Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Czwartek, 7 czerwca 2018 r. godz. 11:00

Ranking FIFA: Polska na 8. miejscu

Redakcja, źródło: 90minut.pl

Reprezentacja Polski zajmuje 8. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy awansowali o dwie pozycje. Prowadzą Niemcy przed Brazylią i Belgią. Kolejny ranking zostanie opublikowany 19 lipca.

Ranking FIFA z 7 czerwca:
1. Niemcy 1558 pkt.
2. Brazylia 1431
3. Belgia 1298
4. Portugalia 1274
5. Argentyna 1241
6. Szwajcaria 1199
7. Francja 1198
8. Polska 1183
9. Chile 1135
10. Hiszpania 1126
16. Kolumbia 986
27. Senegal 838
61. Japonia 521
126. Litwa 239



Komentarze: (15)

Pesymista, 07.06.2018 11:42:26 - *.103.tvksmp.pl

Po mistrzostwach w Rosji będziemy pierwsi.

@pesymusta, 07.06.2018 12:12:14 - *.opera-mini.net

Pierwsi w nastepnej dwudziestce:)

Daniel , 07.06.2018 12:15:56 - *.dynamic.chello.pl

Pierwsi za Niemcami Belgia Argentyna Brazylia Holandia Portugalia Hiszpania itd.

do pesymista, 07.06.2018 12:59:00 - *.internetdsl.tpnet.pl

chyba żartujesz :-) spadniemy na 20-30 pozycję, bo zamiast skupić się na reprezentacji to:
Lewciu gada o transferze, myje włosy w reklamach i pije jakieś g...no którego producent dał mu miliard
Grosik pokazuje się w telewizorze MANTA
Nawałka je parówki
Błaszczu objada się Leysami
i liczą $$$$$$$$$$$$

Optymista, 07.06.2018 13:43:21 - *.40.ipv4.supernova.orange.pl

Po mistrzostwach w Rosji na stanowisku selekcjonera kadry narodowej Adama Nawałkę powinien zastąpić użytkownik portalu legionisci.com o nicku "Pesymista".

michu, 07.06.2018 13:58:16 - *.dynamic.chello.pl

Spokojnie na Jedza zostanie pilkarzem Mundialu

DO do pesymista, 07.06.2018 14:16:19 - *.2

Zazdrościsz tych dolarów ??
Banda nieudaczników i narzekaczy na wszystko. Sami pesymiści. Nie ma to jak wiara w Narodzie..

DO DO do pesymista, 07.06.2018 14:22:53 - *.acn.waw.pl

Mam dość tych ryjów po prostu, to są celebryci/aktorzynki a nie piłkarze a robciowi i pseudo karatece już w ogóle się coś odkleiło

Do Optymista, 07.06.2018 17:45:53 - *.103.tvksmp.pl

Serdecznie dziękuję za nominację, oczywiście przyjmuję to stanowisko. Dołoże wszelkich starań, żebyśmy byli najlepsi z najlepszych. Moja nowatorska taktyka "na dzidę" zaskoczy każdego przeciwnika. To idę opijać nową pracę. Wszystkim życzę równie błyskotliwej kariery jak moja. Do zobaczenia na stadionach świata i w tv.

Raczej nie optymista, 07.06.2018 17:47:24 - *.centertel.pl

Po mundialu trzecia dziesiątka i tam jest nasze miejsce a nie wymyślony pseudo ranking !!!

do Raczej nie optymista, 07.06.2018 20:41:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To wymień 20 drużyn lepszych.

Do do raczej ...., 07.06.2018 21:55:42 - *.centertel.pl

Niemcy
Brazylia
Hiszpania
Belgia
Francja
Włochy
Argentyna
Porugalia
Paragwaj
Urugwaj
Szwajcaria
Szwecja
Anglia
Kolumbia
Holandia
Chorwacja
Dania
Kostaryka
Meksyk
Rosja



ZNAWCA, 08.06.2018 11:36:46 - *.internetdsl.tpnet.pl

Ludzie ten ranking jest o kant d..y potłuc. Jest kompletnie nie miarodajny. Każda z drużyn w naszej grupie jest niżej w rankingu niż Polska a od każdej dostaniemy baty. Witam Was w rzeczywistości, tyle.

Do wszystkich, 09.06.2018 10:51:20 - *.play-internet.pl

Olać repre....Tylko Legia !!

Do do raczej , 10.06.2018 01:54:37 - *.centertel.pl

Jeszcze cos ten tego ....

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.