Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Krzysztof Dębek - fot. Woytek / Legionisci.com
Krzysztof Dębek - fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 7 czerwca 2018 r. godz. 21:42

Trenerskie roszady w rezerwach i juniorach

Woytek

Od nowego sezonu zespół rezerw Legii poprowadzi Piotr Kobierecki, który aktualnie walczy z drużyną juniorów starszych o mistrzostwo Polski CLJ. Z Łazienkowską pożegna się natomiast aktualny szkoleniowiec drugiej drużyny Krzysztof Dębek - poinformował Krzysztof Stanowski z weszlo.com.

Dębek pracuje w Legii od 2003 roku, a rezerwy trenował przez ostatnie 3 sezony.

Zespół juniorów przejmie Marek Saganowski, który aktualnie jest asystentem Dębka.






Komentarze: (14)

hen ryk, 07.06.2018 21:49:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ciągłe mieszanie co rok inny pomysł a jakości w rezerwach brak.

TWARDY Legiunia, 07.06.2018 21:59:57 - *.dynamic.chello.pl

Pogonić tych wszystkich leszczy z rezerw hanbiacych dobre imie Legii !!!

szrot_out, 07.06.2018 22:11:37 - *.dynamic.chello.pl

Ostatnie 8 meczów rezerw to 7 porażek i remis. Mamy 2 punkty przewagi nad ostatnią drużyną, która spada, do końca sezonu 2 mecze z czego 1 z KSP. Biorąc pod uwagę, że gramy w III, czyli de facto IV lidze, a jesteśmy o włos od spadku, te wyniki to kompletna farsa! Dobrze zatem się stało, że zmieniamy trenera. Rezerwy powinny spokojnie utrzymać się w II lidze...

brasu, 07.06.2018 22:22:05 - *.unknown.vectranet.pl

i to akurat dobry pomysł. popieram. rezerwy graja piach. patrzec sie na to nie da. a tak z chlopaki z clj, trener tez i niech przygotowuja mlodziez do jedynki.

Arek, 07.06.2018 23:00:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślałem, że może Vuko przejmie rezerwy.

Kamil, 07.06.2018 23:47:55 - *.elpos.net

Hen ryk- idiotą jesteś? 3 sezony zespół rezerw prowadził i ciągłe porażki ''trenera'' amatora-wstyd i hańba!

Kami(L)a, 08.06.2018 08:28:10 - *.244

Z tym Debkiem to o rok za późno

MW 91, 08.06.2018 08:47:45 - *.dynamic.mm.pl

Dombek ,
i wszystko jasne

mG, 08.06.2018 09:45:51 - *.17

No wreszcie, wyniki rezerw to dramat , jak to ma być zaplecze pierwszej drużyny to śmiech na sali.
Towarzystwo powinno być rozgonione po sezonie , ewentualnie zostawić 2-3 rokujących.

hen ryk, 08.06.2018 10:01:10 - *.rev.snt.net.pl

Kamil twoje pisanie to głupoty. Przeczytaj co napisałem i twoją odpowiedź. Papier wszystko przyjmie największą Twoją głupotę. Jak śledzę rezerwy Legii to cały czas mówi się o awansie a jak przychodzi końcówka sezonu wszystko przegrywamy. Dodam nasze wyczyny z Wikielcem drużyna bez zwycięstwa ale Legię ograła. Rok temu była koncepcja 4-5 doświadczonych (m.in. Tsubasa) i reszta młodych i miał być awans. Przyszedł zaciąg chorwacki dyrektywa w rezerwach mają grać młodzi. Jutro w rezerwach wystąpią młodzi co w środę ograli pyry w CLJ i pytanie czy wygrają z czarnymi? a w niedzielę w CLJ odpuścimy bo walczymy na 2 frontach a ludzi brak. Ani Banasik, ani Dębek nie zrealizowali zakładanego celu czyli awansu na 3 poziom rozgrywkowy. 3 MP w CLJ19 a gdzie ci grajkowie są? raczej nie w Legii wyjątek potwierdzający regułę Szymański.

Ali, 08.06.2018 10:42:37 - *.134

gra rezerw to jest kompromitacja. przegrywamy z jakimiś Wikielcami! Może Marek to jakoś pociągnie w kolejnym sezonie, bo na tą chwilę wyniki drugiego zespołu pokazują, że nie warto inwestować w rezerwy.

Mazurek, 08.06.2018 11:31:39 - *.37

nareszcie , pozbyli sie nieudacznika

Gk, 08.06.2018 12:41:06 - *.play-internet.pl

Czy nas jest stać tracić rokujących ambitnych fachowców z solidnym warsztatem trenerskim ? !

Legionista, 08.06.2018 17:24:19 - *.226

Debek nie jest złym trenerem, a jedynie mamy takich zawodników. Młodzi grają którzy pod względem fizycznym są słabi od przeciwników i tu leży problem.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.