REKLAMA

W sobotę gala w Klubie Bokserskim Legia

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

9 czerwca w legendarnym Klubie Bokserskim Legia w Warszawie przy ul. Waldorffa 31 (Fort Bema) odbędzie się trzecia edycja gala bokserska "Bemowo Boxing Event 3". W tym roku gala została poszerzona o promocję kickboxingu oraz boksu wśród dzieci i młodzieży.

Na rozgrzewkę organizatorzy przygotowali trzynaście walk w formule pointfightingu i light-contakt - to od godziny 14:30, kiedy najmłodsi wychowankowie KB Legia wystąpią w pojedynkach z dzieciakami innych warszawskich klubów.

Natomiast od godziny 17:00 zaplanowano walki rekreacyjne, a zwieńczeniem tego pełnego wrażeń dnia to walki punktowane w boksie olimpijskim i mecz Warszawa kontra Radom.

Zaplanowano także czas na oddech od tak wielu emocji - dlatego w przerwach najmłodsi będą mogli wziąć udział w konkursach sportowych z nagrodami, a tym którzy odczują głód bardziej fizyczny firma Easy-Event będzie serwowała kaszankę, karkówkę i kiełbasę z grilla.

Całe wydarzenie może odbyć się dzięki wsparciu ludzi, którzy kryją się za firmami i organizacjami: Klub Bokserski Legia, Warszawski Boks, Ludzie Tego Miasta, Dzielnica Bemowo, BOKSER.ORG, Ostromecko, Febryka Opasek, Pomelo, Protego Security, Tattoo&Gallery, MtMarketing, Eccoms, Crux, High Position, Pole Position, Kolorado.

Jak to na pikniku bywa, miejsca będzie dużo, ale jeśli ktoś chce mieć zagwarantowane miejsca siedzące i catering to należy zakupić wejściówkę VIP, ale dla mniej wymagających bilety są po 20 złotych, natomiast dzieci wstęp mają bezpłatny.

fot. KB Legia

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.