polski (od 1955 do 2018 roku). Koszulki w cenie 55 złotych można zamawiać na Forum Kibiców.

Zapisy prowadzone będą do 22 czerwca, rozmiary od S do XXXL. Cały zysk ze sprzedaży koszulek, przeznaczony zostanie na pomoc dla chorego Kacpra Dany.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Do buLi - 07.06.2018 / 21:57, *..centertel.pl

Wez spadaj gosciu na Konwiktorską bo nawet nie masz prawa nosic tej koszulki z takim podejsciem !

odpowiedz
dobuli - 07.06.2018 / 08:18, *..246

ty jakiś pierol.....ty jesteś? nie chcesz to nie kupuj i nie wylewaj swoich żali na necie .... CLZR

odpowiedz
Do do buLi - 07.06.2018 / 07:50, *..internetdsl.tpnet.pl

Nie chodzi o trolowanie. Gdyby był inny wzór niż ta z przed roku to więcej osób kupiło a tak to ci co już mają zastanowić się czy chcą mieć prawie identyczna po raz drugi

odpowiedz
do buLi, - 06.06.2018 / 21:45, *..199

To nie kupuj. I nie troluj, bo nie miałeś chyba na swojej mistrzostwa za rok 2018?

odpowiedz
Ro - 06.06.2018 / 21:10, *..dynamic.telkab.pl

Do buli, ogarnij się tu chodzi o cel / KACPER

odpowiedz
do buLi - 06.06.2018 / 20:10, *..250

buLi chyba nie skumałeś, że jest to kontynuacja koszulki jaką kibice z Huty Czechy wydali 1,5 roku temu...

odpowiedz
oLaf - 06.06.2018 / 19:38, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

bardzo fajny wzór!!!

odpowiedz
Wojtas - 06.06.2018 / 19:23, *..233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Super koszulka super cel.. !

odpowiedz
buLi - 06.06.2018 / 17:13, *..adsl.inetia.pl

Bez przesady, taką koszulkę mam już od roku. To chyba będzie plagiat.

odpowiedz