Arkadiusz Malarz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Arkadiusz Malarz Piłkarzem Sezonu 2017/2018!

Redakcja

W Plebiscycie na najlepszego Piłkarza Sezonu 2017/2018 bezapelacyjnie zwyciężył Arkadiusz Malarz, który zdobył 72% wszystkich głosów. Bramkarz stołecznego klubu, który zagrał w 42 meczach, otrzymał 15 179 Waszych głosów - gratulujemy!. Drugie miejsce zajął Michał Kucharczyk z dorobkiem 2032 głosów, a trzecie Sebastian Szymański - 1552 głosy. W sumie przez 2 tygodnie oddaliście ponad 21 tysięcy typów.

Klasyfikacja Plebiscytu na najlepszego Piłkarza Sezonu 2017/2018:

1. Arkadiusz MALARZ - 15 179

2. Michał KUCHARCZYK - 2 032

3. Sebastian SZYMAŃSKI - 1 552

4. Jarosław Niezgoda - 633
5. Kasper Hamalainen - 473
6. Michał Pazdan - 193
7. Guilherme - 148
8. William Remy - 146
9. Daniel Chima Chukwu - 107
10. Miroslav Radović - 55
11. Inaki Astiz - 47
12. Cafu - 47
13. Hildeberto Pereira - 45
14. Eduardo - 44
15. Mauricio - 32
16. Adam Hlousek - 30
17. Artur Jędrzejczyk - 29
18. Radosław Cierzniak - 27
19. Marko Vesović - 25
20. Armando Sadiku - 24
21. Cristian Pasquato - 23
22. Domagoj Antolić - 22
23. Michał Kopczyński - 21
24. Tomasz Jodłowiec - 20
25. Łukasz Turzyniecki - 18
26. Mateusz Żyro - 16
27. Rafał Makowski - 15
28. Krzysztof Mączyński - 13
28. Thibault Moulin - 13
30. Łukasz Broź - 12
31. Dominik Nagy - 10
32. Mateusz Szwoch - 9
33. Chris Philipps - 8
34. Jakub Czerwiński - 6
35. Maciej Dąbrowski - 4
35. Łukasz Moneta - 4

Suma głosów: 21 082

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

august - 09.06.2018 15:41:56, *.dynamic.chello.pl

Sebastian dostał 1552 głosy ;)

Klasyk - 09.06.2018 15:43:49, *.play-internet.pl

Włodarczyk za nisko, Surma za wysoko!

Rado 55 - 09.06.2018 15:58:35, *.play-internet.pl

Buuuhahaha

keke - 09.06.2018 16:04:21, *.dynamic.mm.pl

w tym klubie panuje paranoja i chaos, najlepsze oceny zgarnia bramkarz, najwyzszy kontrakt ma obronca siedzacy na lawce, ktos musi sie stuknac w piers bo na szczesciu juz LM sie nie ugra

ludzik - 09.06.2018 16:18:07, *.static.ip.netia.com.pl

Jedrzejczyk to chyba sam na siebie glosowal stad tyle glospw ma :D

Cch - 09.06.2018 16:19:56, *.dynamic.gprs.plus.pl

Mam wiecej pilkarzy zza granicy ale w pierwszej 6 jest pięciu polakow. To swiadczy o tym jaki szrot jest sciagany

Seba - 09.06.2018 16:26:03, *.play-internet.pl

Holbertooo Hilbertoooo hall off fame !!!

Kojot44 - 09.06.2018 16:27:11, *.47-151.wind.it

Chima Chukwu zdecydowanie za nisko

Daszka - 09.06.2018 16:41:42, *.dynamic.chello.pl

Brawo Arkadiusz; rozegrałeś najlepszy sezon w swojej dotychczasowej karierze. Tak trzymać!

L - 09.06.2018 16:52:13, *.play-internet.pl

I brawo Arek! Zasługujesz na to wyróżnienie. Całe szczęście, że nie ten, którego część wzięła by żywcem do Nieba i uważa już za legendę większą niż Deyna...

