Mateusz Hołownia - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Hołownia z nowym kontraktem

Woytek, źródło: Legia.com

Mateusz Hołownia podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa. 20-letni obrońca związał się ze stołecznym klubem do czerwca 2022 roku. Hołownia zadebiutował w pierwszej drużynie w lipcu 2014 roku w spotkaniu o Superpuchar Polski. Wówczas wszedł na boisko na ostatnie kilka minut, ale od tamtej pory nie zaliczył kolejnego występu w "jedynce".

Sezon 2017/18 spędził na wypożyczeniu w Ruchu Chorzów. Był podstawowym lewym obrońcą "Niebieskich" - w I lidze zagrał w 29 meczach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
Do cult - 13.06.2018 / 23:24, *..dynamic.chello.pl

O co ci znowu chodzi??

odpowiedz
do mietek - 13.06.2018 / 14:51, *..226

Niby taka omyłka pisarska, a tyle radości sprawiła, co? Oczywiście osobie o poczuciu humoru wójta gminy :D Co do Rasiaka.....hm... nie neguje tego, że miał lepszą technikę niż co niektóre obecne gwiazdy. Ale oceniając piłkarza patrze na większe spectrum niż obraz naszego krajowego podwórka, które jest nawiasem mówiąc półamatorskie.

odpowiedz
mietek - 13.06.2018 / 14:07, *..emea.ibm.com

@[L]egionista: Tomasz Nawrotka? Lol :))))))))))))))))))))))))))))))))

BTW: Rasiak, wbrew internetowemu hejtowi, miał całkiem przyzwoitą technikę użytkową - lepszą od większości naszych obecnych "gwiazd".

odpowiedz
Rafał N. - 12.06.2018 / 14:09, *..31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pewnie znów go wypożyczą i za dwa lata odejdzie z Legii. Nie sądzę, żeby dostał szansę w pierwszej drużynie.

odpowiedz
Pazdinio - 12.06.2018 / 13:54, *..226

Myślę, że Hołownia może wypalić tym bardziej że Hlousek widocznie ustał. Dobrą opcją byłby Nawrotka jako zmiennik na prawej obronie zamiast Brozia

odpowiedz
do do (L)egionista - 12.06.2018 / 13:42, *..226

Patrz Górnik sezon 2017/2018. Widać im FIFA i Manager pomógł

odpowiedz
do (L)egionista - 12.06.2018 / 12:58, *..246

wyłącz menagera i fife i będzie gitara

odpowiedz
Do @[L]egionista - 12.06.2018 / 11:51, *..226

Błystotliwe to było jak zwody Rasiaka :D

odpowiedz
@[L]egionista - 12.06.2018 / 11:36, *..dynamic.chello.pl

Ty to w najlepszym lrzypadku nadajesz sie do pchania karuzeli....

odpowiedz
do do Prazanin - 12.06.2018 / 11:25, *..play-internet.pl

Ale Holownia juz gral w pierwszym skladzie w I lidze w Ruchu i byl tam wyrozniajacym sie zawodnikiem:)...pozdro

odpowiedz
[L]egionista - 12.06.2018 / 11:18, *..226

Kadra na 2018/2019 zawodnicy powinni być kontraktowani z klauzulą odstępnego co najmniej 6-8 mln euro. Jak w Wiśle Płock ktoś kopnie przez połowe sezonu lepiej piłkę to sprzedają go za 4 mln a my co? Za 2 mln i każdy otwiera szampana
Bramkarze:
BR Tomasz Loska / 22 lata / Polska
BR Radosław Majecki / 18 lat / Polska
BR Cezary Miszta / 17 lat / Polska
Obrońcy:
PO Tomasz Nawrotka / 21 lat/ Polska
PO Jakub Szrek / 20 lat / Polska
ŚO William Remy / 27 lat / Francja
ŚO Anthony Jung / 27 lat / Niemcy
ŚO Mateusz Wieteska / 21 lat / Polska
ŚO Mateusz Żyro / 19 lat / Polska
LO Mateusz Hołownia / 20 lat / Polska
LO Łukasz Turzyniecki / 24 lata / Polska
Pomocnicy:
PP Michał Kucharczyk / 27 lat / Polska
PP Łukasz Moneta / 24 lata / Polska
ŚP Przemysław Frankowski / 23 lata / Polska
ŚP Domagoj Antolić / 28 lat / Chorwacja
ŚP Michał Kopczyński / 26 lat / Polska
ŚP Mikołaj Kwietniewski / 19 lat / Polska
LP Bartosz Kapustka / 21 lat / Polska
LP Konrad Michalak / 20 lat / Polska
ŚPO Sebastian Szymański / 19 lat / Polska
ŚPO Mateusz Praszelik / 18 lat / Polska
Napastnicy:
N Jarosław Niezgoda / 23 lata / Polska
N Miłosz Kozak / 21 lat / Polska
Trener: DEAN

odpowiedz
mG - 12.06.2018 / 09:56, *..17

Ciekawe czy będzie zmiennikiem , a może wygryzie Adama czy pójdzie drogą Monety.... zobaczymy.
Powodzenia!

