Wrzesień 2017, sparing Mazur Karczew - Legia Warszawa - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Latem pięć sparingów

Woytek, źródło: legia.com

Podczas letnich przygotowań do nowego sezonu Legia Warszawa rozegra aż pięć spotkań sparingowych. Pierwsze odbędzie się jeszcze przed wyjazdem na zgrupowanie do Warki. 17 czerwca o godzinie 18:30 przy Łazienkowskiej "Wojskowi" zmierzą się z Mazurem Karczew.

Kolejne dwa sparingi drużyna Deana Klafurica rozegra podczas obozu w Warce. Potwierdzony został pierwszy z nich. Mecz ze Stalą Mielec odbędzie się 24 czerwca o godz. 17:00.

Dwa ostatnie mecze towarzyskie ponownie zostaną rozegrane w stolicy. Potwierdzony jest pierwszy z rywali. Mecz z rumuńską drużyną Viitorul FC (Rumunia) zostanie rozegrany 4 lipca o godz. 20:00.

Informacje dotyczące pozostałych sparingpartnerów i zasad wejścia dla kibiców klub poda w najbliższym czasie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
wzruszony... - 11.06.2018 / 23:46, *..ip-point.pl

...nie ma co "potęgi" w sparingach....najpierw Mazur, potem stal i jakich ogór z Rumunii...no to o pierwszy mecz w el.LM jestem spokojny...dodatkowo Super Puchar jest nasz... Szacun za rywali...

odpowiedz
Lee - 08.06.2018 / 11:25, *..110

Stalówce Mielec wsadzimy w du.ę widelec!! :)

odpowiedz
Bear - 08.06.2018 / 09:55, *..150.ipv4.supernova.orange.pl

Za chwilę ruszają przygotowania do sezonu a o transferach nic nie słychać.
Chyba że naszymi transferami będą powrót Kulenovicia, Nagyego i Wieteski

odpowiedz
Do Do Kristof - 08.06.2018 / 05:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiesz, że głupota ludzka nie zna granic? On tak już ma żadne leki mu nie pomogą ;)

odpowiedz
Do Kristof - 08.06.2018 / 04:04, *..play-internet.pl

Przyznam że zadziwiasz mnie swoim uporem w pisaniu tych komentarzy. Ale jakim trzeba być kawalem cepa żeby się to nie znudziło to już kwestia na inną dyskusje. Upór godny maniaka to chyba jedyne skojarzenie jakie mi przychodzi do głowy....

odpowiedz
Daszka - 08.06.2018 / 01:31, *..dynamic.chello.pl

@@@ Koledzy - chyba lepiej rozegrać pięć sparingów w Polsce niż pętać się po Florydzie w poszukiwaniu kompletnie nieprzydatnego w realiach ESA pijaru. Przypomnę, że to już żeśmy przerabiali, z opłakanym skutkiem...

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 07.06.2018 / 21:11, *..105

Kupie Stal Mielec!

odpowiedz
Cent - 07.06.2018 / 20:41, *..dynamic.chello.pl

A gdzie informacja o Idze Świątek?
Myślę, że 1/2 RG nawet juniorskiego zasługuje na wzmiankę

odpowiedz
@rsen - 07.06.2018 / 20:37, *..mobileonline.telia.com

Stal mieeelec...;)

odpowiedz
JAKOŚĆ TRANSFERÓW - 07.06.2018 / 17:41, *..internetia.net.pl

I tak jakość transferów do Legii będzie najważniejsza

odpowiedz
sylwiusz11 - 07.06.2018 / 17:17, *..adsl.inetia.pl

majo rozmach skur.czybyki

odpowiedz
eth - 07.06.2018 / 17:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Co do meczów przy Ł3: czy na wszystkie trzy będzie wstęp dla kibiców?

odpowiedz
Jaś - 07.06.2018 / 17:01, *..166

Chyba powinno być ze pierwszy sparing 17 czerwca...

Redakcja (LL!): tak, oczywiście ;)

odpowiedz