Marco(L)io - 09.06.2018 17:01:02, *.183

Nie bylo innej opcji!To co ten chlopak nam wybronil w tym sezonie to Mistrzostwo Swiata!!!
Tak,to dzieki Arkowi jestesmy Mistrzami Polski!!!
Arek!Szacunek i dzieki za Mistrza!!!

Legionista - 09.06.2018 18:20:01, *.226

Cooo Czukwu zajął 9 miejsce :I A astiz 11 :I który więcej zrobił w tym sezonie... @Daszka, według mnie Malarz miał lepszą formę w 2 lata temu choć w poprzednim sezonie też bardzo dobrze grał.

zdzich - 09.06.2018 18:29:13, *.dynamic.gprs.plus.pl

Dla beki oddałem parę głosów na Chukwu i widzę, że nie tylko ja miałem taki pomysł.

daniel - 09.06.2018 18:42:05, *.static.ip.netia.com.pl

Kazdy dla jaj glosowal na chukwu jedze kucharczyka czy kopczynskiego i jeszcze bron boze ktorys z tych wirtuozow by wygrał...

Cult⚽️Legia - 09.06.2018 18:54:57, *.182

Kristinof just mnie rozbawiłeś tymi wycieczkami to lepsze od florydy

tytus - 09.06.2018 19:15:02, *.11

Siema.Szukam miejsca w wozie albo autokarze jakby ktoś wybierał się na mecz do Sojuza. Na mecz Polska-Senegal.
Mój adres to: tytus12345@o2.pl

(L)ja - 09.06.2018 19:49:04, *.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ci co mają do 40 głosów, to na bank sami wraz z rodzina na siebie glosowali

Mateusz z Gór - 09.06.2018 20:02:37, *.adsl.inetia.pl

Jak co roku, w rankingu najpierw najlepsi, potem najgorsi, potem wszyscy przeciętni a na końcu ci najnudniejsi.

Krzeszczu - 09.06.2018 20:21:50, *.cust.bredband2.com

kristof i cult, ten sam rewelacyjny poziom intelektualny.
Inteligencja ktorej nie powstydzilby sie sam Einstein.
Tym samym ci dwaj wirtuozi internetowi potwierdzaja teorie Einsteina.

Darek - 09.06.2018 22:03:52, *.dip0.t-ipconnect.de

Brawo Arek.Twoja przewaga nad reszta nie jest przypadkowa.Nalezalo Ci sie.

kibic - 10.06.2018 00:04:39, *.236.ipv4.supernova.orange.pl

Malarz? Kucharczyk? jeżeli to są najlepsi piłkarze w Legii to daleko nie zajdziemy...

Daszka' - 10.06.2018 00:14:22, *.dynamic.chello.pl

@ Krzeszczu - wywód godny uwagi; reszta (czyli osiłki internetowe) - do natychmiastowego zapomnienia. Ten portal niestety tak ma...

b - 10.06.2018 05:13:59, *.16-1.cable.virginm.net

Taka mala satysfakcja, gdy AM przyszedl z Belchatowa wiele osob szydzilo, ze kumpel Zewlaka, ze cienias. Ja pamietam jak gral w Grecji, bylem pewny, ze sie sprawdzi w L. Jasne, slabiej gra na przedpolu ale juz gra na linii czy jeden na jeden to mistrzostwo. Zdrowia Arek.

Krzeszczu - 10.06.2018 08:41:23, *.cust.tele2.se

@ Daszka: zgadzam sie z Toba. Poziom komentowania jest generalnie zenujacy a samo forum zeszlo na kudlate psy.
Pozdro

Rychu - 10.06.2018 10:26:21, *.play-internet.pl

To jest niedorzeczne! Gdzie jest Hildeberto??? ;-)

pezet - 10.06.2018 10:48:44, *.dynamic.chello.pl

Lepsze czytanie inteligentnych żartów (w których zresztą doszukać się można wyszydzenia beznadziejnej polityki klubu), niż czytanie pseudointelektualnych analiz Krzeszczów, czy innych Qbasów

