fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Ranking FIFA: Polska na 8. miejscu

Redakcja, źródło: 90minut.pl

Reprezentacja Polski zajmuje 8. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy awansowali o dwie pozycje. Prowadzą Niemcy przed Brazylią i Belgią. Kolejny ranking zostanie opublikowany 19 lipca.

Ranking FIFA z 7 czerwca:
1. Niemcy 1558 pkt.
2. Brazylia 1431
3. Belgia 1298
4. Portugalia 1274
5. Argentyna 1241
6. Szwajcaria 1199
7. Francja 1198
8. Polska 1183
9. Chile 1135
10. Hiszpania 1126
16. Kolumbia 986
27. Senegal 838
61. Japonia 521
126. Litwa 239

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Do do raczej - 10.06.2018 / 01:54, *..centertel.pl

Jeszcze cos ten tego ....

odpowiedz
Do wszystkich - 09.06.2018 / 10:51, *..play-internet.pl

Olać repre....Tylko Legia !!

odpowiedz
ZNAWCA - 08.06.2018 / 11:36, *..internetdsl.tpnet.pl

Ludzie ten ranking jest o kant d..y potłuc. Jest kompletnie nie miarodajny. Każda z drużyn w naszej grupie jest niżej w rankingu niż Polska a od każdej dostaniemy baty. Witam Was w rzeczywistości, tyle.

odpowiedz
Do do raczej .... - 07.06.2018 / 21:55, *..centertel.pl

Niemcy
Brazylia
Hiszpania
Belgia
Francja
Włochy
Argentyna
Porugalia
Paragwaj
Urugwaj
Szwajcaria
Szwecja
Anglia
Kolumbia
Holandia
Chorwacja
Dania
Kostaryka
Meksyk
Rosja



odpowiedz
do Raczej nie optymista - 07.06.2018 / 20:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To wymień 20 drużyn lepszych.

odpowiedz
Raczej nie optymista - 07.06.2018 / 17:47, *..centertel.pl

Po mundialu trzecia dziesiątka i tam jest nasze miejsce a nie wymyślony pseudo ranking !!!

odpowiedz
Do Optymista - 07.06.2018 / 17:45, *..103.tvksmp.pl

Serdecznie dziękuję za nominację, oczywiście przyjmuję to stanowisko. Dołoże wszelkich starań, żebyśmy byli najlepsi z najlepszych. Moja nowatorska taktyka "na dzidę" zaskoczy każdego przeciwnika. To idę opijać nową pracę. Wszystkim życzę równie błyskotliwej kariery jak moja. Do zobaczenia na stadionach świata i w tv.

odpowiedz
DO DO do pesymista - 07.06.2018 / 14:22, *..acn.waw.pl

Mam dość tych ryjów po prostu, to są celebryci/aktorzynki a nie piłkarze a robciowi i pseudo karatece już w ogóle się coś odkleiło

odpowiedz
DO do pesymista - 07.06.2018 / 14:16, *..2

Zazdrościsz tych dolarów ??
Banda nieudaczników i narzekaczy na wszystko. Sami pesymiści. Nie ma to jak wiara w Narodzie..

odpowiedz
michu - 07.06.2018 / 13:58, *..dynamic.chello.pl

Spokojnie na Jedza zostanie pilkarzem Mundialu

odpowiedz
Optymista - 07.06.2018 / 13:43, *..40.ipv4.supernova.orange.pl

Po mistrzostwach w Rosji na stanowisku selekcjonera kadry narodowej Adama Nawałkę powinien zastąpić użytkownik portalu legionisci.com o nicku "Pesymista".

odpowiedz
do pesymista - 07.06.2018 / 12:59, *..internetdsl.tpnet.pl

chyba żartujesz :-) spadniemy na 20-30 pozycję, bo zamiast skupić się na reprezentacji to:
Lewciu gada o transferze, myje włosy w reklamach i pije jakieś g...no którego producent dał mu miliard
Grosik pokazuje się w telewizorze MANTA
Nawałka je parówki
Błaszczu objada się Leysami
i liczą $$$$$$$$$$$$

odpowiedz
Daniel - 07.06.2018 / 12:15, *..dynamic.chello.pl

Pierwsi za Niemcami Belgia Argentyna Brazylia Holandia Portugalia Hiszpania itd.

odpowiedz
@pesymusta - 07.06.2018 / 12:12, *..opera-mini.net

Pierwsi w nastepnej dwudziestce:)

odpowiedz
Pesymista - 07.06.2018 / 11:42, *..103.tvksmp.pl

Po mistrzostwach w Rosji będziemy pierwsi.

odpowiedz