odpowiedz
14! do vinci1 - 12.06.2018 / 09:36, *..adsl.inetia.pl

lepszy młody Polak niż tam ten twój Patrick Twumasi

odpowiedz
vinci1 - 12.06.2018 / 07:54, *..internetdsl.tpnet.pl

transfer nr 1 do legii Patrick Twumasi FC Astana 24 lata !!! to był by super grajek !!!

odpowiedz
Arek - 11.06.2018 / 23:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@prazanin, właśnie to samo chciałem napisać. Za granicą to tacy już w podstawowych składach grają, a u nas to młody talent. Nie mówię, żeby od razu go do składu, ale zmiennik dla Hlouska, czemu nie? A może sam sobie wywalczy miejsce, się okaże. @hehe, to żeś błysnął, nie ma co. @rogal, gdzie Ty widziałeś polskiego Ronaldo?

odpowiedz
Matt - 11.06.2018 / 23:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Przepraszam za wypowiedź o niskiej wartości merytorycznej.
Jak tylko widzę takie zdjęcia to zastanawiam się czy nie szkoda koszulki na wydruk roku kontraktu na plecach. Zwłaszcza jak widzę coroczny wzrost cen tzw. oficjalnych meczówek. Jakby były robione z kamieni księżycowych.

Panu Hołowni życzę powodzenia :)

odpowiedz
do Prazanin - 11.06.2018 / 23:48, *..ee.pw.edu.pl

Zmiennik Hlouska to żadna szansa. Wysłać go na prawdziwą szansę, np do ZS lub I ligi grać w podstawowym składzie.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 11.06.2018 / 23:18, *..38

Warsaw cup przed Mundialem i gwiazdy pilki I estrady ale nic jusz po jabłkach...

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 11.06.2018 / 22:33, *..38

Witeska,Michalak i po transferach...

odpowiedz
Do rogal - 11.06.2018 / 21:05, *..centertel.pl

Szymański, i masz swoją szarzyzne! Ale żeś blysnal!

odpowiedz
b - 11.06.2018 / 21:04, *..16-1.cable.virginm.net

To chyba najlepsza obecnie alternatywa dla Hlouska. Za granica szukac kogos do ataku.

odpowiedz
Szymon - 11.06.2018 / 18:57, *..98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ha ha ha. I w Ch. ja załatwili Płock. Ciekawe czy stać ich na wykup.

odpowiedz
Rogal - 11.06.2018 / 18:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja chcialbym zeby tu przychodzili gotowi do gry a nie przedszkole . Dawanie szansy, na sile promowani tylko dlatego ze mlody, a i tak gowno z tego bedzie, no chyba ze nas interesuje ligowa szarzyzna. Real sciaga a nie na sile promuje wychowankow. Oczywiscie zachowajmy efekt skali z tym realem, ale naprawde chcialbym w Legii polskich ronaldo a nie przedszkole

odpowiedz
Balde do hehe - 11.06.2018 / 18:48, *..9

To żeś zabłysnął z tym zatrudnianiem i skautingiem. Chłopak grał i to najważniejsze, bo zdobywał doświadczenie.

Powodzenia Mateusz

odpowiedz
hehe - 11.06.2018 / 18:32, *..dynamic.mm.pl

gral w zespole w ktorym srednio tracili 2 bramki na mecz to dobrze o nim nie swiadczy, zatrudniaja ludzi ktorych chyba ślepi skałtują

odpowiedz
L - 11.06.2018 / 18:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dlaczego takie chłopaki jak ten powyżej nie dostają u nas szans??? Tym bardziej że jest to pozycja na której od lat brakuje zmiennika...

odpowiedz
Prazanin - 11.06.2018 / 18:03, *..play-internet.pl

Super.....mam nadzieje,ze dostanie szanse jako zmiennik dla Hlouska.....

odpowiedz