Krzysztof Dębek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trenerskie roszady w rezerwach i juniorach

Woytek

Od nowego sezonu zespół rezerw Legii poprowadzi Piotr Kobierecki, który aktualnie walczy z drużyną juniorów starszych o mistrzostwo Polski CLJ. Z Łazienkowską pożegna się natomiast aktualny szkoleniowiec drugiej drużyny Krzysztof Dębek - poinformował Krzysztof Stanowski z weszlo.com.

Dębek pracuje w Legii od 2003 roku, a rezerwy trenował przez ostatnie 3 sezony.

Zespół juniorów przejmie Marek Saganowski, który aktualnie jest asystentem Dębka.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Legionista - 08.06.2018 / 17:24, *..226

Debek nie jest złym trenerem, a jedynie mamy takich zawodników. Młodzi grają którzy pod względem fizycznym są słabi od przeciwników i tu leży problem.

odpowiedz
Gk - 08.06.2018 / 12:41, *..play-internet.pl

Czy nas jest stać tracić rokujących ambitnych fachowców z solidnym warsztatem trenerskim ? !

odpowiedz
Mazurek - 08.06.2018 / 11:31, *..37

nareszcie , pozbyli sie nieudacznika

odpowiedz
Ali - 08.06.2018 / 10:42, *..134

gra rezerw to jest kompromitacja. przegrywamy z jakimiś Wikielcami! Może Marek to jakoś pociągnie w kolejnym sezonie, bo na tą chwilę wyniki drugiego zespołu pokazują, że nie warto inwestować w rezerwy.

odpowiedz
hen ryk - 08.06.2018 / 10:01, *..rev.snt.net.pl

Kamil twoje pisanie to głupoty. Przeczytaj co napisałem i twoją odpowiedź. Papier wszystko przyjmie największą Twoją głupotę. Jak śledzę rezerwy Legii to cały czas mówi się o awansie a jak przychodzi końcówka sezonu wszystko przegrywamy. Dodam nasze wyczyny z Wikielcem drużyna bez zwycięstwa ale Legię ograła. Rok temu była koncepcja 4-5 doświadczonych (m.in. Tsubasa) i reszta młodych i miał być awans. Przyszedł zaciąg chorwacki dyrektywa w rezerwach mają grać młodzi. Jutro w rezerwach wystąpią młodzi co w środę ograli pyry w CLJ i pytanie czy wygrają z czarnymi? a w niedzielę w CLJ odpuścimy bo walczymy na 2 frontach a ludzi brak. Ani Banasik, ani Dębek nie zrealizowali zakładanego celu czyli awansu na 3 poziom rozgrywkowy. 3 MP w CLJ19 a gdzie ci grajkowie są? raczej nie w Legii wyjątek potwierdzający regułę Szymański.

odpowiedz
mG - 08.06.2018 / 09:45, *..17

No wreszcie, wyniki rezerw to dramat , jak to ma być zaplecze pierwszej drużyny to śmiech na sali.
Towarzystwo powinno być rozgonione po sezonie , ewentualnie zostawić 2-3 rokujących.

odpowiedz
MW 91 - 08.06.2018 / 08:47, *..dynamic.mm.pl

Dombek ,
i wszystko jasne

odpowiedz
Kami(L)a - 08.06.2018 / 08:28, *..244

Z tym Debkiem to o rok za późno

odpowiedz
Kamil - 07.06.2018 / 23:47, *..elpos.net

Hen ryk- idiotą jesteś? 3 sezony zespół rezerw prowadził i ciągłe porażki ''trenera'' amatora-wstyd i hańba!

odpowiedz
Arek - 07.06.2018 / 23:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślałem, że może Vuko przejmie rezerwy.

odpowiedz
brasu - 07.06.2018 / 22:22, *..unknown.vectranet.pl

i to akurat dobry pomysł. popieram. rezerwy graja piach. patrzec sie na to nie da. a tak z chlopaki z clj, trener tez i niech przygotowuja mlodziez do jedynki.

odpowiedz
szrot_out - 07.06.2018 / 22:11, *..dynamic.chello.pl

Ostatnie 8 meczów rezerw to 7 porażek i remis. Mamy 2 punkty przewagi nad ostatnią drużyną, która spada, do końca sezonu 2 mecze z czego 1 z KSP. Biorąc pod uwagę, że gramy w III, czyli de facto IV lidze, a jesteśmy o włos od spadku, te wyniki to kompletna farsa! Dobrze zatem się stało, że zmieniamy trenera. Rezerwy powinny spokojnie utrzymać się w II lidze...

odpowiedz
TWARDY Legiunia - 07.06.2018 / 21:59, *..dynamic.chello.pl

Pogonić tych wszystkich leszczy z rezerw hanbiacych dobre imie Legii !!!

odpowiedz
hen ryk - 07.06.2018 / 21:49, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ciągłe mieszanie co rok inny pomysł a jakości w rezerwach brak.

odpowiedz