Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Legia Sztanga
fot. Legia Sztanga
Poniedziałek, 11 czerwca 2018 r. godz. 07:53

Podnoszenie ciężarów: Szlasa wicemistrzynią Polski do lat 23

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Emilia Szlasa została wicemistrzynią Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów. Legionistka w kat. wagowej -48kg uzyskała 115kg w dwuboju (48+60). Spośród pozostałych startujących w Ciechanowie legionistów, najbliżej podium był Krystian Ojdanowski, który w kat. -85kg był czwarty. Ojdanowski uzyskał 275 kg w dwuboju (120+155) i do medalu zabrakło mu 11 kilogramów.

W tej samej kategorii wagowej, Jakub Bartkowicz był siódmy z wynikiem 223 kg (95+128). Paweł Osuch w kat. -94kg był siódmy z wynikiem 252 kg (111+141), podobnie jak Magdalena Cebula w kat. -53kg, uzyskując wynik 64kg (25+39).Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!