Saska Kępa (L) - 10.06.2018 12:26:25, *.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niejednokrotnie mocno krytykowałem Malarza. Uważam, że w powyższym kontekście największe wyrazy szacunku i uznania należą się jednak Panu Krzysztofowi Dowhaniowi-naszemu trenerowi bramkarzy, bo w stosunkowo krótkim czasie zrobił z Malarza kogoś kto zachowuje się jak bramkarz. Wystarczy sobie przypomnieć co wyprawiał Malarz na początku swojej kariery u nas (np. jakie piłkarskie jaja odstawiał przy rzutach rożnych). Dla Malarza uznania, że wykorzystał fakt, iż może trenować pod okiem najwybitniejszego trenera bramkarzy w Polsce. Jednakże bezapelacyjnie największa zasługa tutaj Pana Dowhania, który z przeciętnego bramkarza jakim jest Malarz zrobił grajka, który zaczął się in plus wyróżniać w lidze. Dlatego od dobrych kilku lat twierdzę, że dla mnie jako kibica Legii, Pan Lucjan Brychczy i Pan Krzysztof Dowhań są numero uno w naszym klubie. A później długo, długo nikt...

Lutek - 10.06.2018 13:57:39, *.play-internet.pl

Redakcjo napiszcie chociaż "Gratulujemy!" bo nic nie ma w tym temacie.

Warszawiak z urodzenia - 10.06.2018 14:25:08, *.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co kristof, musiałeś?
Dziękuję Arek. Wybronileś to. Kapitanie.

Warszawiak z urodzenia - 10.06.2018 14:27:25, *.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do Saska:
W samo sedno.
Pozdrawiam

Rafał N. - 10.06.2018 15:47:04, *.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sprawiedliwy i słuszny wybór. Zwycięzca bezdyskusyjnie najlepszy w tym sezonie. Brawo Arek! Gratulacje.

do Saska Kępa (L) - 10.06.2018 17:06:55, *.dynamic.chello.pl

Nie chce ujmować kunsztu trenerskiego Dowhaniowi, bo wiadomo, że to jest poziom światowy, ale Arek przez całą swoją karierę był dobrym bramkarzem. Nie wiem czy pamiętasz, ale Malarz został bramkarzem sezonu w greckiej ekstraklasie i nawet chcieli mu obywatelstwo dać by mógł grać dla Grecji. U nas początek miał słaby, ale Arek to był i jest bardzo dobry bramkarz.

KK - 10.06.2018 21:16:54, *.dynamic.gprs.plus.pl

Do zdzich :ja też oddałem kilka głosów dla beki na Chima Chukwu i na Hildeberto Pereira też hehe Ale na Arka Malarza najwięcej :)

Trololo - 10.06.2018 21:56:45, *.play-internet.pl

Widzę że nie tylko ja z nudów w robocie głosowałem na chukwu...:D

Ali - 11.06.2018 09:42:06, *.134

Chukwu hehehe dobre dobre

Saska Kępa (L) - 11.06.2018 15:33:10, *.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@do Saska Kępa (L), 10.06.2018 17:06:55 - *.dynamic.chello.pl

Dla mnie jako kibica Legii punktem odniesienia są inni bramkarze, a tych zawsze mieliśmy wybitnych. Dlatego uważam, że odkąd kibicuję Legii (a kilka dekad już kibicuję) to Malarz jest zdecydowanie najsłabszym bramkarzem (pomijając krótki epizod takiej groteskowej postaci jak niejaki Marian Antolovic). Oczywiście brawa dla Malarza, że skwapliwie wykorzystał fakt, iż może trenować pod okiem tak świetnego specjalisty jak Pan Dowhań, bo pomimo, że wielokrotnie krytykowałem Malarza, to można u niego dostrzec progres w grze od momentu, gdy do nas przyszedł. Natomiast jako kibic Legii jestem "rozbestwiony" tym, że zawsze mieliśmy wybitnych bramkarzy i na ich tle moim skromnym zdaniem Malarz prezentuje się mizernie. Pozdrawiam.

Dziwne - 11.06.2018 16:14:25, *.253.ipv4.supernova.orange.pl

VESOVIĆ tak nisko? :O