Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wrzesień 2017, sparing Mazur Karczew - Legia Warszawa - fot. Woytek / Legionisci.com
Wrzesień 2017, sparing Mazur Karczew - Legia Warszawa - fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 7 czerwca 2018 r. godz. 16:18

Latem pięć sparingów

Woytek, źródło: legia.com

Podczas letnich przygotowań do nowego sezonu Legia Warszawa rozegra aż pięć spotkań sparingowych. Pierwsze odbędzie się jeszcze przed wyjazdem na zgrupowanie do Warki. 17 czerwca o godzinie 18:30 przy Łazienkowskiej "Wojskowi" zmierzą się z Mazurem Karczew.

Kolejne dwa sparingi drużyna Deana Klafurica rozegra podczas obozu w Warce. Potwierdzony został pierwszy z nich. Mecz ze Stalą Mielec odbędzie się 24 czerwca o godz. 17:00.

Dwa ostatnie mecze towarzyskie ponownie zostaną rozegrane w stolicy. Potwierdzony jest pierwszy z rywali. Mecz z rumuńską drużyną Viitorul FC (Rumunia) zostanie rozegrany 4 lipca o godz. 20:00.

Informacje dotyczące pozostałych sparingpartnerów i zasad wejścia dla kibiców klub poda w najbliższym czasie.



Komentarze: (13)

Jaś , 07.06.2018 17:01:38 - *.166

Chyba powinno być ze pierwszy sparing 17 czerwca...

Redakcja (LL!): tak, oczywiście ;)

eth, 07.06.2018 17:11:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co do meczów przy Ł3: czy na wszystkie trzy będzie wstęp dla kibiców?

sylwiusz11, 07.06.2018 17:17:26 - *.adsl.inetia.pl

majo rozmach skur.czybyki

JAKOŚĆ TRANSFERÓW, 07.06.2018 17:41:23 - *.internetia.net.pl

I tak jakość transferów do Legii będzie najważniejsza

@rsen, 07.06.2018 20:37:57 - *.mobileonline.telia.com

Stal mieeelec...;)

Cent, 07.06.2018 20:41:32 - *.dynamic.chello.pl

A gdzie informacja o Idze Świątek?
Myślę, że 1/2 RG nawet juniorskiego zasługuje na wzmiankę

Cult⚽️Legia, 07.06.2018 21:11:16 - *.105

Kupie Stal Mielec!

Daszka, 08.06.2018 01:31:36 - *.dynamic.chello.pl

@@@ Koledzy - chyba lepiej rozegrać pięć sparingów w Polsce niż pętać się po Florydzie w poszukiwaniu kompletnie nieprzydatnego w realiach ESA pijaru. Przypomnę, że to już żeśmy przerabiali, z opłakanym skutkiem...

Do Kristof, 08.06.2018 04:04:37 - *.play-internet.pl

Przyznam że zadziwiasz mnie swoim uporem w pisaniu tych komentarzy. Ale jakim trzeba być kawalem cepa żeby się to nie znudziło to już kwestia na inną dyskusje. Upór godny maniaka to chyba jedyne skojarzenie jakie mi przychodzi do głowy....

Do Do Kristof, 08.06.2018 05:47:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiesz, że głupota ludzka nie zna granic? On tak już ma żadne leki mu nie pomogą ;)

Bear, 08.06.2018 09:55:01 - *.150.ipv4.supernova.orange.pl

Za chwilę ruszają przygotowania do sezonu a o transferach nic nie słychać.
Chyba że naszymi transferami będą powrót Kulenovicia, Nagyego i Wieteski

Lee, 08.06.2018 11:25:20 - *.110

Stalówce Mielec wsadzimy w du.ę widelec!! :)

wzruszony..., 11.06.2018 23:46:20 - *.ip-point.pl

...nie ma co "potęgi" w sparingach....najpierw Mazur, potem stal i jakich ogór z Rumunii...no to o pierwszy mecz w el.LM jestem spokojny...dodatkowo Super Puchar jest nasz... Szacun za rywali...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.